Kam v říjnu? Nejlepší akce pro obchodníky, které zvýší vaši hodnotu na trhu práce

29. Září 2016

Je podzim, dny se zkracují a šednou. A jak se v takovém prostředí motivovat k práci a podávaní heroických výkonů? Třeba můžete na všem zlém objevit i něco krásného. Vezměte si podzim jako ideální prostředí na vzdělávání. Zavření v místnosti teď už nemusíte litovat krásného počasí venku. S radostí se vydejte na zajímavý workshop či přednášku po práci nebo o víkendu, stejně byste zůstali jen doma. Vezměte klidně i pár kolegů a o přestávkách networkujte. Které akce doporučujeme nevynechat v říjnu?

06_ba-meetup-7

hledáme obchodníka

Rituály úspěchu a radosti

Chcete být v životě úspěšní a šťastní? Samozřejmě věříme v sílu pozitivních myšlenek, ale bez toho, abyste pro to nemuseli nic udělat, se svého snu asi nedočkáte. Chcete vědět, čemu se vyhnout a co je potřeba udělat? David Kocna se s vámi podělí o své zkušenosti a konkrétní techniky, které dělá každý den a které mu při cestě za úspěchem pomáhají.

FINPEX

V Plzni se již po osmé koná Fórum realitních, stavebních a investičních příležitostí. Hlavní program se se bude konat 4. října, kdy se můžete těšit na den plný zajímavých odborných workshopů a staveb. Navíc bude celý měsíc, až do 5. listopadu probíhat Expozice FINPEX v Obchodním centru Plzeň PLAZA, kde se budou prezentovat všichni vystavovatelé z letošního ročníku fóra. Skvělá příležitost načerpat inspiraci v oboru.

Creative Dock – garáž plná startupů 

Jak se rodí úspěšné startupy? Lidé z Creative Dock o tom vědí své, rozjeli jich už několik, třeba Zonky, Sečteno.cz a další. Začátkem října máte šanci podívat se, jak tento ojedinělý business model funguje, seznámit se s týmem, který za celou stájí startupu stojí. A nemine vás ani populární téma content marketingu.

CyberSecurity 2016 

 • 5. 10. 2016
 • Praha
 • www.eventworld.cz/akce/cybersecurity-2016-II-93/registrace

Pracujete s citlivými daty a lámete si hlavu, jak je to s jejich bezpečností v online prostoru? V tom případě byste neměli chybět na CyberSecurity 2016, která je určena všem, kteří chtějí porozumět aktuálním bezpečnostním problémům a rizikům v IT a poznat efektivní cesty, jak tato rizika snižovat. Jedná se o odbornou konferenci pro profesionály, kteří se dané tématice již aktivně věnují.

Emailing 2020

O Emailingu se čím dál, tím víc mluví jako o nové éře prodeje. Jestli jste podobného názoru nebo vás tohle téma vysoce zajímá, neměli byste si nechat ujít konferenci Emailing 2020. Organizátoři slibují největší nezávislou konferenci o e-mailové komunikaci v České republice a know-how od největších Evropských špiček v oboru.

hledáme obchodníka

Úspěšná interní komunikace v Sazce

Bojujete u vás ve firmě či v týmu s interní komunikací? Institut Interní Komunikace pravidelně organizuje inspirativní snídaně, kde se o své know-how a tipy, jak na interní komunikaci, dělí zástupci úspěšných firem. Tentokrát si můžete vyslechnout příběh Sazky, která dokázala povstat z úplného dna. U snídaně se bude mluvit také o tom, jakou roli v tom sehrála interní a externí komunikace.

InDiversity STRV 

Další zajímavá akce pořádaná českým tech startupem STRV ve spolupráci s Timber Foundation. Pojednávat se bude o diverzitě a také o tom, jak může v technologickém světě diverzita přispět k docílení businessových cílů. U všech akcí od STRV navíc milujeme jejich prostory a následné afterparty.

Sebedisciplína: Jak se naučit posilovat svoji vůli?

 • 9. 10. 2016 Liberec
 • 16. 10. 2016 Brno
 • 23. 10. 2016 Bratislava
 • 6. 11. 2016 Praha

Jak jste na tom se sebedisciplínou? Pokulhává a potřebovali byste opět slyšet pár mouder, jak ji konečně nakopnout a přestat odkládat to, co mělo být už dávno hotovo? Jestli jste na tom podobně, tento užitečný kurz z dílny Stop prokrastinaci se vám určitě bude hodit.

Šokující trendy v komunikaci 

„50–70 % svého zisku ztrácíme tím, že nekomunikujeme správně.” Co děláme špatně a jak tedy komunikovat správně a prodávat? Přijďte si pro odpovědi na půldenní seminář Šokující trendy v komunikaci. Dozvíte se také, jaké triky používají velké společnosti, a také to, jak je použít ve vlastní praxi.

Freelife & Freework

Tiše závidíte všem freelancerům a přáli byste si být jedním z nich? Přestaňte pouze snít a začněte na svém snu pracovat. Na začátek si vyslechnete příběhy těch úspěšných. Možná vám dodají potřebnou odvahu, praktické tipy, na co se připravit a co očekávat, a třeba si uvědomíte, že máte rádi svůj stereotyp a vůbec nic měnit nechcete. Na čtvrtém setkání z cyklu Freelife & Freework vystoupí 5 freelancerů a podnikatelů.

button registrace obchodnika transparent

Profesia days 2016

Největší koncentraci pracovních pozic v Praze si nenechte rozhodně ujít. I když si práci aktivně nehledáte, nikdy nezaškodí rozšířit si obzory, podívat se, co se na trhu práce děje, jaké firmy nabírají a jaké obchodní pozice jsou v kurzu. V rámci doprovodného programu vystoupí spousta motivačního spíkrů. V rámci Profesia Days se koná i veletrh pro HR a personalisty HRdays, kde budeme i my se stánkem Business Animals. Přijdte nás pozdravit!

TIP BusinessAnimals.cz: V rámci Profesia days 2016 doporučujeme nevynechat Mentoring BPW, jedná se o speedmentoring u kulatých stolů, což může být zajímavá a přínosná zkušenost pro každého obchodníka.

Czech internet fórum 2016

Další zajímavá akce zaměřená na technologie a jejich vstup do světa businessu. Program Czech internet fóra je opravdu bohatý. Přednášky a workshopy jsou rozdělené do 3 sálů, kromě toho hlavního se můžete přesunout také do sálu trendy nebo inspirace. Závisí to také na tom, s jakým cílem na danou akci půjdete.

Jak na online marketing za jeden den s Digitální garáží

I zarputilí odpůrci online marketingu by měli své stanovisko a námitky přehodnotit. Pokud chcete být úspěšní, měli byste ovládat aspoň základy. Co říkáte na to, když vám řekneme, že je můžete absorbovat během jednoho dne? Alespoň to slibuje celodenní workshop od Digitální garáže – Jak na online marketing za jeden den. Nenechte si ho ujít.

Support for e-business in V4 countries

E-business je trend, se kterým byste měli kráčet. Proto nás zaujala konference Support for e-business in V4 countries. Vše bude probíhat ve virtuální rovině přes Youtube kanál, takže se můžete klidně připojit z pohodlí domova či kanceláře. O své zkušenosti se s vámi podělí odborníci z jednotlivých zemí a jako hlavní spíkr se představí společnost Google.

Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál

 • 12.–14. 10. 2016
 • Praha
 • www.performia.cz/poradane-udalosti/jak-se-vyznat-v-lidech-a-vyuzit-jejich-potencial-rijen-2016

Správný manažer by měl umět rozeznat potenciál svých obchodníků. Jak jste na tom vy? Chcete lépe porozumět svým lidem a umět u nich objevit to nejlepší? Nejenže tím dokážete rozvíjet jednotlivé osobnosti, uvidíte, že časem bude kvést i celý tým. Nalákali jsme vás dostatečně? Potom by vás mohl zajímat tento 3denní seminář.

Prague Capital Market Summit II.

Zajímáte se o dění na kapitálových trzích? Nevynechte druhý ročník prestižní konference Prague Capital Market Summit. Konference je určena zejména pro budget holdery a majitele firem. Ústředním tématem bude financování firem v České republice. Dozvíte se třeba, jak souvisí úspěch firmy s jejím finančním rozhodováním. O své poznatky a strategie se podělí téměř 30 expertů na kapitálové trhy a zástupců úspěšných českých firem.

Jací jsou čeští milleniálové?

Jak přemýšlí a funguje generace millenials? Vše co jste o ní chtěli vědět, ale nenašli jste odvahu se zeptat, vám odhalí odborníci na této celodenní konferenci. Akci pořádá PR.Konektor ve spolupráci s NMS Market Research, kteří o českých millenials zpracovali také detailní studii.

TEDxPlzeň, Pohled z druhé strany

Slyšeli jste už o TEDx konferencích, nebo jste dokonce byli na některé jako účastník? Rozhodně doporučujeme tento pocit zažít. Koncept je skvělý v tom, že během dne vystoupí více spíkrů s krátkými talky, za jeden den si tak můžete obrovsky rozšířit obzory, nechat se šokovat a také pobavit. Potkáte zajímavé lidi a nouze nebude ani o inspirativní networking. Co tak se na to podívat z druhé strany?

20th Forum 2000 Conference: The Courage to Take Responsibility

Máte odvahu převzít zodpovědnost za své činy? Správný leader by se toho neměl bát. Kdybych měli mluvit o vzorech leadershipu, určitě nám dáte za pravdu, když zmíníme Václava Havla. Skvělou příležitostí, jak si jeho práci a život připomenout, je jubilejní 20. ročník konference Fórum 2000 s podtitulem Odvaha převzít zodpovědnost. Konference je 2denní a nás zaujal hlavně její první den.

Vyšehradské fórum 2016

Zajímáte se o svět financí a investic? Nenechte si ujít již 4. ročník Vyšehradského fóra. Během jednoho dne se na jednom místě představí zajímavé osobnosti ekonomického světa, které odprezentují svůj pohled na současné ekonomické dění. Nebojte se, nemusíte být profík, abyste se na akci mohli vydat, cílem Vyšehradského fóra je vše komunikovat srozumitelnou a lidskou řečí.

FuckUp Night Prague Vol. XI

Bát se failů a popírat je, to je v businessu nejrychlejší cesta do pekel. Naučte se přijímat faily jako povinnou součást cesty za úspěchem. Mimochodem, jen málo úspěšných příběhů se obešlo bez úvodních fuckupů. Jestli si chcete některé faily úspěšných poslechnout, přijďte se podívat na oblíbenou pražskou akci FuckUp Night, již 11. v pořadí.

Smart Life conference 

Jak technologie ovlivňují naše životy? Máte pocit, že zatím nijak moc výrazně. Jak se to vezme. Dokážete si představit přežít celý den bez telefonu či energie? Pokud jste tech geek a zajímá vás, co s námi technologie udělají za pár let, Smart Life konference je přesně to místo, kde chcete v říjnu být.

Marketing festival

I když jste tělem i srdcem obchodník, neměli byste zanevřít ani na vzdělávaní a rozšiřovaní si obzorů v jiných oborech. Dokonce si myslíme, že sledovat trendy v marketingu je pro prodej klíčové. Jestli náš názor sdílíte, nenechte si ujít největší marketingovou událost roku – Marketing festival. Těšit se můžete na 4 nabité dni plné zajímavých přednášek, workshopů a také nočních afterparty.

Myšlení první ligy

Nestihli jste nabíjející event Myšlení první ligy v Praze? Nezoufejte. Udělejte si výlet k našim sousedům na Slovensko a poslechněte si skvělé myšlenky Jana Mühlfeita a Mariana Jelínka. Jako třetí spíkr vystoupí Adéla Banášová, která je mistryně improvizace. A už brzy se můžete také těšit na rozhovor, který Adéla poskytla exkluzivně pro BusinessAnimals.cz.

MeetUp BusinessAnimals.cz No. 8

 • 24. 10. 2016 od 18.30
 • Praha

Jak nejlépe zakončit měsíc a nastartovat nový pracovní týden než setkáním s komunitou? MeetUp No. 8 bude zaměřen na osobní branding, který je v dnešní době extrémně důležitý, zejména ve světě obchodu. Novinkou bude účast pouze pro registrované členy BusinessAnimals.cz. Pokud registraci pořád odkládáte na neurčito, ujistěte se, že to do konce října stihnete. Byla by velká škoda se nepotkat.

button registrace obchodnika transparent

Mobilní řešení pro business 2016

 • 25. 10. 2016
 • Praha
 • www.konference.businessit.cz/events/mobilni-reseni-2016

Umíte si představit, že jednou budete řídit svůj byznys pouze prostřednictvím mobilního telefonu? Je to pro vás zatím pouhá iluze, které se děsíte? Konference Mobilní řešení pro business vám může změnit život. Lépe řečeno, pomůže vám najít odpovědi, jak využít mobilní technologie tak, aby měly pro mou organizaci co největší přínos.

Startup and Smartup Summit

Startup nebo korporace? Nebo něco mezi? I zdánlivě neslučitelné světy mohou společně fungovat v harmonii. Přesvědčte se o tom na startup summitu, 2denní konferenci, která je zaměřená právě na setkání startupů, korporací i měst. O své zkušenosti se podělí úspěšné startupy i lidi z korporátu a ukážou, jak může tahle spolupráce fungovat v praxi. V zastoupení spíkrů a čestných hostů nebudou chybět ani investoři.

TEDxPrague, Naše cizí

Zakončete poslední říjnový týden dávkou inspirace z dílny TEDxPrague. Páteční TEDxWomen je stavěn převážně pro ženy, odvážit se však určitě mohou i pánové. Zamyšlení se nad tématem Nejvyšší čas může přinést zajímavé výsledky. V neděli se pak koná celodenní akce TEDxPrague s podtitulem Naše cizí. Celý den bude napumpovaný zajímavými spíkry z různých oborů a doplněn kulturním programem. Tolik inspirace na jednom místě byste si neměli nechat ujít.

TIP BusinessAnimals.cz: Jestli jste si také oblíbili Olomoucký UP Business Camp, vězte, že se na něj můžete těšit i letos. Sice až v listopadu, ale už teď doporučujeme save the date na 5. 11. 2016. Na více informací o akci se těšte v listopadové edici.

© 2024 imper.cz