Čím ocenit obchodního partnera aneb tipy na dárky

01. Březen 2021

Podařilo se vám úspěšně zvládnout obchod či dokončit projekt a rádi byste obdarovali svého obchodního partnera, klienta či kolegu? Čím lépe stvrdit úspěšný obchod či ocenit dobře odvedenou práci než právě lahví kvalitního alkoholu nebo jinými produkty vybraného sortimentu?

Zvolte způsob na úrovni a vyberte například láhev kvalitního výběrového alkoholu. A jestliže máte omezený rozpočet, ale přesto byste rádi vybrali dárek, který bude dostatečně reprezentativní a s určitou mírou luxusu, stále nejste ztraceni. 

Ušetřete svůj čas dlouhého vybírání a objevte prostředek, který vám to vše usnadní. Představujeme vám online projekt Kaufino, který vám s volbou vhodného dárku pomůže. Kaufino je webový portál, kde najdete veškeré akční letáky s aktuálními nabídkami slev a výhod u vybraných obchodních řetězců. Nemusíte se nikde registrovat a po ruce máte příležitost efektivního nákupu, u kterého jistě oceníte nejen dostupnost kvalitního sortimentu, ale také cenovou dostupnost se zachováním hodnoty dárku.

Vyzkoušejte leady

Jedním z možných dárků, který by mohl ocenit váš business klient nebo obchodní partner, je zcela jistě láhev whisky, rumu, ginu či brandy. Prohlédněte si akční nabídky na Kaufino a sáhněte po kvalitnější láhvi v cenově dostupnějších možnostech. Najdete zde obchodní prodejce s širokým sortimentem výběrového a kvalitního alkoholu a v nabídce naleznete například peruánský rum Ron Millonario X.O., který má nejen elegantní balení, ale také chuť, která přechází do příjemné sladkosti. Jedná se o prémiovou značku limitované edice, která si zachovává úroveň luxusu a nabízí i výtečný požitek. Pokud víte, že bude lepší volbou whisky, pak začněte hned u původu. Skotská whisky Glenfiddich je 15 let stará whisky s vyzrálou chutí. Zajímavou volbou jsou také dárkové sety, které najdete v nabídce nejen obchodu Globus, ale také například Kauflandu

Raději kvalitní víno? Nejjednodušší je jistě výběr dle barvy, avšak záleží také na příležitosti či kombinaci chutí. Využijte možností značení vín u vybraných prodejců, kteří k jednotlivým lahvím uvádí, k jakému jídlu je vybrané víno nejvhodnější. Na svého obchodního partnera uděláte jistě o to větší dojem, než když budete při výběru vycházet pouze z barvy nebo názvu vína. Vybírat můžete z nabídek českých i zahraničních producentů a vinařství. V nabídce naleznete nejen řady kvalitních vín, ale můžete si prohlédnout i široký výběr šumivých vín nebo šampaňských. Doplnit je můžete také o sortiment řady Albert Excellent, která nabízí vybrané delikatesy a nevšední lahůdky, jež mohou příjemně podtrhnout chuť vybraného vína. Kaufino vám pomůže obstarat kvalitní dárek za dostupnější ceny. Každý týden aktualizuje akční letáky a nabídky vybraných prodejců potravin, doplňků i kvalitního alkoholu. Díky přehledné nabídce jednotlivých obchodů máte také možnost srovnávat ceny vámi vybraného zboží a zvolit si tu nejvýhodnější.

© 2024 imper.cz