Aktuálně: Co přinese největší oborová konference pro personalisty? HR days startují 12. října

03. Říjen 2016

BusinessAnimals.cz je největší komunita obchodníků. Zároveň jsme i platforma pro propojování úspěšných firem se schopnými obchodníky. Kromě nejnovějších trendů v salesu proto pozorně sledujeme i aktuální témata a trendy v HR. V první polovině října bychom vám dali rádi do pozornosti oborový veletrh HR days, který je pořádán pod taktovkou Profesie.cz v rámci Profesia days. Přijďte se seznámit s aktuálními trendy, načerpat novou inspiraci a potkat zajímavé osobnosti z oboru.

7

Vyzkoušejte leady

Nezaměstnanost v České republice si v roce 2016 udržuje klesající trend. Tento pozitivní fakt však má i stinnou stránku, zejména pro personalisty a firmy hledající nové zaměstnance. V důsledku nízké nezaměstnanosti je na trhu práce nedostatek kvalifikovaných kandidátů a najít šikovné talenty není vůbec jednoduché. Vystavit hledanou pozici na pracovní portál a čekat, až se ozvou vhodní kandidáti, v dnešní době nestačí. Pokud chcete najít dobré obchodníky, je potřeba se k nim chovat jako k zákazníkům, zaujmout je a přitáhnout k sobě. A k tomu je potřeba vyjít ze zajetých kolejí a sledovat nové trendy v HR.

8

Hledáte novou inspiraci v HR? Vyjděte ze zajetých kolejí a otevřete se novým možnostem

Personalisté a vedoucí pracovníci, kteří se nevyhnou práci s lidmi, by si neměli nechat ujít říjnovou událost HR days. Jedná se o oborovou akci pro personalisty pořádanou v rámci Profesia days. Konat se bude ve dnech 12. a 13. října v prostorech PVA EXPO Praha v Letňanech. Čekají vás 2 dny plné přednášek a workshopů od špičkových odborníků z oblasti HR a managementu, panelové diskuze na aktuální HR témata, setkání s významnými osobnostmi oboru, networking a také i možnost najít vhodné dodavatele služeb v oblasti HR řešení. V rámci veletrhu budete mít možnost se setkat s řadou vystavovatelů, mezi kterými nebude chybět ani BusinessAnimals.cz. Stavte se za námi, rádi vás uvidíme!

TIP BusinessAnimals.cz: Vstup na akci je pro personalisty zdarma, je však potřeba se zaregistrovat. 

9

Domluvte si konzultaci

Foto: Hrdays.cz

© 2024 imper.cz