7 kanceláří, ve kterých byste chtěli pracovat

27. Červenec 2016

Ač má být obchodník hlavně v terénu a spousta věcí (dokonce celé firmy) se dnes vedou po cloudu, každý oceníme nějaké zázemí. Jedni potřebují vyloženě svůj stůl a hrneček, na který jim nikdo nesmí sahat, jiným stačí, když po celém dni na cestách mezi klienty můžou někam zasednout a probrat s kolegy, jak jim to (ne)jde. Dokonce obchodníci na IČO se často scházejí v coworcích nebo ve sdílených kancelářích, které jim společnost poskytuje. Díky rozhovorům, které pro vás děláme, se dostáváme na zajímavá místa – těchto 7 nás zaujalo za poslední dobu:

1. Alza

alza

Nejen jejich showroom s kavárnou Doubleshot si zaslouží pozornost. Alza nás na rozhovoru, který pro vás chystáme, překvapila firemními prostory, které od pohledu splňují atributy worklife balance. Industriál holešovické tržnice je doplněný živými stromy, vlastní kavárnou s výbornou kávou a domácími limonádami a dokonce lezeckou stěnou. Stolní fotbálek, common area a londýnská telefonní budka jsou příjemnými třešničkami na dortu.

Domluvte si konzultaci

2. Cleevio

cleevio

Slibný startup stojící např. za aplikací Spendee roste závratnou rychlostí, proto nebude dlouho trvat, kdy budou jeho vývojáři a obchodníci potřebovat nové prostory. Jisté je jedno, firemní kultura mladých lidí se nespokojí s ničím méně, než co mají teď na I. P. Pavlova. Designová střešní kancelář, fatboye, games, prostě radost přijít a skypovat s klienty.

3. Engel & Völkers

Mezinárodní realitní kancelář se specializuje na luxusní rezidenční nemovitosti, zajímavé business příležitosti a do jejího portfolia patří i exkluzivní developerské projekty. Také proto musí svými prostory reprezentovat a nutno podotknout, že vila na Janáčkově nábřeží plní vysoká očekávání na jedničku. Velký open space, kde je příjemný ruch, ale skvěle se soustředíte, čistý design a prostředí, které působí důvěryhodně na klienty.

4. SIKO koupelny

siko

Vyzkoušejte leady

Showroomy výrobce a distributora kuchyní a koupelen Siko na Černém mostě a Zličíně poskytují obchodníkům zázemí a příjemný prostor, kam se po dni v terénu vracet a probírat s kolegy business.

5. Alma Consulting

plaza
Zdroj fotografie: Pinterest

Pro ty z vás, kteří ocení moderní prosvětlené business prostředí a rádi se pohybují ve světě korporátní prestiže, jsme vybrali Luxembourg Plaza, tj.„palác“ na Vinohradech vedle Flory. Pro společnost Alma Consulting budete prodávat sofistikovaný produkt z oblasti výzkumu a vývoje.

6. Anywhere

anywhere

Můžete dělat kdekoli jinde, a nebo můžete obchodovat v Anywhere. O jejich jedinečném IT produktu jsme se bavili s šéfem obchodu Jiřím Cíchou v inspirativních prostorách na Hradčanské, které nadchnou každého mladého ambiciózního obchodníka – nejen nadšence do appek.

7. Friendly Suits

suits4

Pokud jenom milujete gentlemanskou módu, budete do showroomu na Panské chodit každý den s úsměvem. Petr Jůza s Kryštofem Kodlem jsou muži s vizí, kteří nějakým zázrakem zvládají dělat skutečně kvalitní špičkovou službu, avšak dostatečně punkově, aby z ní byl lovebrand!

© 2024 imper.cz