David Kolář, BusinessAnimals.cz: „K obchodování mi stačí pár hodin denně, ve zbytku mám svobodu dělat cokoli“ [Premium Hangout]

13. Duben 2017

COO BusinessAnimals.cz je zastánce svobodného obchodu nezávislého na čase a místě. Davidovi je 32 let a v salesu si prošel prostě vším – klepáním na dveře, řízením společnosti s obratem desítek milionů korun. Nyní firmu a obchody řídí z Bali a to z využitím moderních obchodních dovedností. Díky aplikacím jako je Skype, Google Hangout a WebinarJam dělá jako obchodník statisícové obraty měsíčně. Davidovo motto říká: „Proč bych měl chodit po schůzkách jak v 90. letech, když jich můžu udělat 100 najednou během 2 hodin a půl dne strávit surfováním na pláži.“ Líbí se vám jeho přístup a myšlenka práce odkudkoliv? Tak si uvařte dobrou kávu a pusťte si celý Premium hangout. Zatím nabízíme malou ochutnávku.

 .

hledáme obchodníka

 

Ve videu se dozvíte:

  • Kolik času denně mu stačí, aby si vykomunikoval všechno potřebné s týmem v Praze, a uzavřel či nakousl dealy se svými klienty?
  • Co si myslí o modelu B2C na základě svých poznatků a zkušeností? Proč si myslí, že jsme dnes zákazníkům mnohem blíž, než tomu bylo v minulosti?
  • Jakým způsobem dnes funguje nábor zákazníků? Jak to udělat, abyste zákazníka, který má zájem o vaši službu, oslovili co nejefektivněji?
  • Odkud sbírat data o klientech? A co jsou tzv. chytrá data?

© 2024 imper.cz