5 networkingových akcí a klubů v Brně

05. Únor 2015

Neustále hledáte příležitosti, jak poznat nové lidi a rozšířit svoji síť kontaktů? Vybrali jsme 5 zajímavých příležitostí k networkingu v Brně – od seriózně formálních až po hravě neformální.

brno

Business for Breakfast

Kde: Apart Suites, Hotel Barceló, Hotel Špilberk, Hotel Voroněž, Whisky Bar Valevil – klubů je víc, stačí si vybrat

hledáme obchodníka

Kdy: út–pá, 7:00–9:00

Koho tam potkáte: od ředitelů a majitelů firem přes obchodní manažery a živnostníky až po umělce

Provozovatelé české franchise mezinárodní značky Business for Breakfast se chlubí jasně mluvícími čísly – jen díky svému členství a aktivnímu networkingu získají její členové každý rok zakázky v průměrné hodnotě 100 000 Kč (živnostníci) / 600 000 Kč (firmy. Ideální volba pro ty, co jsou odhodláni budovat dlouhodobé – a o to přínosnější – vztahy.

Business ráno

Kde: Restaurant Mitrovski, Veletržní 13, Brno

Kdy: úterky, středy

Domluvte si konzultaci

Koho tam potkáte: podnikatele z různých oblastí – marketing, finance, péče o zdraví, vzdělávání a další služby

Business rána jsou organizovaným networkingem, který pořádá podnikatelský klub Smart-network.cz. Jeho organizátoři si kladou za cíl „propojovat velké skupiny osobností ze světa podnikání přicházejících z různých oborů, aby mohly tvořit obchod založený na kvalitních osobních vazbách a vzájemných sympatiích.“

Minutový networking

Kde: termíny na MinutovyNetworking.cz 

Koho tam potkáte:  zajímavé lidi, díky kterým si rozšíříte obzory a možná v budoucnu navážete i profesionální spolupráci

10 nových kontaktů během 6 minut? Proč ne! Minutový networking se podobá v současnosti populárnímu speed datingu – s tím rozdílem, že zde (pravděpodobně) nenajdete životní lásku, ale za to se dost pravděpodobně potkáte s někým, kdo dělá něco hodně zajímavého. A pokud si sednete do rány, je dost možné, že časem získáte i stabilního obchodního partnera.

120 vteřin pro inovativní firmy

Kdy: nejblíže 18. února 2014

Koho tam potkáte: lidi z firem, akademických institucí a dalších organizací

700 účastníků, 2400 nových kontaktů a 1100 nových spoluprací za poslední rok – to jsou statistiky networkingového programu pořádaného Jihomoravským inovačním centrem. Pracujete pro mladou a inovativní firmu? 120 vteřin je skvělé místo, kde ji prezentovat – potkáte zde stejně zapálené lidi, jako jste vy sami. A jak říkají i samotná čísla, u setkání to končí málokdy.

Deskovky pro business přátele

Kde: Restaurant Mitrovski, Veletržní 13, Brno

Kdy:  nejblíže v úterý 17. února 2014, od 17:00 do 21:00

Koho tam potkáte: lidi z HR, PR, marketingu, gamifikátory, obchodníky, ředitele,…

Rádi si hrajete? Pak vám sedne vskutku netradiční pojetí networkingu v podání expertů na gamifikaci z Court of Moravia. Neformální a hravý večer vám umožní poznat lidi z branže z jiné stránky než obvykle. A co víc, nic za to nedáte!

Chybí vám zde event, který pořádáte nebo navštěvujete? Dejte nám vědět do komentářů, rádi o něm příště informujeme.

Text: Matej Zeliska

© 2024 imper.cz