Přestaňme hrát neohrožené české Amazonky, jako podnikatelky posílíme přijetím důvěry, říká Eva Kavková

12. Září 2017

Podnikatelka, obchodnice, lektorka. Deset let dělala Eva Kavková tvrdý realitní byznys, ze kterého vyhořela a po smrti milovaného otčíma musela zcela přehodnotit své priority. Vydala se cestou raw food, napsala knihu Žena, která toužila být silná,  kde popisuje svůj příběh pracovité české ženy, která chce zvládnout vše a nenechá si do momentu, než jí opustí poslední síly, pomoci. Dnes je zakladatelkou konceptu Food of Love, který má pobočky v Praze a Ostravě. Přednáší a vyučuje a s oblibou říká, že každé její podnikání bylo jiné než předchozí, protože ona byla jiná. Jak se jí podařilo v každé zlomové chvíli byznysu nespadnout do role oběti, ale naopak se sebou vědomě pracovat?

hledáme obchodníka

Ve videu se dozvíte:

  • Když jsme na dně, zmobilizujeme neskutečné množství síly. Ale ne každý chceme padnout až na dno, abychom se v životě posunuli. Jak můžeme přecvaknout z „já chudák“ do „tohle zvládnu“?
  • Proč mají ženy přestat hrát neohroženou českou Amazonku a proč Eva hrála silnou ženu dál, ačkoli přišla o otčíma i podnikání v jednom roce? A co jí nakonec srazilo na kolena?
  • Proč je hlavně v dnešní době zaměřené na výkon důležité naučit se klíčová slova jako: „já nevím,“ „já to neumím,“ „to sám nezvládnu,“ „nevím, jak dál“.
  • Jak kultivovat přijímání (pomoci, rad, darů, sama sebe) a využít ve svém životě a byznyse tento silný prvek, který ženu obrovsky posiluje.
  • Jak podle Evy Kavkové funguje nové vědomí v podnikání, kdy jako lídři přijmeme za své principy zodpovědnosti a bezpodmínečnosti. Jak vypadá takové jednání s týmem ve srovnání s jednáním, kdy jednám nevědomě?
  • Jak se nový přístup k podnikání promítl do jejich podnikatelských vztahů a peněz?

Foto a video: Miroslova Flam

© 2024 imper.cz