Kam v únoru: 17 akcí, které obohatí nejen vaši obchodnickou duši

26. Leden 2018

Pravidelná dávka inspirace je tu – každý poslední víkend v měsíci vám přinášíme výběr akcí, které rozhodně stojí za vaši pozornost. A protože se únor blíží mílovými kroky, servírujeme vám nášup toho, co by vám v jeho chladných dnech rozhodně nemělo uniknout. Jelikož chceme rozvíjet nejen vaše obchodnické já, najdete tu všehochuť akcí, workshopů, přednášek či networkingů z nejrůznějších oblastí. Chutí máme opravdu na vybranou, tak se nevažte, odvažte a hlavně vyražte!

Dovolte si dělat věci chytře

1.2. a 22.2. v Praze,12.2. v Brně, bližší info zde

Jak dělat věci jednodušeji, efektivněji a s větší lehkostí i radostí? Všimli jste si, že úkol (projekt), který dokážete jednoduše popsat v jednotlivých krocích, dokážete následně udělat rychleji, s nižší chybovostí, snadno ho delegovat a efektivně kontrolovat? Na tomhle workshopu si zkusíte podívat se na věci trochu z jiného úhlu, Zjistíte, kdy se vyplatí si sednout a zamyslet se, kdy má smysl trénovat mozek a věci držet v hlavě, a co naopak z ní co nejdříve vysypat. Pro další dávku inspirace můžete navštívit i druhou část workshopu (také v únoru).

 

Marketing With Love

15. – 16.2. v Praze, pro bližší info mrkněte na webovky nebo na FB událost.

Jak dělat marketing, když PPC nestačí? Konference pro marketingové a e-commerce manažery, kteří chtějí dělat věcí jinak, líp, vydělat víc peněz a posunout se před konkurenci. Čeká vás 9 přednášek od českých expertů se světovým know-how, workshopy, které tematicky na přednášky navazují a často je i sami řečníci vedou, místo moderátora stand-up komika a to vše pouze pro 140 lidí. Účastí na konferenci podpoříte neziskovou organizaci Elpida.


Domluvte si konzultaci

Culture Rocks – VOL. 4

13.2. v Praze, podrobné info na webu nebo na FB události

Jedinečné Talk Show o firmách, lidech a tak vůbec o životě v práci. Tyto eventy jsou už legendární – inspirace, zábava, lidé. Jiskřivá atmosféra je ideální pro networking do nočních hodin. Organizátorům se podařilo  vytvořit klubovnu pro lidi a firmy, které si uvědomují, že firemní kultura je o lidech a přístupu – a ne o brandingu a propagačních materiálech. Nebudou chybět skvělé koktaily, cukrová vata a tentokrát Zoot a Nano Energies přichystají experiment.

 

Networking: Business večer (nebo Business oběd)

večer: 27.2. v Praze (více info zde), oběd: 15.2. v Praze (více info zde)

Poznejte nové lidi ze světa podnikání a zároveň využijte příležitost utužovat vztahy, které jste si již vytvořili. Na této podnikatelské akci máte jedinečnou možnost využít vůli aktivních lidí ve svém okolí a budovat tak své dobré jméno. Vyzkoušejte sílu networkingu k navazování kontaktů!

 

Jan Mühlfeit – Ošéfujte svoji energii, aby pracovala pro vás!

7.2. v Praze, více info zde

Speciální přednáška exprezidenta Microsoftu pro Evropu, globálního stratéga a kouče hvězd Jana Mühlfeita – s neformální afterparty u zeleného čaje. Cítíte se často “vyšťavení”? Máte pocit, že každou chvíli odpadnete? Vyhoření je dnes velmi častý jev a týká se nejrůznějších věků i profesí. Někdy vystaví stopku až nemoc. Možná jste zatím nedospěli tak daleko – tím snazší je zhroucení předejít.

 

Women Startup Competition in Prague, Semifinal Roadshow 2018

7.2. v Praze, bližší info zde

Již druhé národní kolo této unikátní startupové soutěže určené pouze pro startupy, kde je alespoň jeden z founderů žena. 8 vybraných startupů dostane příležitost prezentovat svůj projekt, zaujmout investory, dostat feedback od odborníků a mediální zviditelnění a to formou 2 minutového pitche v angličtině. Vítězný tým navíc kromě zajímavých věcných cen bude mít šanci reprezentovat Českou republiku na mezinárodním kole v září v Londýně, zúčastní se 5-denního bootcampu a bude bojovat o pozornost místních investorů a novinářů. Chtěli byste taky zkusit štěstí? Do 1.2. ještě máte šanci! Nebo se jen přijďte podívat, inspirovat a posbírat zajímavé kontakty.

 

Komunikace pro startupy

8.2. v Praze, bližší info zde

Proč je komunikace důležitější než produkt? Co je branding 101? Jak se dostat do médií a jak na vlastní obsah? Nechte si poradit od Jiřího Vichereka – mentora startupů a odborníka na PR/Content marketing v oblasti technologií.

 

Nebojte se procesů

1.2. v Praze, podrobné info zde

Pro někoho jsou procesy nutné zlo, někdo má strach, že zničí kreativního ducha firmy. Když ale nejsou nastavené správně, nebo vůbec, hrozí, že převládne chaos, ve kterém lidé nepracují efektivně, projekty se zbytečně vlečou a firma přichází o peníze. Na workshopu vám ukáží, jak mohou procesy pomoct vašemu businessu a jak je nastavit tak, aby sloužily ony vám a ne vy jim.

 

Emoce v našich službách

8.2. v Praze, podrobnější info zde

Naše emoce nás ovlivňují v každé vteřině našeho života. Když se naučíte využít jejich energii, otevřou se vám nové možnosti, jak vytvářet lepší vztahy, získat zdravější motivaci a větší nadhled v životě. Podívejte se na emoce jako pomocníky v budování lepších vztahů a získání větší životní rovnováhy.

 

Employer Branding Essentials & Best Practice

27.2. ve Zlíně, bližší info zde

Chcete se v jednom dni prakticky naučit, jak budovat značku zaměstnavatele? Máte to kousek do Zlína? Pokud jste odpověděli „ano“, zbystřete! Brand Bakers pro vás připravili zbrusu nový employer branding workshop, kde vás seznámí jak se strategickou, tak s praktickou část budování brandu zaměstnavatele. Samozřejmě nebudou chybět úkoly, na kterých si vyzkoušíte vytvořit DNA vaší značky zaměstnavatele.

 

SEOloger: SEO & PPC – jak si můžou pomáhat?

27.2. v Praze, více info zde

SEO a PPC jsou dvě rozdílné hry na podobném hřišti. Ne, počkat. Jsou to rivalové v boji o jeden rozpočet! Nebo jsou to přátelé, co si můžou navzájem pomáhat? Tak jak to tedy je? Přijďte a na konkrétních příkladech uvidíte, jak to může fungovat.

 

Řekni to příběhem

26.2. v Praze, více info zde

Staň se opravdovým vypravěčem – ovlivňuj, inspiruj a motivuj druhé tím, co říkáš. Lidé mají rádi příběhy od pradávna. Lidský mozek si totiž snadněji pamatuje a dokáže uchovat sdělení, když je zabaleno v příběhu. Pomocí příběhu můžete přesvědčovat druhé, získat si pozornost, zaujmout, ovlivňovat atmosféru ve firmě nebo pobavit druhé. Interaktivní workshop zaměřený na seznámení se s nejdůležitějšími pravidly storytellingu, cestami k tvoření smysluplných sdělení a příběhů vám otevře cestu k lepší komunikaci a vnese energii do vašich prezentací.

 

Právní minimum: Jak elegantně bránit svou značku

25.2. v Praze, bližší info zde

Aneb Vše, co jste kdy chtěli vědět o ochraně značky a báli jste se zeptat. Máte svou značku? Investujete do ní spoustu času, energie a peněz? A – máte ji ochráněnou? Nebo jinak: jste si jisti, že tu značku vůbec máte? 🙂 Víte, jak to dokázat? Svět je často krutý a může se stát, že i vám někdo vyvede psí kusy. Co všechno byste měli vědět, aby vám pak nezbyly jen oči pro pláč? Na tomto základním kurzu dostanete od špičkové expertky rychlý a praktický vhled do toho, jaké jsou základní principy ochrany značky.

 

Underground Comedy Night Show

19.2. v Praze, více info zde

Únorová Night Show, tak jak jí znáte – uslyšíte jen ty vystupující, co pro vás nachystali nové materiály. Na téhle zážitkové jízdě na vás čeká hurikán nekorektního humoru se stand-up komiky z Underground Comedy!

 

Otevřený workshop mindfulness

23.2. v Praze, více info zde

Dalším tématem z dílny Mindfulness clubu bude mindfulness a zvládání strachu. Tématem provede Adam Carson, lektor, kouč a především „odvážný strašpytel.“ Můžete se těšit na praktické metody a taky trochu té legrace.

 

Řekni do minuty vše!

21.2. v Brně, bližší info tady

Chcete se stát králem / královnou networkingu? Na tomto workshopu se mimo jiné dozvíte: jak se co nejlépe představit na každé business akci a využít naplno svou „minutu slávy“? Jak získat ty správné kontakty, které potřebujete a jak zjistit, o co si máte říci a jakou formou.

 

David Janeček – Marketing v Business Animals

5.2. v Praze, více info zde

A jedno přihřátí polívčičky na závěr:-) Davida Janečka všichni znáte z oblíbeného Sales rána s Davidem a Davidem, které si můžete na našem FB naladit každý všední den od 9:00. Chcete ho vidět live a poslechnout si, jak děláme marketing v Business animals, z úst šéfa našeho obchodního týmu? Tak přijďte, těšíme se na vás!

Zdroj foto: FB stránky jednotlivých událostí

© 2024 imper.cz