Kam v červenci: Sosejte informace, pohodu a dobroty

03. Červenec 2018

Léto je tady, prázdniny a dovolenkový mode taky. Využijte volnější režim a červencové týdny si opravdu užijte. Že nevíte jak? Třeba vás inspirujeme v našem článku. Přinášíme výběr zajímavých akcí, které probíhají teď v červenci ve velkých městech.

Harley-Davidson 115th Anniversary

Kdy: 5-8. 7.
Kde: Výstaviště Praha
Odkaz na akci: motorky

All roads lead to Prague for the 115th Anniversary of the founding of Harley-Davidson in Prague, Czech Republic on July 5-8, 2018.

Vyzkoušejte leady

Roll solo, as a group or join with your chapter for the ride. Either way, you can expect to leave with a whole new group of like-minded friends. Come and enjoy great bands, the parade, the H.O.G. Village, a unique stunt bike show, plus biker games and much more. Plus of course the atmosphere of one of the most exciting cities on earth…

Letní kino ve Werichově vile

Kdy: 8.7. a každou další neděli od 21:30 – 23:00
Kde: Werichova vila, Praha
Odkaz na akci: letnikino

Krásná zahrada Werichovy vily hned vedle romantické Čertovky i letos láká všechny filmové nadšence. Zatímco v minulém roce se naše filmové léto neslo ve znamení filmů Karla Zemana, letos se můžete těšit na 6 nedělních večerů se silnými ženskými příběhy. Přijďte se s námi ponořit do životních osudů Jackie Kennedy, Lídy Baarové, Olgy Havlové, Soni Červené, Vivian Maier nebo Mallory.
Každý divák při vstupu obdrží sluchátka, aby filmy nerušily noční klid obyvatel Malé Strany a zároveň si každý mohl užít strhující příběh, odehrávající se na plátně.

Krátkokurzy kreslení

Kdy: 9.7., 17 – 20h
Kde: Fakulta stavební VUT, Brno
Odkaz na akci: kreslení

hledáme obchodníka

Přátelé! Abyste ani v létě výtvarně nezaháleli, připravili jsme i na letošní léto Krátkokurzy kreslení. Ne rychlokurzy, KRÁTKOKURZY! Rychle to fakt nejde. Krátké a intenzívní.

Uděláme si od pondělí do středy vždy navečer 3 příjemné společné hodinky s nějakou výtvarnou aktivitou. A za 9 hodin se toho dá udělat opravdu hodně. Člověk se může významně posunout. Nebo „jen“ relaxovat a tvořit.

Steampunkový & Viktoriánský piknik

Kdy: 14.7.
Kde: Grébovka
Odkaz na akci: piknik

Dovolte nám, abychom vás pozvali na piknik v sobotu 14. července 2018, který se bude konat v Havlíčkových sadech v krásné Grottě od 14:00.

Jaký zvolit druh oděvu? Steampunk, clockpunk, cyberpunk, gaslamp fantasy a další příbuzné styly, vřele vítáme všechny dobové i nedobové viktoriánské inspirace, cosplaye, historií inspirované oděvy z různých období od renesance až po cca 1. polovinu 20. století, včetně uniforem. Dále doporučujeme outfity ve stylu gothic, lolita, dandy, aristocrat, dolly, mori a jiné street fashion styly.

Základní baristický kurz

Kdy: 14.7.
Kde: Orient Café, Plzeň
Odkaz na akci: kavakurz

Kurz vedený certifikovaným lektorem České barmanské asociace Goranem Jozićem, oprávněným vydávat certifikát CBA platný ve 35 státech.

Tento kurz je vhodný pro žáky středních gastronomický škol, barmany, číšníky/číšnice nebo zájemce o profesionální přípravu kávy na profesionálních kávovarech.

PRAŽSKÝ PIKNIK (food festival) 2018

Kdy: 14-17.7.
Kde: Střelecký ostrov
Odkaz na akci: piknik

Dvoudenní festival dobrého jídla v samém srdci Prahy
Food festival v přírodě: „Obejděte s PIKNIKovým košíkem „food stánky“ a dečku si rozložte kdekoliv na ostrově.“ 🙂

Jiří Hájíček: ProART Workshop tvůrčího psaní v Plzni

Kdy: 14.7. 10 – 18h
Kde: Moving Station, Plzeň
Odkaz na akci: tvurcipsani

Začneme tvorbou krátkých textů a skončíme povídkou. Bude to intenzivní čas, kdy se dozvíme zase něco nového o nás samotných…

Global Leadership Symposium

Kdy: 18.7. (26 termínů) v 9 – 17h.
Kde: Praha
Odkaz na akci: leadership

Join Lance as he teaches and trains at this event. The 2018 Global Leadership Symposium is a 4-week immersive leadership training designed for the next generation of world leaders. Expand your worldview. Examine the foundations of sound governance and economics. Learn how to partner with God in business using principles of business excellence. For more information about this event, click on the link below.

Aktivuj Svůj Potenciál BRNO – Objev, co je v tobě!

Kdy: 19. červenec v 17:30–21:00
Kde: Brno
Odkaz na akci: potenciál

Objev TAJEMSTVÍ, jak využít svého PLNÉHO POTENCIÁLU, vydělávat VELKÉ PENÍZE, VYNIKNOUT a mít VÝJIMEČNÉ VÝSLEDKY v práci, byznysu i v životě.

Venkovní únikovka – Assassin´s girl

Kdy: 21.7. 8 – 18h
Kde: Praha
Odkaz na akci: unikovka

Venku je konečně hezky, tak se nezavírej do únikové místnosti! V ulicích starobylé Prahy budeš s přáteli řešit sérii hádanek a úkolů. Ty i tví parťáci si užijete pecka den! Dej dohromady vlastní vítězný tým a společně dokažte ostatním, že právě vy dojdete do cíle v nejlepším čase pro zaslouženou odměnu!

 

Konference Kritické myšlení PRAHA 2018

Kdy: 26. červenec v 17:00–22:00
Kde: Kino Lucerna, Praha
Odkaz na akci: kritickémyšlení

Smyslem konference je předat účastníkům znalosti pro rozvoj kritického myšlení. Jak nepodléhat klamům našeho mozku? Jak pracovat s informacemi a poznat, čemu věřit a čemu ne? Jak pomáhat co nejúčinněji?

Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci skutečně fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí a dosahovat zamýšlených výsledků. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy je kritické myšlení klíčovou dovedností pro úspěch v práci i osobním životě.

AsianFest 2018

Kdy: 27 – 29. 7.
Kde: Branická louka
Odkaz na akci: asianfest

Posouváme AsianFest na novou úroveň! Zažij Asii se všemi jejími krásami během největšího festivalu asijské kultury v Česku!

Ynspirology 2018

Kdy: 28 – 29.7.
Kde: Žluté lázně, Praha
Odkaz na akci: ynspirology

Již 3. ročník urban festivalu Ynspirology je tady! 28.-29. července letos poprvé ve Žlutých lázních.
Inspirace je všude kolem nás, někdy stačí být jen ve správný čas, na správném místě. Ynspirology ti umožní přímé setkání s umělci, hudebníky, sportovci, cestovateli a osobnostmi ze světa onlinu. Přineseme ti řadu analogových i digitálních dílen, workshopů a inspirujících talků, nebude chybět nadupaný line- up, exhibice a samozřejmě vodní aktivity!

 

© 2024 imper.cz