Těchto 9 kaváren s dobrým parkováním doporučujeme na business schůzku

23. Duben 2017

V jednom z minulých článků jsme se bavili o kavárnách, které jsou rychlé a sídlí na metru. Jenže – spousta z nás se po Praze pohybuje vozem, ať už služebním nebo osobním. A to začíná boj s placeným parkováním, modrými zónami a přejížděním ze schůzky na schůzku. Mimopražským nebo obchodníkům z periferií se vyplatí zajet do některého z nákupních center a domluvit si zde hned několik schůzek za sebou. Přinášíme vám výběr osvědčených míst a mysleli jsme i na ty z vás, kteří musí chtě nechtě autem do centrálních částí Prahy. Takže, kde schůzkovat a zároveň parkovat?

Facebook Oliver´s Coffee Cup
Zdroj: Facebook Oliver´s Coffee Cup

1. Café Niveau, Arkády Pankrác

Zdroj: www.cafelevel.cz
Zdroj: www.cafelevel.cz

Otevírací doba: 9.00–21.00

Web: www.cafelevel.cz

Na Pankráci se to schůzkuje jedna radost. První tři hodiny parkování máte v nákupním centru zdarma, na schůzku můžete do Cafe Arkádia v přízemí, kaváren v prvním patře Café Niveau a Cafe Mio nebo do nedaleké Potrefené Husy. Nám se osvědčila Café Niveau, kde se sedí velmi příjemně i několik hodin a ani vám nepřijde, že jste v nákupním centru.

2. Gaviota Cafe Lounge, Brumlovka

Zdroj: Facebook Gaviota Cafe Lounge
Zdroj: Facebook Gaviota Cafe Lounge

Otevírací doba: 9.00–20.00

Facebook: Cafe-Lounge-Gaviota

Na Brumlovce panuje obrovská koncentrace korporátů, mužů a žen v business oblečení, a samozřejmě také restaurací a kaváren, kam se chodí na obědy, neformální setkání a uzavírat obchody. Chodí se většinou do Office Café, kavárny Cupcino a nebo do námi doporučené Gavioty v OC DBK Budějovická. Praží si vlastní kávu, mají chutné sendviče a příjemné prostředí. Parkování  je na Brumlovce samozřejmostí a někteří zde po schůzce rovnou zamíří do fitka – všechno hezky na jednom místě.

button registrace obchodnika transparent

3. Oliver´s Coffee Cup, Václavské náměstí

oliver2up

Zdroj: Facebook Oliver´s Coffee Cup
Zdroj: Facebook Oliver´s Coffee Cup

Otevírací doba: 7.30–20.30

Web: oliverscoffeecup.cz

Tip přímo od vás čtenářů. Jeden z nových přírůstků na Václaváků je na business schůzky jako dělaný, stačí zaparkovat na centrálním parkovišti u budovy Státní opery. Na to, že stojíte přímo v centru města, zaplatíte za hodinu od 40 Kč, a hlavně můžete vyřídit další potřebné obchody na Praze 1. Do kavárny doporučujeme pozvat ženy-klientky, kterým se její příjemné prostředí a bohatá nabídka určitě zalíbí.

4. Kavárna Pauseteria, OC Quadrio

Zdroj: www.quadrio.cz/
Zdroj: www.quadrio.cz

Otevírací doba: 7.00–21.00

Web: pauseteria.cz

Pro schůzky v centru se spoustě obchodníků osvědčilo zaparkovat v OC Quadrio na Národní a vyřídit si vše potřebné kdekoli na Praze 1 potřebujete.  Hledáte-li místo k posezení přímo v obchodním centru, doporučujeme velmi příjemnou kavárnu Pauseteria v prvním patře nebo Cafe Colore, která se nachází naproti obchodního centra a patří mezi obchodnickou klasiku.

5. One Café, OC Galerie Harfa

Zdroj: Facebook One Cafe Harfa
Zdroj: Facebook One Cafe Harfa

Otevírací doba: 9.00–22.00

Web: onecafe.cz

Strategická poloha na Českomoravské a podzemní garáže zdarma jsou dva argumenty, které z Harfy udělaly místo k setkávání business partnerů. Vy si zde můžete domluvit hned několik schůzek za sebou a klienti to budou mít jednoduše autem/metrem. Kavárnu zde doporučujeme hned v přízemí na rohu u hlavního vchodu. Obsluha je zvyklá na častá obchodní setkání, proto jsou objednávky většinou rychle vyřízené a účty brzy na stole – tak, abyste stihli další schůzku v řadě.

6. CrossCafe, Anděl

Zdroj: www.crosscafe.cz/
Zdroj: www.crosscafe.cz/

Otevírací doba: 7.00–21.00

Web: www.crosscafe.cz

Ano, vybrali jsme jednu z nejvíc busy kaváren na Andělu, ale oceňujeme na ní velký počet míst k sezení (kavárna na Štefánikově je několikapatrová) a na rozdíl od blízkého Bistra Delmart, kam určitě doporučujeme zajít na neformální setkání s business partnery nebo přáteli, až budete mít víc času, je ultra rychlá co se týče objednávky a dodání jídla.

7. Costa Coffee, OC Chodov

Zdroj: www.costa-coffee.cz/
Zdroj: www.costa-coffee.cz

Otevírací doba: 7.30–21.00 hod

Web: www.costa-coffee.cz

Kousek od centra Prahy se dá domluvit rychlá schůzka v Costa coffee v obchodním centru Chodov, kde jsou první tři hodiny parkování zdarma. Pokud spěcháte, můžete si zajít do kavárny v přízemí, pokud byste rádi získali nadhled, můžete si zajít do druhého patra. V OC Chodov samozřejmě můžete dát i na starou dobrou klasiku ve formě Starbucksu.

button registrace obchodnika transparent8. Sluneční terasa T-anker, OD Kotva

Zdroj: www.t-anker.cz/
Zdroj: www.t-anker.cz/

Otevírací doba: 11.00-23.00 hod

Web: www.t-anker.cz

Nejedná se přímo o kavárnu, ale nemusíte se bát, že byste klienta místem neohromili – když jej zavezete výtahem do 5. patra na terasu v OD Kotva, odkud je výhled na Staré Město pražské, skvěle si jej naladíte na schůzku. Zaparkovat můžete buď v podzemním parkovišti za 50 Kč/hod nebo naproti v Palladiu za stejnou cenu. Kromě kávy si zde můžete dát i business oběd.

9. Café Level, Černý Most

Zdroj: www.cafelevel.cz/
Zdroj: www.cafelevel.cz/

Otevírací doba: 9.00–21.00

Web: www.cafelevel.cz

Černý Most je dobrá volba pro ty, kdo potřebují do Prahy jen na skok/na den/na pár schůzek. Lokalita je poměrně snadno dostupná a zároveň nabízí vše potřebné včetně místa na schůzky. V síti kaváren Cafe Level si můžete dopřát snídaňová vajíčka nebo croissaint, po pár schůzkách polední menu a hurá na odpolední blok nebo přejet zase o „dům“ dál. Další variantou je si zde nechat vůz na pár hodin a přejet na potřebné schůzky do centra žlutou linkou metra.

Úvodní fotografie: Facebook Oliver´s Coffee Cup

© 2024 imper.cz