Kam v říjnu: Business, nomádství, komunikace či prezentační dovednosti – akce, které by vás neměly minout

30. Září 2018

Právě dorazil podzim a kromě změny počasí přináší i zajímavé akce, které byste si neměli nechat ujít. Ať už potřebujete získat nové kontakty, jiný pohled na své podnikání nebo by se vám hodilo rozšířit si znalosti, určitě si vyberete. Připravili jsme vám ty nejzajímavější akce, na které se těšíme, do jednoho seznamu, tak se na ně pojďte mrknout.

I když bychom na sobě měli pracovat nezávisle na počasí, podzim je na sezení na workshopech a networkingových snídaních o moc přívětivější, než bylo letošní extra horké léto. Zajímá vás koučing,  chcete pracovat odkudkoliv na světě, nebo se chcete naučit správně komunikovat s podřízenými a umět řešit konflikty? V tom případě se dejte do hledání té správné akce přímo pro vás….

Vyzkoušejte leady

Workshopy pro začínající podnikatele

Kdy: 1.10. 18:00 až 21:00
Kde: Drtinovat 10, Praha
Odkaz na akci: workshopy

Při rozjezdu vlastního podnikání vám pomůže série workshopů. Přijďte se s námi ponořit do tajů tvorby značky. Poznejte zaručené tipy, jak budovat úspěšný tým, jak založit firmu nebo jak s přehledem zvládnout daně. Vyberte si jeden nebo klidně všechny, jen se nezapomeňte včas registrovat.

Tajemství digitálních nomádů: Jak pracovat na dálku a cestovat

Kdy: 2.10. v 18:30 až 20:30
Kde: Praha
Odkaz na akci: nomádství

Vyzkoušejte leady

Staň se digitálním nomádem! Cestuj po světě a pracuj odkudkoli!
Předám Ti know-how, jak pracovat na dálku a cestovat po světě. Během 2011 – 2018 experimentuji po 5 kontinentech a na přednášce Ti předám to nejlepší, co jsem během 7 let digitálního nomádství objevil.

 

Jak se stát koučem – tematický večer zdarma

Kdy: 4. říjen 2018 v 18:00 až 20:00
Kde: Sokolovská 126/40, 18000 Praha
Odkaz na akci: kouč

Mám na to být koučem? Je koučink pro mě? Jak se stát koučem? Jak využít koučink v manažerské praxi? Jak si najít klientelu? Odpovíme živě 4.10.; 11.10. a 15.10. v Praze.

 

Řešte konflikty tvořivě!

Kdy: 6. říjen 2018 v 9:00 až 17:00
Kde: Praha
Odkaz na akci: konflikty

Zvládněte konflikty s přehledem a pochopte, že konflikt je přirozenou součástí našich životů. Konflikt nemusí být zdrojem nepříjemných zážitků. Nevolte zastaralé formy strategie obrany – pasivní vyhnutí se konfliktu, které vás zanáší, nebo agresivní útok, který plodí pouze chuť jít do boje. Existuje lepší cesta! Tvořivá! Začněte vnímat konflikty jako příležitosti.

Business večer Praha, Smart Network

Kdy: 9. říjen 2018 v 18:00 až 21:00
Kde: Legerova 40, 12000 Praha
Odkaz na akci: smart

Hledáte nové kontakty, inspiraci, zajímavé podnikatele a příběhy? Oceníte zpětnou vazbu na Vaše podnikání a ověřené služby? PAK NESMÍTE CHYBĚT. :-)“Kdo nezažije, nepochopí“. Jak to u nás probíhá? Pusťte si 2 min video http://bit.ly/2noGr75 .

Školení obsahového marketingu

Kdy: 11. říjen 2018 v 9:00 až 17:00
Kde: Radlická 180/50, Praha
Odkaz na akci: obsah

Naučíme vás, jak sestavit funkční obsahovou strategii. Ukážeme, jaký obsah vám přinese a udrží zákazníky a jak ho dostanete před cílové publikum. Celodenní školení pro marketingové manažery, majitele malých a středních firem a marketingové specialisty.

Jak přilákat zákazníky ke své značce a prodávat jako Bůh

Kdy: 11. říjen 2018 v 8:30 až 10:30
Kde: Drtinova 10, Praha
Odkaz na akci: jakprodavat

Jak vybudovat silnou značku, aby zákazníci do vaší kamenné pobočky nebo prodejny přicházeli sami od sebe a byli k vašemu brandu loajální? Jak zařídit, aby se lidé dozvěděli o vaší prodejně? Čemu věnovat pozornost ještě před otevřením? Která forma propagace funguje a která ne? Čím úspěšně zvednete návštěvnost během provozu?

Problém s přilákáním zákazníků na prodejnu nebo pobočku se týká celého off-line podnikání, jako jsou restaurace, kavárny, prodejny oblečení, potravin a dalšího sortimentu nebo služeb. Vyplatí se jít systémem slev, nebo raději budovat značku a věrnostní program? Jaká výloha funguje a jaká ne? Má smysl investovat do billboardů, nebo raději do PPC reklamy?

Tajemství na cestě k úspěchu

Kdy: 12. říjen 2018 v 18:00 až 20:00
Kde: Senovážné náměstí 23,  Praha
Odkaz na akci: uspech

Radim vám vysvětlí, co dělají úspěšní lidé jinak než ostatní. Ukáže vám příklady z praxe, kde se stávají chyby na cestě k úspěchu. Změňte svůj život a buďte také úspěšní! Tato přednáška slavila velký úspěch jak u studentů, tak i zaměstnanců a top manažerů v České republice, Německu, Polsku a na Slovensku.

Mindfulness výcvik – celosvětově standartizovaný formát

Kdy: 16. října, od 9 – 11 hod.
Kde: Klimentská 1443/50 Praha
Odkaz na akci: mindfulness

Seminář: Vizuální marketing pro vizionáře

Kdy:17. říjen v 9:00 až 17:00
Kde:
Odkaz na akci: vizualnimarketing

Současný korporátní design musí v reálném čase reagovat na jakoukoliv změnu zaběhlých pravidel (například natáčení videí na výšku, programatická reklama, nárok na čistý design) a zároveň na jakoukoliv nenadálou situaci. Měl by být univerzálním frameworkem, v rámci kterého je možné agilně vytvářet výstup pro libovolný formát, marketingový kanál, čas či personu. Musí být atraktivní tak, aby jeho libovolný výstup vyvolal během 50 milisekund pozitivní první dojem.
Co vám workshop přinese?
Pochopíte, jak korporátní design ovlivňuje současný marketing.
Seznámíte se s vizuálním marketingem (multimediálnost, proces tvorby kvalitního korporátního designu, koncepční využívání všech dostupných kanálů). Budete vědět, jak správně zadat tvorbu korporátního designu a co od tvůrce požadovat.

Forum Media 2018

Kdy: 23. říjen 2018 v 9:00 až 18:00
Kde: Poupětova 1,  Praha
Odkaz na akci: forum

Nejvíc zahraničních expertů za posledních několik let. Zkušenosti z českého trhu a laboratoř napěchovaná případovými studiemi. Chceme vás propojit s vlivnými českými manažery, řediteli mediálních domů i marketéry. Budeme řešit mediální vizi pro rok 2020, postavíme proti sobě zástupce rozdílných mediatypů a nakonec se podíváme i na specifické cílové skupiny.

Nejodvážnější konference podzimu – Dan Millman a další

Kdy: 23. říjen 2018 v 10:00 až 17:00
Kde: Jungmannova 31, 11000 Praha
Odkaz na akci: konference

“Jak žít dobrý život?” Základní otázku, od nepaměti provázející naše vědomí, definuje Dan Millman zcela novými způsoby. Bývalý světový šampion v gymnastice tentokrát přináší přelomové myšlenky, které odhalí zcela nové chápání reality, vedoucí k poznání klíčových změn v vašem životě. Pokojný bojovník a největší duchovní mistr současnosti unikátně vystoupí na Nejodvážnější konferenci podzimu v rámci svého evropského turné „RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR“.

Spolu s ním se můžete těšit na další inspirativní osobnosti, které svými životními příběhy poskytnou klíč k mnoho otázkám vaší vlastní existence….

………………………………………………………

Startup Stage

Kdy: 24. 10. 20 – 22h
Kde: Sokolovská, Praha 8
Odkaz  na akci: startupstage

Večer 24. října se na Startup Stage sejdou tři speakeři, kteří velkou měrou ovlivnili a stále ovlivňují nejen českou startupovou scénu. Nebudeme si povídat jen o úspěších a failech, jak už to na takových akcích bývá. Zabrousíme do detailů:

  • Kde berou zakladatelé velkých (ale i malých) startupů motivaci a drive pokračovat…
  • Jak motivují lidi, kteří s nimi na projektu pracují…
  • Jak složité nebo snadné je expandovat do zahraničí…
  • Jaké investice jsou pro určité druhy startupů vhodné a kde je sehnat…
  • Jak rozdělit podíly mezi partnery a třeba i zaměstnance…
  • Jak nakládat s důvěrou…
  • Jestli je férovost norma nebo spíš vzácnost…

S kým se potkáte:

Jiří Filemon Fabián
Zdeněk Cedra
Ondřej Krátký

…………………………………………………………

Creative Strategic Planning and Leadership Seminar

Kdy: denně od 29. 10. až 9. 11.
Kde: Praha
Odkaz na akci: strategicplanning

By the end of this seminar, you will be able to: Demonstrate innovative methods for harnessing others’ creative potential, communicate your vision in refreshing and engaging ways, define the concepts of ‘strategy’ and ‘strategic plans’, understand and explain visionary thinking as part of the strategic process and apply strategic planning to your own management issues, place your own part of the organisation within the overall context of corporate strategy….

Presentation Skills

Kdy: 30. října od 17:30
Kde: Politických vězňů 7,  Praha
Odkaz na akci: prezentace

This practical series of workshops will help you become confident in planning and delivering presentations. We will specifically look at the areas where presenters often fail, e.g. timing, structure, flow and self-confidence. The focus will be on engaging the audience’s attention and at the end of the workshops every participant will have the opportunity to give a full presentation of their own, receiving constructive feedback to help them develop further.

 

Zdroj fotografií: facebookové profily zmíněných akcí

© 2024 imper.cz