Nejlepší akce pro obchodníky: Únor ve znamení on-line, zákazníka a žen v businessu

30. Leden 2017

Jestli jste si pro letošní rok dali závazek vzdělat se v oblasti on-line a využívaní sociálních médií, únor bude tím správným měsícem, kdy začít. Našli jsme hned několik skvělých workshopů pro začátečníky, kde se s on-linem seznámíte od A do Z, ale také trendy a vychytávky pro pokročilé. V roce 2017 se pozornost soustředí také na zákazníka, o čemž svědčí hned několik konferencí. Na své si přijdou i ženy v businessu a všichni, kteří mají chuť rozšířit si obzory a naučit se něco nového. Kterých akcí se vyplatí v únoru zúčastnit?

20_ba-8th-meetup

Retail Summit

Přelom ledna a února tradičně patří Retail Summitu. Hlavním tématem letošního roku bude ONE. Jeden zákazník. Jeden trh. Jeden obchod. V centru pozornosti je zákazník a kdo chce uspět, musí se přizpůsobit jeho potřebám. Na programu budou zajímavé přednášky lídrů v oboru, panelové diskuze, networking a spousta nových kontaktů a inspirace.

Vyzkoušejte leady

Začínáme s Instagramem: Praktický kurz pro firmy

Jaké sociální sítě využíváte pro svůj business? Končíte u Facebooku? Vězte, že se na něj velmi rychle dotahuje mladší bratr Instagram se svými #hashtagy. Nováčkům na síti doporučujeme zajít si na tohle praktické školení. Dozvíte se zde spoustu vychytávek, jak vytunit svůj profil, jak získávat nové followery a třeba i nové zakázky. Odnesete si také spoustu tipů na zajímavé influencery, které se oplatí sledovat pro inspiraci.

Exkluzivní sleva pro čtenáře BusinessAnimals.cz: Vyberte si jakýkoliv únorový termín, do poznámky zadejte promo kód animals#unor a získáte okamžitou slevu 20 %.

Digitálním nomádem v roce 2017

Digitální nomádství není nedosažitelné ani pro obchodníky. Už několik měsíců to dokazují Jitka s Davidem, kteří aktuálně obchodují z Bali a své poznatky mapují prostřednictvím Business Animals Lifestyle. Pokud si pořád nejste jistí, jestli je nomádstvi i pro vás, nebo nevíte, jak začít, tento kurz vás bude rozhodně zajímat.

Když už zákazníka máte, tak koukejte, aby žil

Ptáte se, jak je možné, že se Slevomatu tak daří? Kromě tvrdé akvizice nových zákazníků se zaměřují především na ty stávající. Co všechno pro ně dělají? Začátkem února se s vámi podělí o ty nejlepší tipy, jak na úspěšnou retenci.

Startup Evening: Andrej Kiska, Cedric Maloux, Jiří Fabián

Startup komunita se může těšit na Startup Evening. O své know-how, současné trendy, prognózy i cenné rady se podělí špičkoví odborníci, investoři a influenceři v oboru, kteří pomohli vyrůst nejednomu úspěšnému startupu. Přednášky budou v českém i anglickém jazyce.

hledáme obchodníka

button registrace obchodnika transparent

Páteční networkingová káva

Došla vám inspirace, váš business stagnuje a máte pocit, že se nehýbete z místa? Jak se ale odrazit z místa? Běžte poznávat nové lidi. Doporučujeme vyzkoušet páteční networkingovou kávu s Connectworkingem. Vstup je volný, platíte jen za kafe a můžete si vybrat dopolední nebo odpolední.

Jak zarobit a nezapotit se aneb jak správně investovat

Jak jste na tom se svými financemi? Chtěli byste dosáhnout finanční svobody? Naučte se správně investovat tak, aby peníze začaly vydělávat za vás. Co budete ještě potřebovat, je nedělat chyby. A tohle všechno se naučíte na tomhle zajímavém workshopu, který začíná zkrácenou verzi hry Finanční svoboda.

Otevřený kurz s Katkou K. Svobodovou a Kristýnou Rapalovou

Obchodovat on-line je čím dál tím víc v kurzu. Ruku v ruce s tím kráčí i trend vzdálených týmů a vedení lidí na dálku. Jak takové týmy efektivně řídit, hodnotit a rozvíjet? Vyzkoušejte techniku LEGO® SERIOUS PLAY®, pomocí které zapojíte celý tým. Přijďte se s ní seznámit na tento zajímavý workshop.

Jak být sama sebou a odolávat tlaku okolí i společnosti

Jste žena, která chce být sama sebou, tlaku okolí a společnosti je však někdy příliš náročné vzdorovat? Nezoufejte, nevzdávejte se a pojďte si na tohle téma popovídat s ostatními ženami na únorové setkání Business and Profesional Women ČR.

Ženy v e-commerce

Technologické startupy, IT společnosti, e-commerce. Myslíte si, že jsou tyto oblasti pořád doménou mužů. Pravděpodobně ano, ale ani ženy se jich nemusí bát. Dokonce poznáme několik významných žen českého e-commerce, které se v únoru sejdou na jednom místě a budou mluvit o své cestě k úspěchu a také o tom, jak zvládají vést firmu současně s rodinou.

Excelujte v Excelu s Pavlem Lasákem

Správný obchodník by to měl umět hlavně s lidmi. Obchod je však o číslech, a proto byste s nimi měli také vycházet. V dnešní době na to však nemusíte být sami. Stačí se skamarádit s EXCELem, jeho funkcemi a vychytávkami, které vám změní život. Pokud s ním ještě nekamarádíte, rezervujte si místo na semináři Excelujte v Excelu.

Těžko k nim a těžko od nich

Obchodníci jsou v rámci každé firmy specifická skupina. Často tráví většinu času mimo office a na cestách, jsou roztroušení po celé republice, některé máte i za hranicemi. Problém nastává, když je potřeba s nimi komunikovat a sdílet informace. Setkejte se s profesionály, které řeší stejné otázky, podívejte se na praktické případové studie a vyměňte si zkušenosti navzájem.

Pravidlo 10X od Granta Cardona – praktický workshop

Pravidlo 10X Granta Cardona je skvělá kniha osobního rozvoje. Nečekejte však, že pouhé přečtení knihy vás k dovede k úspěchu. Je potřeba tyto pravidla začlenit do svého každodenního života. Jak na to se dozvíte na tomto praktickém workshopu.

Exkluzivní sleva pro čtenáře BusinessAnimals.cz: Při zadávání objednávky napište do kolonky PROMO KÓD heslo BA#02X2017 a získáte okamžitou slevu 30 %.

Daňové přiznání za rok 2016

S novým rokem přichází i povinnost odevzdat daňové přiznání. Pro nejednoho podnikatele se jedná o největší noční můru, obzvlášť, když se rozhodnete je dělat bez pomoci daňového poradce. Můžete však využít tohoto praktického semináře, dozvíte se tipy, jak využít slevy na dani a na co si dávat pozor. Pokud budete chtít, můžete si zde své daňové přiznání rovnou vyplnit.

Krizová komunikace na sítích

Sociální sítě jsou skvělý nástroj, který umí vydělávat. Problém nastává, když se objeví negativní kritiky či dokonce mediální skandál. Dokážete v takových chvílích správně reagovat, zachovat chladnou hlavu a komunikovat se svými fanoušky, klienty či zaměstnanci? Je nejvyšší čas si tuhle schopnost osvojit.

Efektivní sledování trendů a konkurence on-line

Jak využíváte cestu do práce či na další schůzku? Chtěli byste se naučit, jak si během 10 minut vyhledat zajímavé aktuality, zjistit novinky v oboru a co má nového vaše konkurence. Jediné, co potřebujete, je znát ty správné appky, které vám pomůžou se ve spleti informací orientovat. Na tomto školení se nejenže s těmi správnými appkami seznámíte, ale lektorka vám pomůže je nastavit, ukáže vám různé vychytávky a také doporučení na relevantní stránky, které stojí za to sledovat.

Exkluzivní sleva pro čtenáře BusinessAnimals.cz: Vyberte si jakýkoliv únorový termín, do poznámky zadejte promo kód animals#unor a získáte okamžitou slevu 20 %.

FuckUp Night Brno III.

Oblíbené FuckUp Nights postupně pronikají i do dalších měst České republiky. V takovém Brně si v únoru střihnou už 3. večer. O své neúspěchy se tentokrát podělí vědci a badatelé a také himalájský medik. Holt ani věda a výzkum nejsou bez chyby.

Word Camp Praha 2017

Máte svůj firemní profil či osobní blog postaven na WordPressu? Chcete se naučit jej lépe udržovat, poznat různé tipy a vychytávky a vytřískat ze svého webu maximum? V tom případě byste měli zvážit svou účast na konferenci WordCamp, která se bude konat na půdě VŠE a bude rozdělena na 2 proudy – pro vývojáře a pro uživatele.

New Media Inspiration/Život po Facebooku

Internet a sociální sítě dramatickým způsobem ovlivnili naše životy i business, o tom žádná. Na tohle téma se zaměří i letošní New Media Inspiration konference, které se ponese ve znamení „Život po Facebooku“.  Vliv internetu se rozebere z různých uhlů a také vědeckých oborů a ke slovu se dostane i virtuální realita.

Snídaně s TEDx: Méně je více

Méně je více. O tuhle myšlenku se opírá filozofie minimalizmu, která je ve světě čím dál tím populárnější. Pokud se i vy sami sebe ptáte, co a kolik toho opravdu potřebujete k životu, mohli byste najít odpovědi a zajímavé pohledy na život na únorové Snídani s TEDx.button registrace obchodnika transparent

Jak začít s newslettery v Mailchimpu

E-mail marketing je dalším z populárních nástrojů, bez kterých se online obchodník nepohne. Jste si toho zcela vědomi, chtěli byste začít s MailChimpem, nevíte však, jak na to? V únoru máte možnost se s ním seznámit a na vlastní oči se přesvědčit, co všechno umí a jak jej správně využívat v prospěch svého podnikání.

FORUM MINERVA 21

Patříte mezi silné a sebevědomé ženy, které na sobě chtějí pracovat, neustále se rozvíjet a sdílet své zkušenosti, kontakty, ale i pocity s ostatními ženami. Přijďte na inspirativní setkání žen FORUM Minerva 21. Ústředním tématem bude komunikace, soutěžení a solidarita mezi mužem a ženou.

Customer experience aneb nalijme si čisté víno

Minikonference Institutu Interní komunikace bude zaměřená na zákaznickou zkušenost. Ta je základním stavebním kamenem téměř každé marketingové prezentace. Jaká je realita? Co vaši zákazníci opravdu chtějí a na co se zaměřit? Součástí budou případové studie i praktický workshop, kde si své dovednosti budete moci vyzkoušet.

Primetime for…Big Data 2017

  • 22. 2. 2017
  • Praha

Zajímáte se o Big Data a o jejích využití ve světě businessu? V tom případě vás nenechá chladným připravovaná konference Primetime for Big Data 2017. Na své si přijdou začátečníci, kteří ještě neodkryli potenciál práce s daty, ale i zkušení jedinci, kteří chtějí nasát nové trendy.

Stát vs. svoboda internetu

Měli bychom se mít na pozoru, než něco zveřejníme na sociálních sítích či svém blogu? Jak to je se svobodou projevu na internetu? Kdo má odpovědnost za obsah na serverech? Stojíme před érou zkrocení a regulací internetu? Budou regulace v on-line prostředí v zájmu naší bezpečnosti, nebo jen obyčejná cenzura? Přijďte si vyslechnout názory a diskutovat s odborníky na slovo vzatými.

CEE Innovation & Startups Forum

Co se děje ve světe inovací a startupu? Dozvíte se na této konferenci, která odhalí aktuální novinky a trendy v oblasti FinTech, inovací a nových technologií na úrovní V4 a CEE regionu. Žádné nudné přednášky jednotlivců, nýbrž 6 bloků panelových diskusí, kde se o své názory podělí špičky oboru.

Etiketa Business Dinner s Ladislavem Špačkem

Je v dnešní době nutno dodržovat etiketu stolování? Ať si říká, kdo chce, co chce, pokud chcete pozvat klienty do luxusní restaurace, oslavit uzavřený deal, nemůžete být za burana. V únoru máte možnost zasednout za 1 stůl s mistrem společenského chování Ladislavem Špačkem, se kterým si společně vychutnáte a na úrovni zvládnete 6chodové menu v restauraci Bianco e Nero. Klidně vezměte i svého obchodního partnera.

FuckUp Night Prague XV.

Failů není nikdy dost a pořád se nějaké najdou. Mají je za sebou i ty nejúspěšněji firmy a lidé, do kterých byste to nikdy neřekli. Nejlepší jsou takové, o kterých se mluví veřejně a vy máte možnost se z nich poučit. A právě proto máme rádi pražskou FuckUp Night.

Zákazník 2030

Opravdu víte, co si váš zákazníky myslí, co chce, jak s ním komunikovat a jak si jej dlouhodobé získat? Tak jak se vlivem nových technologií, globalizace a dalších trendů mění podnikatelské prostředí, mění se i samotný zákazník a jeho nákupní chování. A proto existují konference jako je Zákazník 2030, kde na tyto otázky získáte odpovědi a můžete diskutovat s odborníky.

AppParade 26

Už šestadvacátá AppParade proběhne tradičně v Biu Oko na Praze 7, tradičně od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení – mobilní telefony a tablety. Takovou akci s vývojáři nezažijete nikde jinde na světě!

NECHTE SE PŘEKVAPIT, NENECHTE SE ZASKOČIT!

Semestrální kurz Školy Improvizace, na kterém se postupně naučíte pracovat se svým sebevědomím, jak se pohotově vyjádřit a zareagovat ve správnou chvíli, jak si poradit s námitkami a přesvědčivě argumentovat. Jednoduše, všechno, co se vám v roli obchodníka jednou může hodit. Na kurzu se pracuje ve skupinách, podněcují kreativitu a zažijete zde i spoustu zábavy.

Ovládněte Instagram

Už dlouho se chystáte začít pracovat se svou značkou na Instagramu a Snapchatu? Začněte školením Ovládněte Instagram, kde se seznámíte s užitečnými funkcemi sítě, dostanete tipy, jak tvořit zajímavý obsah, a naučíte se tak, jak dopad postů sledovat. Nebudou chybět příklady úspěšných českých i světových značek, které to s Instagramem umí.

VELETRH Věda Výzkum Inovace 2017

Konec února bude v Brně patřit 2. ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace. Kromě vědců a akademiků je veletrh určen všem inovativním firmám a podnikatelům, kteří mají chuť a ambice posouvat vývoj naší společnosti kupředu. Těšit se můžete na témata jako Průmysl 4.0, Smart Cities, Sdílená ekonomika, Nanotechnologie a mnoho dalších.

Setkání NejenTAK: „Kariéra nebo rodina?“

„KARIÉRA NEBO RODINA“ – Co si žena může vybrat a nelitovat toho? Setkání a diskuze (nejen) žen na témata, která jsou velmi bolavá (nejen) pro ženy. NejenTAK je další formát setkání, navazující na oblíbené „JenTAK“, kam jsme pozvali zajímavé a úspěšné ženy. Společně tak půjdeme pod povrch témat, která jsou možná jasně vnímaná, ale jejich řešení není tak snadné…

BONUS:

Poslední únorový den se budou konat ještě 2 zajímavé akce: Tomáš Paclík – Fotbal jako podnikání (FC Viktoria Plzeň), kde se Tomáš podělí o svou nejednoduchou cestu ke svým nejen sportovním úspěchům, ale také k těm ekonomickým. Druhou akcí je Seznam.cz – Příběh vyhledávání, kde si můžete na půdě VŠE poslechnout, jakým výzvám čelí manažer týmu vyhledávání v Seznamu.

© 2024 imper.cz