Kde se vzdělávat do konce roku 2015? Máme 8 tipů!

22. Říjen 2015

Do finiše tohoto roku zbývá posledních 10 týdnů. Pojďme jejich potenciál využít na 100 %, navolat si co nejvíc schůzek a zvýšit své obchodní výsledky! Teď jsou pro většinu oborů obchodní žně. Důležitou součástí úspěchu v sales je neustálé doplňování znalostí a práce na sobě. Právě v rychlém tempu byste neměli zapomínat na akce, které vás mohou skokově posunout a kde potkáte zajímavé kontakty. Které konference, akce a semináře nás zaujaly do konce roku 2015?

konference

1. Videokurz Pavla Fary Internet polopatě

Jak efektivně podnikat online? Tohle by měl znát každý obchodník! Pavla Faru máme rádi, protože hovoří naší řečí, vše vysvětluje srozumitelně, na příkladech a v tempu, které je zvládnutelné, i když máte plnou hlavu. K sobě si navíc pozval skupinu čtyř expertů na jednotlivá témata digitálního marketingu, tvorby webu, SEO a dalších nástrojů, které vám pomůžou vydělávat na internetu. Kurzu právě začal, takže nasedněte na vlnu k dalším více než 2 000 účastníkům a mákněte na sobě! Do pátku 23. 10. do půlnoci máte možnost přihlásit se do kurzu za poloviční cenu. A pokud nic jiného, stáhněte si od Pavla e-book na téma 20 tipů, jak získávat nové zákazníky z internetu.

2. Seminář o telefonování

Miroslav Princ povede další ze svých seminářů o telefonování, na nichž se naučíte efektivněji navolávat, zbavíte se strachu z telefonování a vyzkoušíte si praktické tipy jak zaujmout klienta. Jako bonus si poslechnete i pár obchodních hovorů a dozvíte se, co je na nich špatně. Rozeberete pár telefonických skriptů a zjistíte, jak je vylepšit.

3. Konference Call centra

Letos se oslaví již 15. ročník konference Call centra, která je určená pro všechny, kdo sledují aktuální dění v oboru, chtějí se dozvědět více o používaných nových technologiích, péči o zákazníka, o personál, a zároveň se zamyslet s ostatními nad budoucností této branže.

4. Realitní kongres

Pokud působíte v oblasti nemovitostí, nenechejte si ujít šestý ročník realitního kongresu, na němž se bude diskutovat o aktuálních tématech z trhu nemovitostí. Čekají vás témata z oblasti legislativy, ekonomické situace či marketingu.

5. WebTop100

Jelikož digitalizace hraje v současnosti velkou roli, můžete načerpat inspiraci o digitálním marketingu na konferenci WebTop100, na které se dozvíte více informací z oblastí akvizice, brandu, struktuře firmy aj.

6. Once Upon a Prague Conference of Toastmasters District 95

Tuhle evropskou konferenci, která bude letos na podzim v Praze si nemůžete nechat ujít. Bude plná inspirujících přednášek, workshopů, sales tréninků a jako speciální host na ní vystoupí Jan Mühlfeit, český manažer, globální stratég, kouč a mentor, který téměř 22 let působil ve firmě Microsoft.

Domluvte si konzultaci

7. AOStrading.cz Conference 2015

Konference zaměřená především na algoritmický trading vhodná pro začátečníky i pokročilé. Jejím cílem je oslovit široké publikum z řad traderů, obchodníků s komoditami, akciovými indexy, komoditními spready, obchodníků s akciemi, ETFs či Forexové tradery. Na akci vystoupí i zástupce mezinárodní brokerské společnosti TradeStation.

8. Marketing Festival 2015

Skvělá šance pro ty, kdo prodávají reklamu, marketingové nástroje a online kampaně. Přes 1 000 účastníků je pořádný nášup kontaktů, které můžete na doprovodném večerním programu rozvinout v přátelství a nastartovat zajímavý dlouhodobý byznys. Kromě toho je potřeba se neustále vzdělávat v oboru, že ano! A kde jinde než na akci takového formátu plné odborných přednášek, unikátních případových studií a užitečných workshopů.

Tahákem letošního ročníku je jeden z nejvlivnějších marketérů planety Larry Kim, nekorunovaný král brandingu Marty Neumeier, těšit se můžete také na ruského B2B experta Dana Gridina. Letos pořadatelé kromě běžných parties chystají také ples.

Tak kam zamíříte? Přihoďte nám do komentářů další tipy a podělte se s ostatními!

 

© 2024 imper.cz