Co je reklamní pylon a jak může pomoci vaší firmě?

reklamní pylon

30. Květen 2024

Buďte vidět! Základní pravidlo každého podnikání, které pomáhá byznysu růst, můžete snadno splnit s reklamním pylonem – věžovitá konstrukce je vidět z velké dálky a může nést jak logo, tak aktuální akci či jiné sdělení.

Co je to pylon?

Jako reklamní pylon se označuje konstrukce dosahující výšky až několik desítek metrů. Logo či jiná informace jsou tak pro potenciální zákazníky viditelné ze širokého okolí. Potkáte je často u nákupních center, čerpacích stanic či větších sídel firem a v blízkosti míst s rušným provozem.

Nepřehlédnutelný pylon s logem může usnadnit:

  • předání reklamního sdělení,
  • přitažení pozornosti,
  • navigaci zákazníků k firmě,
  • vyvolání zájmu cílové skupiny.

Konstrukce reklamního pylonu

Samotný pylon je ukotven v betonovém základu, noha nesoucí jeho korunu je vyrobena z materiálů odolávajících korozi. Koruna pylonu může nést reklamu buď jednostranně, oboustranně, či na 3 až 4 panelech. Pro jednoduchou obsluhu a údržbu jsou instalovány pochozí rošty.

Typy reklamních pylonů

Prezentace loga, produktu nebo služby jsou nejčastějším vizuálním obsahem, který pylony vyzdvihují. Pylony lze kromě klasických potištěných panelů vybavit i elektronickými displeji. Ty jsou vhodné ke zobrazování pohyblivých reklam a dokážou kolemjdoucí nejvíce zaujmout. Pylony s LED světly nabízejí energeticky úspornou variantu při zachování potenciálu oslovení zákazníka v jakoukoli denní či noční dobu.

Pro nejvýraznější účinek reklamního pylonu je nutné dodržet:

  • správné umístění (pohyb cílové skupiny),
  • viditelnost,
  • srozumitelnost,
  • design reklamy přitahující pozornost.

Reklama zářící z dálky

Pylonové reklamy jsou flexibilní, a snadno si tak můžete přizpůsobit nejen jejich velikost a typ konstrukce, ale i celkový vzhled. Při použití správných materiálů mají dlouhou životnost a odolávají i náročným povětrnostním podmínkám.

Reklamní pylony jsou efektivním řešením pro ty, kteří potřebují, aby byl jejich podnik opravdu vidět. Až 40 metrů vysoká konstrukce vám pomůže rozšířit povědomí o značce a při správném umístění a vzhledu může významně navýšit návštěvnost či prodej. Využijte pylon k maximálnímu zviditelnění svého podniku – s realizací vám pomůže rodinná společnost Elektro Drapač s 34 lety zkušeností.

© 2024 imper.cz