Ferrari jako odměna ještě než dosáhnete 29? Ben Jones byl jako mileniál ztracený, dnes je business lídrem globální NonStop Recruitment v Praze

16. Listopad 2017

I vy můžete dosáhnout takových odměn, když tomu budete NonStop věřit! V příspěvku z minulého měsíce jsme vám představili NonStop Recruitment, panevropskou konzultační firmu věnující se v Praze průpravě a rozvoji lidí v obrovském měřítku. My v Business Animals jsme byli zvědaví, jestli je vše ve skutečnosti tak, jak nám zakladatel Kevin Smith a CEO Oliver Donohue tvrdili. Posvítili jsme si tentokrát na mladé talenty a akcelerační program, který pro obchodníky mají.

I když slovo NonStop ve spojení s recruitmentem ve vás může vyvolat představu o tom, jak pro svého šéfa běžíte ve 3 ráno do místní večerky, v případě stejnojmenné firmy Brita Kevina Smitha, který už v Česku podniká více než dekádu, ve skutečnosti označuje určitou vizi, která se promítá do celého podnikání – do jeho lidí, filozofie i pilířů úspěchu.

Tato vize je o výdrži a schopnosti nevzdat se. Je o motivaci, odhodlání a vůli uspět navzdory všem překážkám. Je o podpoře lidí během jejich průpravy a rozvoje, kdy se jim dostává špičkového tréninku, který získal mnohá ocenění, a nakonec jim pomůže stát se těmi nejlepšími recruitery. A právě tito lidé potom posouvají obchod vpřed.

NonStop Recruitment je společnost. která ve svém oboru plave proti proudu. Je odhodlaná poskytnout svým lidem ty nejlepší kariérní možnosti bez ohledu na jejich dovednosti, vzdělání, národnost nebo jakýkoli jiný backgroud. Současně poskytuje nejlepší možný servis svým klientům. A toto vše dělají přímo z Prahy.

V čem tedy konkrétně spočívá jejich práce? Je to recruiting – pomáhají klientům v hledání nejlepšího talentu, který by posunul jejich byznys vpřed. Když se ale podíváte pod povrch, NonStop dělá personalistiku způsobem, jakým žádná jiná personální agentura nepracuje – průpravou a rozvojem svých recruiterů od základů. 99 % lidí včetně byznys lídra se připojilo k NonStop bez předchozích zkušeností. A vy můžete taky.

Domluvte si konzultaci
NonStop najímá ty nejbystřejší a nejmotivovanější nezkušené talenty z Evropy.

Ti se díky intenzivnímu tréninku mohou stát ve svém oboru experty, kteří budou schopni efektivně vést svou vlastní obchodní jednotku. Trénink ale nekončí pouze u personálních dovedností. Jakmile začnou mít úspěch, NonStop jim pomůže dále se rozvíjet v efektivní manažery a byznys lídry a také je nechá vybrat místo odkud chtějí pracovat. Některé možnosti jsou velmi lákavé: NonStop kancelář ve výškové budově Londýnského finančního centra Canary Wharf, v historickém městě Portsmouth na Anglickém jižním pobřeží, na břehu jezera v pitoreskním městě Zug, ve Švýcarsku, a samozřejmě v pražském „architektonickém klenotu” Danube House.

Společnost zajišťuje NonStop profesní a osobní rozvoj, NonStop kariérní postup spolu s životními zkušenostmi, které přichází, když pracujete s lidmi více než 25 národností, kteří se z různých částí Evropy přestěhovali do Prahy.

To vše znamená, že lidé se vyvíjí tak rychle, jak jim jejich ambice, motivace, odhodlání a také jejich víra v NonStop hodnoty dovolí.

Ben Jones, 29letý absolvent žurnalistiky ve Velké Británii a nyní NonStop ředitel, vysvětluje: „Je to právě NonStop víra – víra, že nic není nemožné a cokoliv je dosažitelné – co zajišťuje úspěch nejen pro každého v NonStop, ale i pro firmu jako celek.”

Ben se k NonStop připojil před čtyřmi lety, a stejně jako většina zaměstnanců nevěděl jistě, co od své kariéry očekává. Dnes vlastní byt v Praze, má na starosti kancelář s více než 150 lidmi a řídí 2017 California T Ferrari.

„NonStop doslova mění lidské životy – a to nejen našich klientů a kandidátů, měníme životy našich zaměstnanců. Jsou u nás lidé, kterým je přes 20, a vydělávají šestimístná čísla (v eurech, ne v korunách!). Lidé, kteří již splatili své studentské půjčky, koupili nemovitost, cestují do exotických zemí a přespávají v pětihvězdičkových hotelích. Lidé jako já, kteří budou schopni odejít do důchodu ve velmi mladém věku, a velmi dobře zajištěni.” říká Ben.

„Ale rozhodně to není tak snadné, jak to zní,” dodává ještě.

„Ano, pro zaměstnance NonStop jsou k dispozici fantastické odměny – vaše úsilí se vám mnohonásobně vrátí. Musíte ale mít dostatek pokory, přijmout kritiku a aplikovat, co jste se naučili, a přitom si zachovat touhu po úspěchu, vytrvalost, když začne jít do tuhého a schopnost čelit odmítnutí, protože to se v oboru stává často. Pomáháme našim klientům najít ty nejlepší zaměstnance a někdy se stane, že spolupráce nefunguje.”

„Toto je ta NonStop víra, o které mluvím – neutuchající víra, že to dokážete a vůle na tom pracovat. A samozřejmě také obrovská podpora týmu průpravy a rozvoje, spolu se seniory v oboru, kteří jsou vždy ochotní pomoci.”

Když zmiňujeme NonStop víru, je zajímavé podívat se, odkud vlastně tato společnost pochází. Její zakladatel, Kevin Smith, je totiž ukázkovým příkladem, jak tato NonStop víra může vypadat.

Kevin žil jako bezdomovec v ulicích Londýna. Přesto nikdy nepochyboval, že by byl schopen všechno otočit k lepšímu.

Právě jeho víra zajistila společnosti NonStop růst – dokonce i v období recese, kdy spousta personálních agentur zbankrotovala a i samotní klienti NonStop se stěží protloukali. I v tomto těžkém období NonStop vykazoval růst díky průpravě a rozvoji lidí bez předchozí praxe a díky povýšením v rámci společnosti, které vytvořili manažerskou hierarchii.

Je to byznys model, který zajistil nárůst čistého příjmu společnosti z poplatků klientů v průměru o 40 % rok co rok za posledních devět let. Poskytl tak platformu, z které bude možné začít obchodovat v globálním měřítku během několika příštích let.

Zbývá pouze jedna otázka. Myslíte si, že máte co je třeba, abyste se mohli stát opravdovým NonStoperem a posunout svou kariéru kupředu? Kontaktujte careers@nonstop-recruitment.com.

Foto: Marek Rebroš

© 2024 imper.cz