Aktuálně: Z letadla rovnou do práce. První obchodní salonky jsou na světě

29. Říjen 2014

Londýnské letiště Gatwick nedávno otevřelo obchodní salonky, které nabízejí cestujícím nejen klasický komfort občerstvení a klidného odpočinku, ale také plně vybavené prostředí pro pořádání mítinků či naopak soukromí pro vlastní práci.

 

gatwick

hledáme obchodníka

Společnost Regus Express nově nabízí specializované prostory pro byznysmeny, kteří na služebních cestách tráví mezičas v areálu britského letiště. Potřebují klidné a reprezentativní prostředí, a cílem takového business lounge je právě propojení pohodlí a občerstvení s možností využití zasedací místnosti a vytvoření pracovního zázemí. Můžete se tak rozhodnout, jestli si dáte sprchu, nebo si raději zorganizujete pracovní schůzku.

gatwick2

A co je důvodem vytvoření těchto odpočinkových a zároveň pracovních prostor? Jeden z 5 pasažérů odbavených naším letištěm cestuje služebně za obchodními záležitostmi. Nabídkou byznys salonků chceme vyjít vstříc jejich fyzickým a pracovním potřebám a zdokonalit tak naše služby,“ vysvětluje Guy Stephenson, obchodní ředitel letiště Gatwick.

 

Text: Filip Opálka

Zdroj: Sales-initiative.com

[/velikost_textu]

© 2024 imper.cz