Kam v červnu: Emoce v prodeji, fitcamp a další super tipy na akce

25. Květen 2018

Možností, jak na sobě pracovat, je mnoho a příležitostí také. Ani v červnu není o zajímavé akce nouze, takže se můžete věnovat jak sochání sebe sama, tak i sportovním aktivitám na čerstvém vzduchu. Kdy, kam a co tam?

INSTAX Fair – festival kreativity
Kdy: 1.6. 13:00
Kde: Kafe Pragovka,
Odkaz na akci: festival kreativity

Vyzkoušejte leady

Od čtvrtka do neděle na vás na pražské Pragovce čeká, kromě možnosti vyzkoušet si všechny instaxy a zakoupit je na místě za speciální zvýhodněné ceny, workshopy, které pro vás připravujeme od pátku do neděle zdarma a také skvělé jídlo.
Na workshopech se naučíte fotit jako profesionál, uděláte si vlastní scrapbookingové album, zjistíte, jak levně cestovat po světě nebo se naučíte psát jako z pohádkové knížky na kurzu letteringu.

Mužská jóga s Martinem Župkou
Kdy:
4.6. po 19h
Kde: Třetí OKO, Praha
Odkaz na akci: joga

Mužská skupina, mužská energie, cvičení přizpůsobené mužům.
Cílem není přesné provedení asán, důležitější je vědomí vlastního těla. Dech je prostředníkem a průvodcem ve vnímání těla i naší mysli. Lekce jsou vedeny v pomalejším tempu, od počátečního rozhýbání postupujeme v zapojování dalších tělesných částí.
Na lekci potřebujete pouze volnější oděv. Podložky a pomůcky jsou v sále k dispozici.

FuckUp Night Prague – Fandíme ženám Special Vol. II
Kdy: 5.6. 19:30 – 21:30
Kde: Kino Lucerna, Vodičkova 36
Odkaz na akci: fucupnight

hledáme obchodníka

Historicky druhá FuckUp Night ve spolupráci s Avon Česká republika.
O svých selháních promluví Tonya Graves, zpěvák DAVID DEYL, autorka knihy Deník šílené matky Iva Lecká a autorka blogu Prsa v háji Edita Strusková.

Nekonference 2018
Kdy:
6.6. od 9 – 16,16 hod
Kde: Impact Hub,  Cyrilská 7, Brno
Odkaz na akci: nekonference

Pohodová akce pro markeťáky a e-shopaře, která se věnuje e-commerce, hlavně vyhledávačům zboží. A o ty půjde  především…Přijedou na ni řečníci z Heureky, Zboží.cz, Shoptetu, takže se máte na co těšit.

Free meditation course – Overcoming mental worry
Kdy: 7.6. 18:30
Kde: Praha, meditační centrum
Odkaz na akci: meditation

Join us for free meditation sessions! Balance yourself, get in touch with your spirituality and feel joyful and free. Beginners welcome! No registration, yoga clothing/mats required. This course is run in the English language. This week we will focus on overcoming mental worries.

Content first
Kdy: 12.6. 9 – 17h
Kde: OKsystem, Na Pankráci, Praha 4
Odkaz na akci: content

Letošní konference se zaměří na aktuální trendy v obsahovém marketingu a přinese nápady, jak na lepší a efektivnější firemní obsah.

Emoce v prodeji
Kdy: 13 – 14.6 vždy od 9h
Kde: Türkova 1/2332, 149 00 Praha 4 – Chodov
Odkaz na akci: emoce

Seminář Emoce v prodeji je o emocích obchodníka a emocích zákazníka. Je to chemie, která může působit jako přitahující síla a nebo jako síla odpuzující. V obchodě, a v životě dozajista také, uvítáme, když to bude síla přitahující.

Co čeká marketing v tavícím kotli digitalizace?
Kdy: 14.6. 9:30 – 12:00
Kde: WorkLounge Praha Diamant, Václavské náměstí 3Praha
Odkaz na akci: marketing

Technologie mění svět. Mění i svět marketingu. Přísliby marketingového digitálního ráje vzbuzují velká očekávání – sen o přesně cílené, individuálně podané, kontextově zobrazené, vysoce efektivní komunikaci s ideálními metrikami, transparentní cenotvorbou a extrémně vysokým ROI, to všechno samozřejmě dokonale změřené a zanalyzované, nemůže být lákavější. Otázkou jen zůstává, jak dlouho tento sen vydrží.

SEO restart
Kdy: 14.6. od 10:00
Kde: Táboritská 1000/23, Praha 3, Hotel Olšanka
Odkaz na akci: restart
Celodenní konference o vyhledávání a nalézání v roce 2018. Klíčové informace pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Vše stihnout a přesto mít čas pro sebe: Jak správným řízením času zvládnout více práce, zvýšit své příjmy a přesto mít dost času na vše, co vás baví
Kdy: 21.06.2018 08:30
Kde: Malletova 1141, Praha
Odkaz na akci: casnavseconasbavi

Jste frustrovaní z neustále se hromadících úkolů? Máte moc práce a málo času pro sebe a svou rodinu? Ztrácíte schopnost se soustředit? Odkládáte kvůli urgentním úkolům důležitá rozhodnutí a aktivity? Jste méně spokojeni, než před několika lety? Máte mnoho cílů a cítíte se často nepřipraveni a pod nátlakem? Pokud ano, tento seminář vám umožní tyto potíže vyřešit.

Fit Camp
Kdy: 22.6. – 24. 6
Kde: Katlov, Katlov chaty, 28542 Červené Janovice
Odkaz na akci: fitcamp
Přátelé, klienti a zájemci, termín FIT CAMPU je tady. Zveme všechny nadšence kondice, cvičení jógy a zdravého životního stylu. Přijďte si vyčistit hlavu a protáhnout tělo.

Konzultace pro pokročilé členy Point One
Kdy:
25.6. 17:30
Kde: Kamýcká 1281, Praha
Odkaz na akci: konzultace
Individuální mentorské konzultace pokročilých týmů Point One s experty z Microsoftu (Michal Kolomazník) a CS Aera (Erik Dragomirecký).

Zveřejnil(a) Rozvoj tancem dne 15. březen 2018

Silné tělo nebolí
Kdy: 18.30
Kde: Střelecký ostrov, Praha
Odkaz na akci: silnetelo

Šest setkání, která vás dostanou do formy!
Už žádné plandavé svaly, bolavá záda, krk a kolena..žádné píchání v boku a zranění z pohybu.
Bude to náročné a možná vás budou hodně bolet některé svaly a možná to budete chtít v půlce vzdát a možná mě budete nenávidět.
Pokud to ale projdete, vaše tělo (mysli i vůle) bude silnější, stabilnější a připravenější na nejrůznější výzvy…Akce není vhodná pro ufňukánky a typy „když-já-nevim-jestli-to-zvládnu“ a „tohle-není-možný-udělat“.

Jsem dobrý šéf
Kdy:
27.6. 9h.
Kde: Maříkova 1899, Brno
Odkaz na akci: dobrysef

Jaké jsou nejčastější typické omyly šéfů?
Proč pracují šéfové dlouho do noci?
Proč mám stále na stole problémy podřízených?
Jak vypadá jednání „ideálního šéfa“?

✴︎ 25.6. si zapište do deníčků zlatým písmem. Blíží se náš další Business Animals Meet UP #16. Místo a čas upřesníme, ale už teď vám můžeme slíbit, že to bude jízda!✴︎

Foto: facebookové profily a webové stránky provozovatelů akcí

© 2024 imper.cz