Co zažít v předjaří 2024: konference, networking, či webinář pro B2B firmy

Konference 2024

12. Únor 2024

Nechce se vám na přelomu února a března sedět doma a rádi byste vyrazili mezi lidi? Zajímala by vás spíš oborová konference či nový networking? Nebo vás naopak trápí nemoc a rozhlížíte se po online webináři či zajímavém školení, které by vás přivedlo na jiné myšlenky, zatímco se kurýrujete? Pro oba případy máme několik last minute tipů, které potěší nejen společenský naladěné osobnosti, ale i introvertnější studijní nátury.

1. Networking: BYZNYS Blast #1

Znáte Byznyscast Dana Tržila? A víte, že ho Dan rozšířil i o netradiční networking? Pokud podnikáte a rádi se necháte inspirovat, určitě byste si tento nový formát neměli nechat ujít. Na co a na koho se můžete těšit? Celkem na čtyři 10-20 minutové prezentace s následnou diskuzí a možností probrat dané téma více do hloubky. Dan Tržil bude sdílet svoje zkušenosti s tvořením a podcastů a také jejich monetizací, nadšený učitel z Brna Broňa Sobotka vás zase nechá nahlédnout pod pokličku výuky angličtiny a výroby populárně naučného obsahu. Jirka Doležal vás seznámí s trendy v HR a poradí, jak na výběr těch správných lidí do týmu a přidá tipy, jak k náboru využít AI. Posledním speakerem bude Dominik Dědiček, tvůrce služby Pozdrav od Ježíška, která překročila hranice a má silný dobročinný aspekt.

Akce je určena primárně pro předplatitele podcastu, kteří za vstup platí symbolických 100 Kč. Pokud chcete přijít, a podcast ještě nepodporujete, nezoufejte. Stačí si ho předplatit na půl roku nebo uhradit jednorázově 1500 Kč bez DPH. Zajímá vás více? Koukněte na Danovy webovky.

Kdy: 21. 2. 2024, 16.00 -19.00

Kde: Animika Hub, Křižíkova 176/27, Praha-Karlín

Konference Czech Online Expo
Czech Online Expo proběhne letos v režii SmartEmailingu.

2. Konference: Czech Online Expo

Dva dny extrémně nabité informacemi, přednáškami, networkingem a skvělým programem. To je letošní Czech Online Expo (COE) – největší český e-commerce & on-line business veletrh s více jak 100 řečníky na 16 tématických konferencích v 7 dedikovaných sálech. COE letos proběhne pod taktovkou společnosti SmartEmailing, která jej na sklonku loňského roku úspěšně akvírovala, o čemž jsme psali i zde.

Od úterního rána do středečního večera se můžete setkávat s odborníky na PPC, UX, SEO, B2B sales, copywriting, automatizace, customer care, business development, e-mail marketing, AI, social media a mnohé další. Během konference bude dostupná i freezóna se špičkovými konzultanty. Večer pak na vás čeká luxusní afterparty. Vstupenky startují na 890 Kč za oba dny. Zakoupit je můžete zde.

Kdy: 27.-28. 2. 2024, 9.00 – 18.00.

Kde: PVA Letňany, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

3. Webinář: Příběh firmy – Výzvy B2B obchodu a marketingu

Pokud vás začátkem března skolí nemoc, nebuďte smutní, pusťte si zdarma webinář o Výzvách B2B obchodu a marketingu v roce 2024. Martin Hošek a František Školník z ImperCZ vás provedou příběhem firmy Bítubíčko, kterou sužují obvyklé problémy napříč odděleními a navrhnou jejich elegantní řešení.  

Co se dozvíte?

  • Kde leží ukrytý neustálý zdroj horkých leadů k oslovení,
  • jak vylepšit měřitelnost B2B marketingových kampaní a díky tomu efektivněji investovat svůj budget,
  • jak vyladit firemní procesy a řešit problém zgruntu a ne je jen dočasně fixovat?

Kdy: 6. 3. 2024, 12.00hb

Kde: online

webinář
Webinář probíhá každou 1. středu v měsíci.

4. Konference: Startup Festival 2024

Poslední akce, na kterou bychom vás rádi pozvali, je 6. ročník inovativního festivalu, který je organizován startupovým akcelerátorem xPORT VŠE, který spojuje studenty, podnikatele a odborníky z oblasti podnikání. Těšit se můžete na více jak 100 vystavujících firem, 60 přednášejících a možnost one2one konzultací. Vrcholem festivalu bude panelová diskuze na téma „Jak budovat komunitu“. Petr Mára, Aneta Martinek a Peter Varga se zaměří na klíčové aspekty budování silných a udržitelných komunit, které hrají klíčovou roli ve vývoji a růstu startupů. Součástí festivalu bude také finále soutěže Startup VŠE, která představí nejlepší a nejperspektivnější startupové projekty z prostředí Vysoké školy ekonomické v Praze. Vstup je zdarma.

Kdy: 6. 3. 2024, 12.00-20.00

Kde: Vysoká Škola Ekonomická v Praze, nám. Winstona Churchilla 1938/4, Praha 3-Žižkov


Zajímá vás více akcí? Sledujte sekci Eventy, kde pro vás pravidelně sledujeme a doplňujeme přehled oborových konferencí, networkingů, webinářů a dalších zajímavých akcí.

© 2024 imper.cz