5 konferencí v květnu a červnu (nejen) pro obchodníky

5. 5. 2015 +

Aktuálně

Obchodní sezóna je v plném proudu a jelikož vzdělávání nikdy nekončí, přinášíme inspiraci, kde nasát nové trendy, motivaci nebo se prostě seznámit s někým, kdo řeší podobné potíže jako vy. Na konferencích vznikají skvělé nenucené kontakty a přátelství. Co nás kde zaujalo?

konference

1. Manažerské fórum 2015

Začínáme něčím pro manažery! Každoroční event proběhne tentokrát v brněnském Holiday INN a hlavními taháky akce jsou sportovní trenér a bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra Marián Jelínek a Jiří Kastner, mentální trenér a kouč vrcholových manažerů a sportovců. Dozvíte se, jak si přenastavit vzorce v hlavě tak, aby se reálně odrazily i na prožívání a chování. Pro úspěšné lídry naprostý základ!

2. CFO Forum

Sedmnáctý ročník tradičního setkání předních finančních ředitelů, top manažerů, investorů a osobností z finanční sféry se zaměří na konkrétní problémy z každodenního života finančního ředitele i jeho roli a postavení ve struktuře firmy. V 27. patře budovy City Tower promluví například Jan Švejnar či CFO Husquarna Tomáš Vajzler, Konference je zaměřená na nové trendy a chybět nebude ani predikce ekonomického vývoje.

3. Síla HR aneb Čtyři stupně k úspěchu

Zajímavý tip a pohled z druhé strany. Jaké jsou trendy v personalistice? Co už v HR neplatí a jak se bude nabírat v dalších letech? To prozradí Jan Švejnar a HR experti firem jako Česká Spořitelna, Ogilvy, CET21, ČEZ a dalších. Keynote speakerem je Julie Diamond, mezinárodní konzultantka v oblasti leadershipu, koučka a trénérka.

4. ShopExpo

Údajně největší konference o e-commerce ve střední Evropě se koná v industriálních prostorách ostravského Gongu a hostí jména jak z Česka, tak dalších států. Know-how můžete čerpat například od zakladatele Socialbakers Jana Řežába, Davida Špinara (dříve v H1.cz, dnes Head of Performance v Google) a špičkových mezinárodních expertů v oblasti e-commerce a e-business. Organizátoři slibují 50+ řečníků ve 3 sálech, přes 2000 účastníků a nabušenou afterparty s koncertem BUTY.

5. Retail in Detail

Pražský Impact HUB se začátkem června stane mekkou trendů e-commerce v segmentu rychloobrátkového zboží. „Online prodej potravin a drogerie není science fiction, je tady a už naplno konkuruje kamennému obchodu. Pro dodavatele je e-commerce nový, zajímavý odbytový kanál a také možnost lépe oslovit velmi zajímavé zákazníky,“ slibují organizátoři. O trendech v internetovém prodeji promluví Miroslav Černý z Tesco Stores, trendy a perspektivy nastíní Petr Krayzer z Procter & Gamble a další.

Co dalšího se chystáte navštívit? Těšíme se na tipy v komentářích!

Foto: neillemons.com