Kam až sahají hranice byznysu? Odpoví 9. ročník konference Symposium.

21. Září 2022

Studentská nezisková organizace AIESEC pořádá 21. října už devátý ročník konference pro studenty i širokou veřejnost, kteří se chtějí dozvědět více o podnikání. Letošním tématem je #ZaHranicemiByznysu. 

Konference Symposium se tento rok dotkne všech možných sfér podnikání. V prostorách Clubco se během jednoho dne mladí fanoušci businessu potkají se známými a inspirativními lidmi z oblasti psychologie, práva, financí a z dalších odvětví souvisejících s rozvojem firmy, vedením lidí nebo aktuálními trendy. 

Pozvání na Sympozium přijali manželé Vlachynští. Honza Vlachynský je spoluzakladatelem brněnské gastronomické skupiny Lidi z Baru stojící za mnoha místními populárními podniky (Bar, který neexistuje, 4pokoje, Slast a další). Olinka Vlachynská pomáhá svým klientům z pozice psycholožky řešit tíživé životní situace. 

Vyzkoušejte leady

Dalším ze zajímavých hostů je i Pavlína Louženská, spoluzakladatelka #HolkyzMarketingu a spolutvůrkyně podcastu Trendspotting, kde se spolu s Theou Kučerovou věnují společenským fenoménům i popkulturním trendům. Pavlína také píše blog a v minulosti přispěla do médií jako ELLE, Heroine, Deník N a dalších. Kromě přednášky se můžete dopoledne zúčastnit i workshopu na téma Design thinking od Grow with Googlu, kde Pavlína působí jako Startup Lead Mentor. 

Mezi řečníky bude i “minutový” Petr Krejčí, který stojí za projekty Minutový řečník/Minutový TT. A co nám Petr řekl o TikToku? 

Do nedávna jsem si myslel, že TikTok je pouze pro mladší generaci. Na Symposiu se ale pobavíme o tom, proč je pro spoustu firem zajímavé na TT naskočit co nejdříve.” 

V neposlední řadě se můžete těšit na networking se všemi speakery, skvělý catering a mnoho zajímavých myšlenek. 

Těšíme se na Vás. 

Domluvte si konzultaci

Více informací o akci a vstupenky naleznete zde nebo na sociálních sítí FB a IG.

© 2024 imper.cz