Kde uspořádat nezapomenutelný teambuilding?

13. Červenec 2022

Letní teambuildingy jsou bezpochyby akcemi, na které se těší nejeden zaměstnanec. A pokud i vy chcete potěšit své kolegy, naplánujte pro ně akční a zajímavé odpoledne, díky kterému alespoň na chvíli zapomenou na stres z práce. Jak by mohl vypadat váš teambuilding?

Plážový volejbal

I když se to tak na první pohled nemusí zdát, Praha má hned několik míst, kde si můžete se svými kolegy zahrát beach volejbal. Jedním z nich jsou například Kasárna Karlín. Najdete tam velké volejbalové hřiště a také desítky židlí k sezení. Můžete si tak naplánovat odpolední volejbalový turnaj, po kterém bude následovat společné posezení u piva. Kasárny rovněž nabízí k prodeji drobné občerstvení nebo fotbálek zdarma, takže o zábavu bude nepochybně postaráno.

TIP: Volejbalové hřiště najdete také na pražské náplavce nebo ve Žlutých lázních.

Motokáry

Potrpí si vaši spolupracovníci spíše na akčnější zážitky? Pak je vezměte na motokáry. Ty najdete v nejrůznějších koutech Prahy, a pokud vám je vyhledávač nezobrazuje, zkuste použít název go-karting. Jedná se sice o zahraniční označení této adrenalinové zábavy, nicméně hned několik webových stránek nabízí svoje služby právě v angličtině. A to zejména kvůli turistům.

Řádění na motokárách během teambuildingu jistě pár desítek minut zabere. A jelikož vám i vašim kolegům nepochybně vyhládne, završte společný program v některé z oblíbených pražských restaurací.

Střelnice

Zcela netradičním místem, kde lze uspořádat teambuilding, je střelnice. Hodí se spíše

pro pánský kolektiv, ale třeba jím zaujmete i své kolegyně. Střelnice v Praze se nacházejí hned v několika koutech hlavního města. Některé jsou venkovní, jiné vnitřní, ale prakticky na každé z nich vás čeká štědrá dávka adrenalinu a extra porce zábavy. Na střelnici vám dokonce připraví drobné občerstvení a nápoje, takže můžete na střelnici strávit klidně půlku dne.

TIP: Pro teambuilding hledejte takovou střelnici, na které nebudete potřebovat zbrojní pas. Jinak si příliš nezastřílíte.

© 2024 imper.cz