Jak funguje Celostátní česká služba, rozhovor s Matějem Laškem

13. Červen 2019

Celostátní česká služba pomáhá zařizovat lidem vše, co potřebují. Stačí se zaregistrovat a nemusíte nikam chodit. Kdykoli budete něco potřebovat, jednoduše zvednete telefon a zavoláte operátorovi, který vám pomůže vše zařídit. O všestranném servisu jsme si povídali s vedoucím prodeje Matějem Laškem.  

Celostátní česká služba
Celostátní česká služba

Kdo je Matěj Lašek?

Kdybych měl sám sebe popsat, tak bych asi vyzdvihl, že jsem pozitivně naladěný člověk, optimista kterému není nic zatěžko a nikdy neztrácí naději. Proto jsem si také vybral práci v Celostátní české službě, kde pomáhám druhým řešit jejich problémy. Po profesní stránce jsem se vždy věnoval obchodní činnosti a v tomto oboru jsem i vystudoval školu.

hledáme obchodníka

Co se týče spolupráce s kolegy, vždycky se snažím s daným člověkem navázat vztah. Nemusí se jednat ani o práci, můžeme se bavit o čemkoli. Pro mě je hodně důležité hned na začátku nějakým způsobem prolomit ledy a komunikovat. Tak se mně osobně pracuje nejlépe, když vím, že kolega je můj kamarád, na kterého se můžu obrátit a spolehnout.

Jak začínal projekt Celostní česká služba?

Tuto službu vytvořili moji kamarádi a mě to hned od počátku zaujalo, protože to bylo něco úplně jiného a velmi inovativního. Navíc ve chvíli, kdy celý koncept vznikal, tak na trhu neexistovaly žádné konkurenceschopné firmy, které by poskytovaly podobné služby. Celostátní česká služba mě velmi oslovila a rozhodl jsem se, že se na tomto projektu chci podílet. Ve firmě funguje provizní systém, který je pro mě motivující a dokáže ze mě dostat to nejlepší.

Celostátní česká služba pro seniory nad 50 let
Celostátní česká služba 

Na jaké pozici ve firmě figurujete?

Patřím mezi lidi, kteří když nastoupí do firmy, tak si chtějí projít všemi pozicemi, aby do posledního detailu poznali, jak společnost funguje jako celek. Na začátku jsem tedy pracoval jako pracovník call centra, kde jsem informoval volající o našich službách. Postupně jsem se propracoval na pozici koordinátora a obchodního zástupce. Tady jsem prezentoval službu Celostátní české služby lidem, kteří už o ní věděli, začal jsem se věnovat školení prodeje pro stávající i nové prodejce. V současnosti se starám také o manažery a lidi v pobočce pro Prahu. Po roce činnosti v Praze jsme se rozrostli natolik, že hledáme nového kolegu do prodeje.

Jak funguje Celostátní česká služba?

My se zaměřujeme především na zprostředkování kvalitních a ověřených služeb. Lidé se v dnešní době snaží hledat služby na doporučení nebo pomoc od známých, případně hledají naslepo po internetu, což nepovažujeme úplně za vhodné. Internet není v dnešní době regulovaný a každý si tam může dát jakoukoliv reklamu, bez ohledu na to, jestli je pravdivá nebo ne.

Naprosto běžnou praxí je, že si firmy i soukromníci sami píšou pozitivní recenze. Zvláště pokud se jedná o služby do domácnosti, měl by člověk dostat prověřenou kvalitu. S každým, s kým spolupracuje, máme sepsané dohody, čestná prohlášení, etické kodexy a hlavně se jedná o vyzkoušené subjekty. Naši klienti tak mají jistotu dobře odvedené a kvalitní práce.

Vyzkoušejte leady

V praxi to funguje tak, že jsme pro naše zákazníky vytvořili bezplatnou linku, kde si mohou každý všední den služby zajistit. Stačí zavolat, sdělit požadavek a specifikovat místo a čas. My pak všechno zařídíme a o vše se postaráme ve spolupráci s vybranými firmami. Zároveň máme hodnotící systém, kde zpětně práci a jednání dané firmy nebo soukromníka kontrolujeme.

Senior safe

Jak se stát členem?

Jakmile je zájemci padesát let a více, tak má na naše služby nárok, a my ho o tom budeme informovat. Pak už si jen stačí domluvit termín, kdy si zákazník přijde službu vyzvednout, a my mu podrobně vysvětlíme, jak ji využívat a sdělíme další důležité informace. Zároveň dostane kartičku s telefonním číslem na linku, kde může naše služby poptávat.

Jaké služby nabízíte?

Celkově máme šest segmentů: zprostředkování služeb, právní služby, informační služby, finanční služby, úspory v domácnosti a realitní služby. Navíc neustále rozšiřujeme portfolio našich služeb i klientů.

© 2024 imper.cz