Kam v září: Kvantová síla mysli, startup nights, business brunch – top akce, které vám nesmí chybět v diáři

27. Srpen 2018

Možná jste chtěli smutnit, že prázdniny a dny volna jsou dávno pryč, ale nemusíte. Září je plné zajímavých akcí, které vám dodají novou energii, znalosti i pohled na to, jak fungujete teď. Možná dostanete čerstvou motivaci něco změnit, a tím třeba nakopnete svou kariéru o pěkný kus dopředu. Jak my říkáme – nač smutnit, když můžem jít networkovat!

Aktivuj Svůj Potenciál – Objev, co je v tobě a vynikni!

Zveřejnil(a) Radek Karban dne Středa 8. srpen 2018

Kdy: 1. září v 9:30–16:30
Kde: Truhlářská 16,  Praha
Odkaz na akci: potenciál

Objev TAJEMSTVÍ, jak využít svého PLNÉHO POTENCIÁLU, VYNIKNOUT v dnešní době a mít výjimečné VÝSLEDKY v práci, byznysu i v životě.

Kvantová síla mysli – jednodenní kurz s Pavlem Vondráškem

Kdy: 2. září v 9:00–18:00
Kde: Šmilovského 8, Praha
Odkaz na akci: silamysli

Naučíte se na něm základní práci s kvantovou vlnou a vědomým tvořením. Kurz je plný praxe. Je určen pro všechny, kteří si chtějí kvantování vyzkoušet nebo jsou limitováni časem. Víte, jak funguje naše mysl? Jak naše vědomí ovlivňuje naše podvědomí? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak funguje náš mozek? Všichni víme, jakou moc má naše mysl. Slyšeli jsme o pozitivním myšlení. Afirmacích. Modlitbě. Možná jste četli knihu Tajemství. Proč tyto principy práce s myslí někdy fungují a někdy ne? Proč se nám mnohdy nedaří naplnit svá přání a převést je do běžné reality života?

MotivP Business Brunch® – Praha 2018

Kdy: 5.9. 9.11:30
Kde: Národní 25, Praha
Odkaz na akci: bbrunch

MotivP Business Brunch® patří dnes již k nejnavštěvovanějšímu setkání personalistů u nás. Možná jste zváni na HR snídaně, do HR kavárny, do HR clubů, na manažerské či business snídaně, ale originál je jen jeden a to již od roku 2005 😊.

Future Port Prague 2018 – Touch The Future

Kdy: 6. 9. 10:00 až 7. 9. 20:00
Kde: Pražská tržnice
Odkaz na akci: futureport

The largest futuristic event covering exponential technologies and trends in the heart of Europe is returning and you can’t miss it!
– Two hundred companies, innovation and research labs, startups, and global giants.
– A Drone Racing Zone
– Future of You – Where is my place in the future? Where is yours?
– Launchpad – The place for product announcements, ain’t that cool?
– Future Jobs – For those of you looking for a new job…
– And much, much more…

Seedstars Prague 2018

Kdy: 6. 9. od 16:00 – 20:30
Kde: Praha 4, Vyskočilova 1561
Odkaz na akci: Seedstars

The 10 best startups from Prague will be invited to pitch in front of an investment panel and compete to be crowned the most promising seed-stage startup of #SSWPrague2018.
The winning startup will join the global Seedstars Family and take part in the Regional Summit as a first step (that include our tried and tested bootcamp and investor forum) and will be taken to Switzerland to participate to the big final of the Seedstars World Competition, representing its country against +65 other startups to compete for over $1 mln in investments.

Startup Boat Night Vol. II

Kdy: 11. září v 19:00–22:00
Kde: Loď Tajemství, Rašínovo nábřeží, Praha
Odkaz na akci: sbnight

Do not miss the hottest end-of-summer event in Prague for the Czech startup scene. Five speakers will share their startup or finishdown stories while sailing on Vltava river.

Networking na volné noze v Brně

Kdy: 12. září v 20:00–23:00
Kde: Minoritská 10,  Brno
Odkaz na akci: networking

Další networkingový scuk pro nezávislé profesionály, freelancery a volnonožce. Od 20 hodin se na vás těšíme v krásných prostorách coworkingu. Večer nemá žádný program, můžete se tedy stavit na kus řeči (nejen) o podnikání na volné noze, nebo jen pozdravit známé tváře.

PR Summit 2018

Kdy: 12. září v 9:00–17:00
Kde: Grandior Hotel Prague, Na Poříčí 42, 110 00 Praha
Odkaz na akci: Prsummit

Jak dlouhodobě budovat dobré jméno společnosti prostřednictvím PR a jak ho využít pro efektivnější získávání nových zaměstnanců a snadnější udržení těch stávajících. Tak o tom bude řeč na konferenci PR Summit. Nepropásněte příležitost poslechnout si konkrétními příklady z praxe, jak co nejefektivněji využít služeb PR pro HR. Na celodenní konferenci, pořádané APRA, načerpáte spoustu inspirace, jak novým kolegům ukázat cestu k vám nápaditě, atraktivně a s přesvědčivými výsledky. Přijďte ve středu 12. září zjistit, co udělat, aby u vás chtěli lidi pracovat.

ShopCamp 2018

Zveřejnil(a) ShopCamp dne Středa 20. červen 2018

Kdy: 13. 9. od 09:00 – 17:00
Kde: Thákurova 9, Praha
Odkaz na akci: shopcamp

Pátý ročník e-commerce konference ShopCamp je tady!
13.9. se potkáme opět na půdě FA ČVUT v Praze 🙂 Těšit se můžete na dva přednáškové sály, zajímavé hosty, spoustu workshopů a jedinečnou shopcampovou atmosféru.

CopyCamp

Kdy: 13. září v 8:30–17:00
Kde: Dlabačov
Odkaz na akci: copycamp

Pojďme sklidit, co jsme v předchozích devíti měsících zaseli! Jedno podium, 3 workshopy, 10 přednášek a stovky copywriterů, psavců, textařů na jednom místě… To je CopyCamp – konference, během které mají milovníci kvalitního obsahu žně.

Brand Management 2018: Co udělat hned teď, aby vaše značka neztratila důvěru

Kdy: 19.9. od 9h
Kde: Cubex Centrum, Praha
Odkaz na akci: brandmanagement

Konference Brand Management 2018, největší setkání top manažerů a marketérů v ČR. Ve zbrusu novém Cubex Centru Praha vystoupí 25 českých odborníků a zástupců významných zadavatelů reklamy a klíčový zahraniční řečník Sean Pillot de Chenecey, poradce největších světových značek. Na konkrétních příkladech ukážou, jak vrátit značkám autenticitu a důvěryhodnost v post-faktické době.

Rétorika – umění mluvit před lidmi s moderátorkou Štěpánkou Duchkovou

Kdy: 20.09. 10 – 13h.
Kde: Klimentská, Praha 1
Odkaz na akci: retorika

Workshop pro všechny, kteří se chystají vystupovat před publikem či v médiích a chtějí zdokonalit své prezentační dovednosti. Praktická příprava na vystoupení. Jedinečná příležitost získat rady na míru od známé televizní a rozhlasové moderátorky, lektorky prezentačních dovedností a mediálních tréninků. Její služby využívají mnozí naši politici i manažeři firem.

WebExpo 2018 – Conference Prague

Zveřejnil(a) WebExpo dne Středa 13. červen 2018

Kdy: 21. září – 22. září
Kde: Štěpánská 61, Lucerna
Odkaz na akci: webexpo

The new vision of the future Digital world is coming on September 21-22. Don’t think about the WEB as web pages anymore. Forget on/offline borders. Learn, understand and discuss the future impact and opportunities of innovative tech all in one place!

E-Business Forum 2018

Kdy: 25. září v 9:00–17:00
Kde: Náměstí Míru 9, Praha
Odkaz na akci: ebforum

E-Business Forum slaví kulaté narozeniny, dárky ovšem dostanete vy. Těšit se můžete na velkou porci motivace od řady nejúspěšnějších osobností e-commerce.
Dostanete také praktické rady, tipy a aktuální informace, které pomohou vašemu online businessu. Pokud se toužíte dostat na vrchol, neváhejte se inspirovat u těch nejpovolanějších.

Creative Business Cup

Kdy: 25. září v 17:00–21:00
Kde: Presslova 14, Plzeň
Odkaz na akci: cbc

Po dvouleté pauze se mohou české inovativní společnosti z oblasti kreativních průmyslů opět hlásit do mezinárodní soutěže Creative Business Cup. Národní kolo, které se bude konat 25. září 2018 v plzeňském inkubátoru DEPO2015, je otevřené všem podnikatelům s životaschopnými nápady, u kterých porota po zaslání přihlášky vyhodnotí potenciál uspět na mezinárodním poli. Mezi podporované oblasti patří kupříkladu design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové hry či 3D tiskárny.

A to nejlepší na konec …….

  Meetup Business Animals #17 

Kdy:  24.9.
Kde: LaLoca, Praha

Program našeho v pořadí sedmnáctého Meetupu je stále ještě zahalen tajemstvím, ale i tak určitě tušíte, že to bude velký! Sledujte náš FB, už brzy prozradíme více….

 

 

Foto: facebookové profily akcí

© 2024 imper.cz