B.A. Lifestyle #1: Pohled do zákulisí BusinessAnimals.cz – jak to vzniklo? [VIDEO]

16. Říjen 2016

V poslední době se nás plno lidí ptá, kdo přesně za projektem stojí, jaký je náš business model, co plánujeme a kam směřujeme. Rozhodli jsem se proto, že to na vás vybalíme. A to rovnou v reálném čase! Ukážeme vám, že jsme živí (někdy až moc), jaká musíme dělat denně rozhodnutí a jaké problémy rostoucí firmy řešíme. A věříme, že tam budou i nějaké ty malé denní radosti (a časem snad i jedna, dvě velké). Pořád se u nás něco děje a my chceme, abyste byli u toho a byli důležitým poradním hlasem při důležitých rozhodováních BusinessAnimals.cz. Až tak si vás vážíme…

Domluvte si konzultaci

Úvodní díl zákulisního seriálu B.A. Lifestyle má podobu videorozhovoru s naší CEO Jitkou Zoderovou, která shrnuje vše důležité z minulosti.

Proč a jak vzniklo BusinessAnimals.cz?

  • Z mé vlastní potřeby, protože jsem obchodu propadla jako životnímu stylu a chtěla jsem vědět, kolik podobných bláznů se na světě nachází.
  • Původně byl projekt zamýšlený jako uzavřená sociální síť typu LinkedIn.

Jaké byly hlavní milníky?

  • Vstupy klíčových lidí do projektu; Ivo Hromec, Pavla Lokajová, dvojice investorů Adam Kurzok a Igor Třeslín, dále Jakub Jágl a David Kolář.

Jaké byly nejhorší a nejlepší momenty?

  • Nejhorší byl den před výplatou, kdy jsem měla vyplatit 7 lidí a na účtu nebyla ani koruna.
  • Největší radost mám, když se ke mně dostane, že jsme propojily stovky obchodníků, změnili někomu život nebo pomohli najít životní příležitost.

A co příště?

Vyzkoušejte leady
  • Jelikož se věnujeme modernímu salesu a pozornost máme zaměřenou hlavně na trendy ze zahraniční, ukážeme si příští neděli, jak se my sami chystáme na obchodování ze zahraničí.

Bavíme tě? Je pro tebe BusinessAnimals.cz taky lovebrand? Přidej se k nám!

button-balifestyle

© 2024 imper.cz