10 míst v centru Prahy, kam můžete jít na schůzku už v 8 ráno!

06. Říjen 2015

Znáte to sami. Rádi byste se s klientem sešli na obchodní schůzku už v ranních hodinách, ale nemůžete najít ideální místo, kde bude příjemně a otevírací doba nebude až od 9 nebo 10. Zásadní je pro vás také to, jak nejrychleji se na místo dostanete, zda budete moci zaparkovat a zda bude také příjemná obsluha. To vše hraje roli ve výběru ideální kavárny či podniku, kde byste měli uzavřít důležitý obchod, kde by se měla zpečetit zásadní obchodní spolupráce či navázání nových kontaktů. Sestavili jsme pro vás příjemná místa v Praze, která těmto parametrům odpovídají. A začínáme těmi, kam lze na schůzku už na osmou ranní!

1. Cafedu

Zdroj: www.cafedu.cz
Zdroj: www.cafedu.cz
 • Lokace: Škrétova 490/12, Praha 2
 • Otevírací doba: 7:3022:00
 • Web: www.cafedu.cz

Útulná kavárna přímo v centru Prahy, situovaná na Muzeu pouze několik metrů od Václavského náměstí. Koncept Cafedu nabízí útulné a příjemné zázemí, kde se vám bude dobře přemýšlet a uzavírat nejedna spolupráce. Nechybí zde příjemná obsluha, zdravá a fresh nabídka a také brzká otevírací doba. Kavárna totiž otevírá své brány už od 7:30 a zavírá ve 22:00 hodin. Oceníte dostatek denního světla a krásný výhled. Všechny stoly jsou prostorné a vybavené zástrčkou. Ke snídani si můžete dát kávu, čerstvé pečivo a nejrůznější dortíky. Kromě toho jsou zde k dispozici také domácí limonády či studené pokrmy. Na baru vám zapůjčí papíry, propisky a cokoli potřebné pro schůzku. Do budoucna by zde měla být nainstalovaná také tiskárna a skener.

2. Cake Cafe

Zdroj: cakecafe.cz/
Zdroj: cakecafe.cz
 • Lokace: Jungmannovo náměstí 21, Praha 1 Staré Město
 • Otevírací doba: 8:0021:00
 • Web: cakecafe.cz

Obchodní meeting ráno na Můstku? Vyrazte do Cake Cafe, které se nachází v historické části Prahy na Jungmannově náměstí. Tady otevírají své brány v 8:00. Žádný klient nepohrdne dobrou a zdravou snídaní, kterou si zde můžete dát. V nabídce je vše, od bílého jogurtu s müsli až po omeletu s lososem. Nechybí zde káva a široký výběr domácích dortů a koláčků. Pokud se vám schůzka protáhne až do oběda, nemusíte se bát, že byste umřeli hlady. Cake Cafe se pyšní speciálními surovinami, pro které si jezdí až do italských Tyrol. Prostory kavárny lze využít také na pořádání firemních meetingů, konferencí či dalších akcí.

Vyzkoušejte leady

3. Café Colore

Zdroj: http://www.cafecolore.cz/
Zdroj: www.cafecolore.cz
 • Lokace: Palackého 740/1, Praha 1  Staré Město
 • Otevírací doba: 8:0023:00
 • Web: www.cafecolore.cz

Příjemné prostředí se sympatickou obsluhou, to zajistí také kavárna Café Colore v samotném centru Prahy, na rohu Jungmannovy a Palackého ulice. Prostory kavárny na vás dýchnou designem pařížských a vídeňských kaváren. V interiéru můžete obdivovat dokonalé stropy a ornamentální malby. I tady si můžete dohodnout pracovní schůzku na osmou hodinu ranní. Na výběr máte z bohaté nabídky snídaňových lahůdek, mezi nimiž najdete například čerstvé pečivo, lahodné jogurty, míchaná vajíčka na všechny způsoby a širokou nabídku kávy. Na oběd si zde můžete vybírat z pestrého menu a večer zakončit schůzku kvalitním vínem.

4. Café Louvre

Zdroj: http://www.cafelouvre.cz/
Zdroj: www.cafelouvre.cz
 • Lokace: Národní 22, Praha 1
 • Otevírací doba: 8:0023:00
 • Web: www.cafelouvre.cz

Historická kavárna Café Louvre nesmí v naší nabídce ideálních míst samozřejmě chybět. Tato kavárna má za sebou velmi bohatou historii. Právě proto věříme, že je zde skvělá energie na uzavírání dealů a navazování nových kontaktů. K výběru je spousta druhů kávy, domácí moučníky, lehká zeleninová jídla a to nejlepší z české domácí kuchyně. Otevírací doba startuje úderem osmé hodiny ranní. Zajímavostí je, že si zde můžete zahrát stolní hry, např. biliard, šachy atd. Kromě toho máte k dispozici také denní tisk. Toto místo je ideální na neformální schůzky, kde se s klientem můžete také odreagovat.

5. Café Level

Zdroj: www.cafelevel.cz
Zdroj: www.cafelevel.cz
 • Lokace: Praha 1, Praha 4, Praha 9
 • Otevírací doba: 8:0022:00
 • Web: www.cafelevel.cz

Síť oblíbených kaváren Café Level musíme rovněž zahrnout do našich tipů, kam vyrazit na obchodní schůzku. Tyto kavárny najdete například v obchodních centrech Černý Most, Chodov, Arkády Pankrác či Quadrio. Jedná se o místo, kde si můžete užít lahodnou chuť kvalitní kávy a horkých nápojů. Můžete volit z širokého výběru zákusků a zmrzliny. Každá kavárna má ve své nabídce snídaňové menu, denní tisk a připojení k Wi-Fi.

6. Kávovarna

Zdroj: Facebook kavárny Kávovarna
Zdroj: Facebook kavárny Kávovarna

Pro milovníky hudebně laděného prostředí máme ideální tip na místo, kam vyrazit na ranní schůzku. Jedná se o Kávovarnu Lucerna, která se nachází ve Štěpánské ulici v Paláci Lucerna. Hlavním tahákem je vyhlášené extra silné ledové espresso ve 100ml lahvičce. Kavárna se také specializuje na snídaňová menu a brunch. Prostředí je originální a obsluha velmi příjemná. Otevírací doba je zde také od 8:00 hodin a brány se ze zavírají až o půlnoci.

7. Café Imperial

Zdroj: www.scuk.cz
Zdroj: www.scuk.cz

Naprosto kouzelné a netradiční prostředí na schůzku lze zažít v Café Imperial, které se specializuje na ranní pohodu. Otevírací doba je už od 7:00 hodin, takže do deváté klidně sfouknete schůzky dvě. Nezapomenutelná atmosféra ve stylu Grand Café sem přitahuje stále hodně zákazníků. Kromě dokonalé snídaně se posilníte českou kuchyní. Káva a zákusky jsou zde na pořadu dne. Všechna jídla tady jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak celkovou filozofii tohoto místa.

Vyzkoušejte leady

8. Café Amandine

Zdroj: www.cafeamandine.cz/
Zdroj: www.cafeamandine.cz

Pravou francouzskou atmosféru můžete zažít v krásném prostoru Café Amandine, které se nachází Na Moráni na Praze 2. I tady otevírají už v 8:00 hodin. Toto místo zde existuje již 4 roky a za tu dobu se zde vystřídaly tisíce spokojených zákazníků. V této kavárně ve stylu třicátých let se podávají typické lahůdky francouzské kuchyně, které zde připravuje tým profesionálních kuchařů. Kromě nejrůznějších lahůdek je zde možné využít také krásnou letní terasu.

9. Kavárna Kaaba

Zdroj: www.kaaba.cz
Zdroj: www.kaaba.cz
 • Lokace: Mánesova 20, Praha 2
 • Otevírací doba: 8:0024:00
 • Web: www.kaaba.cz

V kouzelných Vinohradech se nachází příjemná Kavárna Kaaba, která od 8:00 hodin připravuje dokonalé snídaně a servíruje čerstvou kávu. Jedná se o další kavárnu, která se specializuje především na snídaňová menu a brunch. V nabídce je široké množství jedinečné kávy a snídaní z čerstvých surovin. Neodoláte ani skvělým dortům a zákuskům. Jedinečné prostředí doplňuje také příjemný interiér a rychlá obsluha.

10. Café Faux Pas

Zdroj: www.flob.cz
Zdroj: www.flob.cz

Příjemné posezení a zároveň obchodní schůzku můžete prožít také v Café Faux Pas na pražských Královských Vinohradech. I tady si domluvíte byznys snídani od 8 hodin a ke kávě se zakousnete do snídaňového menu.

Jaké oblíbené místo máte vy? Kam chodíte s klienty ještě před tím, než začne klasický ranní frmol?

Foto: cafedu.cz

© 2024 imper.cz