MeetUp Vlci z Wall Street a nabité září plné podnikatelských festivalů

27. Srpen 2017

Hlavními tématy měsíce září bude hned několik – online marketing/sociální sítě, startupy, věda, akcie, PR, HR. Protože se dneska potřebujete v obchodu perfektně orientovat, nestačí jenom sedět u počítače a učit se metodou pokus/omyl, studovat tutoriály či chodit na schůzky. Je potřeba nasát opravdovou atmosféru s lidmi, kteří už mají něco za sebou, a třeba se i zeptat na to, co vás konkrétně doopravdy na daném tématu zajímá. Stačí si jen vybrat, akcí je dost! A nezapomeňte na další MeetUp BusinessAnimals.cz, který bude tentokrát zaměřený na cenné papíry a obchodování na burze. Jste srdečně zváni!

Domluvte si konzultaci

Jak se nezamotat do sociálních sítí

Pokud jsou sociální sítě strašákem moderní doby, lze je dostat na svou stranu? Tak, aby vás neokrádaly o čas bez většího výsledku, ale naopak vám pomáhaly budovat vztah se zákazníky a celkové povědomí o vás? Samozřejmě, že lze.

Během intenzivního čtyřhodinového školení vám bude vysvětleno, z jaké strany správu sociálních sítí uchopit, čeho se raději vyvarovat a na jaké nejčastější chyby rovnou zapomenout. Dozvíte se zákulisní informace a uvidíte vychytávky z praxe. Rozpleteme spletitá zákoutí autorského zákonu a nakoukneme i pod pokličku často zrádné PPC reklamy.

Jediná talkshow konference o firemních kulturách

Původně chtěli organizátoři vytvořit HR konferenci zaměřenou na firemní kulturu. Nakonec jsou Culture Rocks eventy místem, kde se potkávají lidé, kteří vlastní firmy, tvoří týmy, zajímají se o moderní přístupy ke spolupráci a business development. Formát rozhovorů navíc přináší MNOHEM více autenticity než přednášky a slidy s bulletpointy.

Workshop: Mechanika Sebeúcty

O tomto tématu bylo napsáno již mnoho, nicméně lidé povětšinou netuší, že i sebeúcta podléhá mechanickým zákonům a ne všichni ji máme nastavenou stejně. Výchozí pozice toho, jak se cítíme hodnotní, je totiž od narození daná. Úroveň vnitřního pocitu hodnoty člověka zcela zásadně ovlivňuje jeho rozhodování v životě.

Vše se točí okolo toho, abychom se cítili dost dobří, aby naše práce byla perfektní a aby byl náš život jednoduše dost. Většinu lidí žene potřeba dokazovat sobě i ostatním, že na to mají. Tato potřeba může být skvělým motorem pro bohatší život, ale zároveň se může lehko stát začarovaným kruhem o nesmyslném dokazování vlastní hodnoty. Chcete vědět, jak to máte z hlediska sebehodnoty zrovna vy? Přijďte na workshop, který je postaven na základech systému Human Design!

Domluvte si konzultaci

Future Port Prague 2017

Drony, samořídící a létající auta, virtuální realita nebo chytré materiály – to a mnohem víc uvidíte na přehlídce plné praktických ukázek, talků, zábavy, jídla a hudby v rámci Future Port Prague 2017.

V průběhu celodenního programu se v Pražské tržnici dozvíte více o trendech, konceptech budoucnosti nebo futuristických produktech od desítek vystavovatelů. Součástí festivalu budou také inspirativní prezentace, konference od špičkových českých i mezinárodních speakerů, panelové diskuse nebo inovativní sekce Future of Food prezentující trendy budoucnosti v oblasti gastronomie.

Workshop: Jak si elegantně říct o peníze za práci?

Podnikáte? Nevíte, jak nastavit odměnu? Je vám trapné vůbec o tom jednat? A přitom děláte skvělou práci a máte parádní nápady?

Pokud vám to zní povědomě, jste na správném místě. 🙂 Workshop JAK SI ELEGANTNĚ ŘÍCT O PENÍZE ZA PRÁCI je určen právěvám. Hodí se i pro ty, kdo jsou zaměstnaní a neumí si říct o vyšší plat. Učit bude kouč Jiří Daníček, který působil v médiích jako Prima nebo Impuls, ale už dlouho se věnuje osobnímu rozvoji a vzdělávání. Školí pro velké firmy a určitě přinese mnoho užitečných podnětů i vám.

New Visions in HR 2017

HR jako co-pilot celé organizace, jaký přístup a zručnosti vyžaduje transformování HR z podpůrné složky společnosti na vedoucí, jak integrovat pracovníky ze zahraničí, stanovování cílů vzdělávání pro jednotlivce a týmy, recruiter jako ambasador HR brand – to jsou téma konference New Visions in HR 2017.

Na jakou cílovou skupinu je konference zaměřena? Na HR ředitelé a manažerské složky podílející se na řízení HR, na specialisty rozvoje lidských zdrojů, na personální a recruitmentové agentury a vzdělávací instituce.

Impact Hub MashUp vol. 12

Parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Pořadatelé zvou hosty napříč obory a vybírají ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili.

Organizátoři si dávají záležet na výběru prezentujících, a pokud vás někdo zaujme, bez problémů vás propojí. Na MashUpu můžete také nasát spoustu inspirace pro své vlastní podnikání. Nebo pokud jste investory či zapálenými byznysmeny, můžete najít ideální půdu pro novou spolupráci.

Pavlína Louženská: Business plán pro módní značku

Zbožňujete módu a chcete prorazit se svou vlastní značkou? Zní to jak skvělý plán a velký sen. Ale nohy na zem: Jak na to, aby fungovala a vydělávala? Přijďte se poradit na naš workshop, který povedou guru módního marketingu u nás Pavlína Louženská a Daniel Klíma, který je jedním ze spoluautorů mimořádného úspěchu Alex Monhart.

Společně si vyplníte Business Model Canvas pro vaší stávající (nebo vysněnou) módní značku. Pochopíte tak, kde je vaše konkurenční výhoda, nebo jaké kanály využít pro propagaci. A při tom se pobavíte o tom, kde jsou největší úskalí specifická pro tento segment od marže až po PR.

Forbes NEXT BIG THING

Připravte sebe a svůj byznys na budoucnost! První celodenní konference Forbesu na téma TECHNOLOGIE-STARTUPY-VĚDA.

Jakou budoucnost má 3D tisk? Je VR jen pro hraní her? Za jak dlouho nás ovládne AI? Co je bullsh*t a co má smysl. Kdy se dočkáme prvního jednorožce? České startupy, které mají našlápnuto na velký uspěch v globálním měřítku. Jak to funguje? Pět příkladů ověřených v praxi, jak se velké firmy připravují na budoucnost už dnes. Jaké to je pracovat pro Elona Muska a Jeffa Bezose? Historky z podsvětí Silicon Valley. Překvapení. Stay tuned!

Jaké osobnosti uvidíte? Petr Mára, Josef Průša (Prusa Research 3D printers), Oliver Dlouhý (Kiwi.com), David Pavlík (SpaceX), Václav Muchna (Y Soft), Jerry Javornický (SpaceKnow), Marek Rosa (Good AI) a mnoho dalších!

PR v digitální éře 2017

Jak získat pozornost a vliv ve stále se měnícím světě? Má-li být vaše firma úspěšná, musí dostat komunikaci do své DNA.

Soubor přednášek od těch nejerudovanějších lidí z jednotlivých oborů – od marketingu až po PR – to je konference PR v digitální éře 2017. Těšte se na přednášky jako „Bláznivé PR nápady, které (ne)selhaly“ nebo „Uber? Narušitel (disruptor) více, než se původně zdálo“.

EMPLOYER BRANDING EXPERIENCE 2017

Jak se vedou a nabírají lidé tam, kde to funguje? Přijďte se nachytřit a inspirovat zkušenými lídry, kteří ví jak přitáhnout správné lidi, zapojit je do mise firmy až po uši a ve firmě je dlouho udržet. Zatímco mnozí manažeři o budování značky zaměstnavatele (employer brandingu) jen mluví, našich 8 řečníků vám ukáže, jak to dělají v praxi a jaké výsledky jim to přináší.

Interaktivní přednášky plné praktických zkušeností, diskusní panely s našimi řečníky, skvělé jídlo, inspirativní prostředí divadelního kina Le Royal a z každé přednášky grafický záznam.

Silicon Valley Insights with Erich Owens from Facebook – Prague

O vizualizaci dat, virtuální realitě, počítačích a jiných tématech souvisejících nejen se sociálními sítěmi si můžete podiskutovat s Erichem Owensem, softwarovým inženýrem Facebooku. Do Prahy přijede díky společnosti STRV, v jejímž pražském sídle bude Ericha hostit jeden ze zakladatelů STRV Lubo Smid.

Kongres žen 2017

Ulice, sídla, internet. Kongres žen 2017 se bude věnovat veřejnému prostoru v jeho fyzické i online podobě. Těšit se opět můžete na workshopy, diskuze, zajímavá setkání a řadu dalších aktivit!

Ve veřejném prostoru tráví většina z nás velkou část dne. Muži a ženy zakoušejí a užívají veřejný prostor často odlišným způsobem, mají různé potřeby a narážejí na odlišné bariéry. Program se zaměří na každodenní zkušenosti žen a naznačí, jak vytvářet prostředí, kde se ženy budou pohybovat s pocitem bezpečí a bez významných omezení. Kongres žen se koná ve spolupráci s více než desítkou neziskových organizací.

COPYKILLER FEST

  • 23. 9. 2017
  • Praha

Přijďte si užít nezapomenutelný den plný online marketingového know-how! Zjistěte, jak využít digitální obsah ve svém podnikání na maximum. O své tipy a triky z praxe se s vámi podělí špičkoví marketingoví odborníci a úspěšní podnikatelé, např. Dušan Souček, který bude mít přednášku na téma: Jak postavit milionovou kampaň.

Jeden ze spíkrů je i David Kolář z BusinessAnimals.cz, který bude přednášet o těchto tématech: Jak nakupuje zákazník 21. století, jak mu prodáváme my a proč to nefunguje, proč prodávat problém a ne produkt, jak to celé dát na web a napsat tak, abyste získali denně 20 nových kontaktů, jak to celé zautomatizovat a duplikovat.

Naučte se o textech pro online podnikání přemýšlet jinak a v souvislostech. Už pravděpodobně dobře víte, že promakané texty umí skoro zázraky. Paráda. 🙂 Máte ale často dojem, že si s tím sami nevíte rady? Hodilo by se vám, kdyby vám někdo ukázal nové cesty a další možnosti, jak o digitálním obsahu přemýšlet v širokém kontextu celého podnikání?

MeetUp No.13: Vlci z Wall Street – Obchodníci s cennými papíry

Po prázdninové pauze povinně na značkách v našem oblíbeném La Loca baru! Už nám bylo smutno a těšíme se na blížící se setkání komunity moderních obchodníků BusinessAnimals.cz. Tentokrát se žhavým tématem: Obchodníci s cennými papíry 21. století.

Jak se v posledních letech změnila tato práce? Kolik si vydělávají obchodníci v tomto oboru a za jakou cenu? Chcete poznat osobnosti, které jsou v tomto oboru nejpovolanější?

Exkluzivní informace nejen pro samostatné obchodníky a HR nejen z tohoto oboru vám naservírujeme poslední pondělí v měsíci!

VŠEFEST 2017

Vědí studenti VŠE opravdu vše? To určitě ne, ale chytré hlavy se mezi nimi najdou – a není jich málo! Pojďte se mezi ně vydat na VŠEFEST, kde zaručeně zapomenete na trable začínajícího semestru. Na státní svátek ve čtvrtek 28. 9. odpoledne vypukne na kolejích VŠE na Jarově ve 13:00 tento nekonvenční studentský festival bez alkoholu, který bude oslavou studentské tvořivosti. Čeká vás skvělá hudba, studentské spolky, nealko pití, dobré jídlo, divadlo, fotokoutek a mnoho dalšího!

Startup Festival

Na Startup Festivalu poznáte svět startupů! Během jediného dne a ve festivalové atmosféře. 🙂 Startup festival, to je podpora startupů, budování startupové komunity, networking pro startupisty.

Naživo se potkáte s lidmi, kteří dokázali svůj nápad proměnit v byznys. Přijďte se inspirovat, pobavit a třeba také najít práci snů v některém z vystavujících startupů! Můžete se těšit na stánky malých i velkých startupů, panelové diskuze, tréninky a přednášky, one2one konzultace s právníkem, novinářem, social business guru, investorem, HR specialistou a dalšími lidmi, kteří posunou váš nápad dál.

Mark Dzirasa – čtyři energie

Odhalte tajemství komunikace Marka Dzirasy – autora bestsellerů (MARK DZIRASA 21 DNUMARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ) , korporátního trenéra, duchovního mentora a podnikatele. 🙂 Nenechte si ujít jeden z Markových nejpopulárnějších seminářů v networkingových sítích i u korporátních klientů JEDNOU ZA ROK, který je určený také PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST. Jaké vlastnosti máte?

Na semináři se dozvíte:

  • jak si vybíráme životní a obchodní partnery,
  • jak poznat co kdo potřebuje,
  • proč jednomu ze dvou dětí rozumíte lépe,
  • jak vycházet se šéfem a mnoho dalších,

 

 

© 2024 imper.cz