Říjen plný vzdělávacích i zábavných akcí, které nesmíte vynechat

12. Říjen 2017

První měsíc nového školního roku je úspěšně za námi a my už pro vás máme v merku akce, které se budou konat v říjnu. A opět toho bude tolik, že se nám to sem všechno ani nevejde. Proto jsme pro vás vybrali ty nej z oblasti obchodu, podnikání a marketingu. Na které z těchto akcí se potkáme? 17. listopadu to bude obzvlášť našlapané! Podívejte se ještě jednou na aktualizovanou verzi. 🙂

Vzdělávací a zábavné akce

Největší realitně – finanční kongres v ČR

O tom, že makléřina je tvrdý business není pochyb. Přijďte odhalit jedinečný systém, který zrychlí a usnadní práci makléře. Čeká vás nabitý program na celý den, živá hudba, raut  afterpárty až do rána. Bude to stát za to! Tento Summit je pod taktovou jednoho z předních hráčů na trhu realit – M&M Reality. 

Google: Jak rostou značky

 • 3. 10. 2017
 • Praha
 • Webové stránky

První přednáška zimního semestru je tady! Tentokrát jsme pozvali Martina Svobodu – Business Development Managera pro CEE.

V dnešní době není těžké zákazníka zasáhnout reklamním sdělením, ale získat jeho pozornost. Přednáška s podtitulem „Hloubka vs šířka zásahu a srovnání YouTube a TV inzerce“ přinese náhled na rozdílné myšlení dnešních zákazníků. Jak můžeme zaujmout jejich pozornost? Jsou principy YouTube a TV inzerce stejné? Jaké nástroje se používají?

Jak rostou značky
Zdroj: Webové stránky

Jak na Facebook marketing od A do Z1

Jste fanoušci sociální sítě Facebook a chcete se jí naučit využívat i k marketingovým účelům? Podnikáte a chcete si reklamu dělat sami bez agentury nebo dalšího člověka, nebo jste správci firemní FB stránky? Právě pro vás jsme připravili sérii 4 půldenních školení marketingu na Facebooku.

Akademie Prodej 2.0, jak prodávat v 21.století 
Praha

 • 5. 10.–2.11. 2017
 • Praha
 • Webové stránky

Chcete zlepšit své obchodní a vyjednávací dovednosti? Zajímá vás, co ví současná věda o tom, jak funguje lidské rozhodování? Zajímá vás, jak se zákazníky budovat dlouhodobé vztahy?

Cílem Akademie Prodeje je posunout účastníky ve třech pilířích, na kterých stojí dlouhodobé výsledky obchodníků. Vnitřní motivace do prodeje. Prodejní dovednosti. Systematičnost v prodeji.

Akademie se skládá z pěti tříhodinových workshopů vedených konzultanty GrowJOB Institute. Smyslem Akademie je předání prodejních metod vycházejících z vědeckých výzkumů, osobních zkušeností konzultantů a jejich projektů ve firmách. Důležitou součástí kurzu je také prostor pro diskuzi a networking, který vniká a pomáhá sdílet best-practises účastníků a vzájemně se propojovat.

BPS Networking: Loajalita zaměstnanců v souvislostech

 • 5. 10. 2017
 • Mladá Boleslav
 • Webové stránky

Přijďte diskutovat se zástupci a zástupkyněmi členských firem BPS!

Odpovědnost a udržitelnost jako základní rysy CSR sehrávají klíčovou roli v retenci zaměstnanců a přímo ovlivňují to, jak o svém zaměstnavateli mluví. Předpokladem důvěryhodné CSR strategie je soustředění zaměstnavatele na pracovní prostředí, leadership a rozvoj všech zaměstnanců, vzájemný respekt, přístup k řízení a firemní strategii. Jak ke sladění všech ingrediencí přistoupit, aby zaměstnanci byli stále zapálení, firmě se dařilo a její reputace lákala i další generace? Kde hledá inspiraci velký zaměstnavatel a jak koncipuje své CSR, aby oslovovalo zaměstnance napříč věkovými kategoriemi i profesemi? V čem je jeho přístup inspirující pro ostatní?

Mezinárodní konference a mezinárodní dvoustranná jednání „Smarter Region“

 • 5. 10. 2017
 • Ostrava

V Ostravě se uskuteční mezinárodní konference a mezinárodní dvoustranná jednání firem s názvem Smarter Region – International Brokerage Event 2017.

Akce je určena společnostem, univerzitám a výzkumným organizacím z celé Evropy, které chtějí získat nové informace, podělit se o své projektové nápady nebo hledají obchodní spolupráci.

Minutový řečník

Chcete zlepšit svůj projev na veřejnosti? Bojíte se mluvit před lidmi, jste nervózní a zapomínáte svou řeč? Pak vězte, že jste jedni z mnoha. Ovšem být dobrým spíkrem může každý, když na sobě pracuje. Kurz minutového řečníka vám dá za pouhé 4 hodiny skvělou zpětnou vazbu, v čem je u vás problém, na čem zapracovat a hlavně JAK. A to všechno hravou a nenucenou formou. Získáte jistotu, sebevědomí a také skvělý zážitek. Přijďte a naučte se mluvit před lidmi.

minutový řečník
Zdroj: Webové stránky Minutový řečník

Školení péče o zákazníky

Zajímá vás nastavení zákaznické péče? Pak se nezapomeňte přihlásit na toto velmi praktické školení určené manažerům, majitelům e-shopů, malých i středních firem i pracovníkům na podpoře. Odnesete si odtud praktické znalosti, jak nastavit efektivní a funkční zákaznickou podporu, kterou budou vaši zákazníci milovat.

Workshop s Janem Mühlfeitem – Jak najít své silné stránky

JAN MÜHLFEIT je bývalý prezident Microsoftu pro Evropu a globální stratég. Koučuje top manažery, olympijské vítěze, umělce i děti. A když se přihlásíte na náš nový workshop, pomůže i vám.

I vy si od něj budete moct nechat rozebrat své silné stránky, tak abyste v podnikání, práci i všem ostatním v životě dělali to, co vám skvěle půjde a bude vás bavit. A abyste se necítili vyčerpaní, ale naopak výborně řídili svoji energii.

Baví vás spousta věcí a nevíte, co je to pravé? Děláte svoji disciplínu, ale nejste si jisti, jestli svůj potenciál využíváte naplno?
Jak přijít na to, v čem jste opravdu dobří? A jak to pak využít co nejlépe k tomu, abyste byli po všech stránkách – pracovně i osobně – spokojení?

Možná byste místo time-managementu měli myslet spíš na energy-management a změnit i další věci. Jaké – to vám naznačí tento workshop.

JAN MÜHLFEIT
Zdroj FB

BusinessClub: Pasti talent managementu a jak se jim vyhnout

Lidé jsou to nejcennější, co firmy mají. Pracovat s talentem svých zaměstnanců už dnes patří na denní pořádek každé větší společnosti. Co je to talent management, jak o talentech přemýšlet a jak s nimi pracovat? To je téma, kterému se budeme věnovat na dalším BusinessClubu. Psycholožka a koučka Beáta Holá vám prozradí, jaké jsou nejčastější pasti talent managementu a jak se jim vyhnout. Jak se řídit v managmentu etiketou.

Talkshow: Trh Start

Chcete se nastartovat na burze? JEDNA nová příležitost na burze pro všechny menší firmy. TŘI Roadshow eventy kde si to vysvětlíme. OSM diskutujících, kteří o tom něco vědí a nebojí se to říct. TISÍC možností, jak to udělat. MILIARDY ve hře pro malé společnosti.
Během odpolední talkshow Vám kolegové z Burzy cenných papírů Praha představí novou možnost financování menších firem na vznikajícím trhu s názvem Start.

macOS: Zefektivněte svou práci

 • 13. 10. 2017
 • Praha

Naučíte se používat Mac mnohem efektivněji než dosud. Ukážeme si jak zrychlit, zefektivnit a zpříjemnit každodenní používání počítače. Kromě novinek verze High Sierra se můžete těšit i na řadu méně známých funkcí a postupů ze starších verzí systému.

Celý  workshop bude probíhat formou diskuze mezi lektorem a účastníky kurzu. Lektor bude mít Mac připojený k velké obrazovce tak, aby každý pohodlně viděl všechny prezentované postupy a aplikace. Zároveň budou moci účastníci pracovat souběžně s lektorem na svých iPadech.

Ilumio
Zdroj: ilumio.cz

#chcipodnikat: Podnikatelský hackathon

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Čeká na vás nabitý víkend ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat.

Jak elegantně najít nový skvělý job – workshop s Ditou Sudovou

Nebaví vás vaše práce? Hledáte novou, ale pochybujete o svém směřování? Potřebujete si urovnat, co vlastně chcete dělat? Právě to je důležité předtím, než začnete freneticky rozesílat CVčka a obíhat únavné pohovory.

Pokud uvažujete o nové kapitole ve vaší kariéře, připravte se na ni zodpodvědně. Tím spíš, pokud máte pocit, že jste “zdánlivě” znevýhodněni – tedy jste třeba po mateřské, čerstvě po škole nebo už jste sfoukli 50 svíček na narozeninovém dortu…

Zdroj: FB událost

Workshop Jak zářit na Instagramu

Instagram je král – tato sociální síť nabrala prudce na oblibě a ve světě i u nás roste počet těch, které baví sdílet a sledovat krásné fotky. Pokud je to jen osobní zábava, je to snadné. A když vám to jde, můžete se směle zařadit mezi instagramery a třeba tím i vydělávat. Jiná situace je, když chcete na této siti uspět se svým podnikáním. Mnohé značky i malí tvůrci se dnes ptají: Mám dělat i Instagram? A pokud ano, jak? Nebo: Už účet mám, ale jak ho rozpohybovat? A přesně na to zaostříme.

Jak zářit na Instagramu
Zdroj: FB

Jak se dívat na tvorbu obsahu? Jak vypadá skvělá fotka pro Instagram? Jak uvažovat o příběhu? Jak na InstaStories?

Pavlína Louženská: Business plán pro módní značku

První workshop byl obsazen během 1 dne. Pro velký zájem tedy přidáváme ještě jeden termín!
Zbožňujete módu a chcete prorazit se svou vlastní značkou? Zní to jak skvělý plán a velký sen. Ale nohy na zem: jak na to, aby fungovala a vydělávala? Přijďte se poradit na náš workshop, který povedou guru módního marketingu u nás Pavlína Louženská a Daniel Klíma, který je jedním ze spoluautorů mimořádného úspěchu Alex Monhart.

Business plán pro oděvní značku
Zdroj: FB Elegantní Česko

Společně si vyplníme Business Model Canvas pro vaší stávající (nebo vysněnou) módní značku. Pochopíte tak, kde je vaše konkurenční výhoda, nebo jaké kanály využít pro propagaci. A při tom se pobavíme o tom, kde jsou největší úskalí specifické pro tento segment od marže až po PR.

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE– 19. 10. 2017

Přijďte s podívat na Veletrh pracovních příležitostí, kde budete moci zhlédnout prezentace firem, který nabízí potencionální zájemců možnost praxí, worshopů a mnoho dalších forem, jak získat zkušenosti. Pojďte naproti svému štěstí a chyťte svou šanci za pačesy.

Veletrh pracovních příležitostí
Zdroj: Facebook

Odborná realitní konference

Nejvyšší koncentrace špičkových  realitních makléřů a odborníků, kteří vám pomohou ke spokojeným klientům.

Zapomeňte na plané řeči na shromážděních, kde získáte leda tak praxi teoretiků. Na naší konferenci se setkáte výhradně s profesionály s prokazatelnými výsledky na trhu, kteří vám předají své letité zkušenosti a pomůžou vám k lepším výsledkům.

Naším cílem je nahustit co nejvíce efektivních nástrojů a rad do jednoho dne tak, abyste odcházeli s inspirací, nabití novou sílou a chutí posunout se zase o kus dál.

Na závěrečné after party máte jedinečnou možnost ťuknout si s jednotlivými spíkry a popovídat si. Jindy se vám to už nejspíš nepovede.

Pokud to při tanci a křepčení trošičku přeženete a pochycené informace vám vypadnou z hlavy, nezoufejte. Myslíme na všechno: Máte možnost koupit si záznam celé konference.

Konference Kritické myšlení PRAHA 2017

Smyslem konference je předat účastníkům znalosti pro rozvoj kritického myšlení. Jak nepodléhat klamům našeho mozku? Jak pracovat s informacemi a poznat, čemu věřit a čemu ne? Jak pomáhat co nejúčinněji?

Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci skutečně fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí a dosahovat zamýšlených výsledků. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy je kritické myšlení klíčovou dovedností pro úspěch v práci i osobním životě.

Zdravá firma 2017 PRAHA

Máte pocit, že jste v práci pořád unavení, i když se zdravě stravujete a sportujete? Chcete, aby váš mozek fungoval skutečně na 100 %? Víte, jak dosáhnout toho, aby vaše zdraví a duševní pohoda měli pozitivní vliv na prosperitu firmy? A jak si v práci udržet zdraví a duševní pohodu? Přijďte na konferenci Zdravá firma 2017 a naučte se, jak na to.

Záměrem konference je inspirovat firmy a jednotlivce k tomu, aby dokázali změnit své (pracovní) návyky směrem k spokojenějšímu a produktivnějšímu životu. Zlepšení podmínek na začátku může přinést výraznou úsporu zdrojů při řešení problémů.

Přednášet budou: Radim UZEL, Pavel SUCHÁNEK, Petr HROCH, Jan CIMICKÝ, Jaroslav MICHÁLEK.

Všechny zúčastněné navíc čeká unikátní příležitost navštívit provoz Škody Auto a.s. s průvodcem, který poukáže na aspekty ergonomie a chráněných dílen ve výrobě a představí veřejnosti běžně nepřístupné prostory moderní automobilky. Účast i v této části programu vřele doporučujeme!

Startup World Cup & Summit

Zúčastněte se Startup World Cup & Summit 2017, konference a startupové soutěže, v níž se potkávají ty nejlepší inovativní projekty z celého světa. Spojením tradiční české konference Startup Summit a mezinárodní soutěže Startup World Cup vás v úterý 17. října čeká v Praze den nabitý předními zahraničními speakry, workshopy pro startupy a networkingu. Zároveň proběhne vyhlášení vítězů regionálního kola SWC, kteří získají 200 tisíc dolarů nebo šanci bojovat v Silicon Valley o investici 1 milionu dolarů.

Moderní trendy v koučování

Kam aktuálně směřuje svět koučování? A jaké jsou možnosti využití těchto trendů ve firemní praxi? Česká asociace koučů pořádá v úterý 17. října seminář o moderních praktikách koučování. Řešit se bude mimo jiné problematika akreditačních systémů profesionálních organizací koučů, které slouží k vymezení měřítek kvality profesionálního koučování.

Vyšehradské fórum 2017

Čeká vás největší investiční konference v ČR zaměřená na aktuální ekonomická témata.

Letošní ročník je jedinečný v kombinaci řečníků – vystoupí pan prof. Rejnuš, jenž je autorem knihy Finanční trhy, a který přednáší na Mendelově univerzitě v Brně. Dále pan prof. Bárta, který se zabývá civilizacemi a patří mezi přední egyptology v ČR. Oba pánové toho mají hodně co říci.

To jsme MY! Aneb všichni máme své sny!

Hlavním řečníkem je Katarina Nemcova , jedna z nejlepších evropských matchmakerek (dohazovaček) a vztahových konzultantek, která si založila vlastní agenturu Find L’Amour.
Katarína v minulosti pracovala jako Komunikační a Marketingový manažer mezinárodních korporací a reklamních agentur v New Yorku, Šanghaji a Praze. Jak se dostala k roli vztahové konzultantky? Jméno druhého řečníka bude teprve odtajněné.

Všichni jsou mediálně známí a úspěšní, jejich cesta ale bez překážek nebyla. Potkejte se s nimi a zjistěte, co jejich úspěchu předcházelo. Jaké byly jejich začátky? Udělali by něco jinak?

LMC NeKonference o byznysu a lidech

NeKonference je postavená na diskuzích, výměně názorů a informací všech účastníků. O workshopy se postarají špičkoví experti z oboru, kteří budou odpovídat na Vaše dotazy a podělí se o svoje zkušenosti.

Budete moci navštívit více současně probíhajících témat v jednom dni. Načerpejte ve velmi krátkém čase inspiraci z různých oblastí a navažte vztahy s dalšími odborníky. Přijďte řešit aktuální a žhavá HR témata.

Mediální trénink se Štěpánkou Duchkovou

Chcete zdokonalit své prezentační dovednosti? Chystáte se na vystoupení v médiích? Absolvujte intenzivní mediální trénink v malé skupince maximálně 5 účastníků. Jedinečná příležitost získat rady na míru od známé televizní a rozhlasové moderátorky, lektorky mediálních tréninků. Její služby využívají politici, manažeři, apod.

Baby Office
Zdroj: událost Baby Office

PPC restart 2017

První ročník konference PPC restart je za dveřmi! Pokračujeme v úspěšné sérii konferencí DATA restart a SEO restart, tentokrát se ale zaměříme na placenou reklamu.

Impact Hub #Mastermind – pro členy

Potřebujete získat feedback na svůj nápad? Zasekli jste se při řešení problému? Potřebujete inspiraci? Jste aktivní a vyhovuje vám diverzita nápadů? Přidejte se k Impac Hub #Mastermind!

Mildfulnes
Zdroj: FB

Co si máte pod Impact Hub #Mastermind představit?
Pravidelná setkání Hubáků, kteří chtějí řešit vlastní témata a zároveň přispívat k řešení témat ostatních členů skupiny. Každý dostane prostor díky vedení facilitátora. Aby nic nezapadlo, vytvoříme zápis a zaznamenáme i závazky pro sledování pokroku každého člena naší #Mastermind skupiny.

Sdílená ekonomika – jak by měly vypadat služby 21. století?

Přijďte s námi posedět v rámci formátu debat Café Evropa, které pořádá Evropská komise v ČR a Informační kancelář Evropského parlamentu ve spolupráci s EUROPEUM Institute for European Policy.

Cafe Evropa
Zdroj: FB událost

Hosty dalšího debatního podvečera s názvem „Sdílená ekonomika – jak by měly vypadat služby 21. století? “ budou:
• Tomáš Peťovský, ředitel společnosti Uber v České a Slovenské republice
• Tomáš Prouza, bývalý státní tajemník pro evropské záležitosti a první digitální koordinátor vlády ČR
Moderátorkou debaty bude Kateřina Etrychová (Česká televize).

7. ročník veletrhu HR days 

Na odborném veletrhu jsou vítáni všichni, které baví práce v HR oblasti, hledají inspiraci, prostor pro networking, vzděláváni nebo nové partnery na podnikání. HR days každoročně navštěvuji HR manažeři, HR business partneři, recruiteři i majitelé firem, kteří si uvědomují, že lidé jsou tím nejdůležitějším článkem v každé společnosti.

Impact Hub MashUp vol. 37

Parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Zveme hosty napříč obory a vybíráme ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají a nazdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili. Jak takové prezentace vypadají? Koukněte na Slideslive záznamy! A po programu se těšte na networking a volnou zábavu.

Babeltalk 29 (soc. media thursday)

Brno? Babeltalk se vrací z dovolené. Na konci října se potkáme tradičně v Eleven clubu na Dominikánské. Těšit se můžete na tři řečníky a jednoho speciálního hosta. Vstup bude opět volný.

Brno žije. A Starobrno zase žije na Facebooku. Jak se to povedlo? A jaké úskalí přináší komunikace za značku, která budí kontroverze i ve svém domovském městě?

Jak se mluví o ciderech na sociálních sítích, jaká značka je nejzmiňovanější a jaký je sentiment těchto zmínek? A měl na diskuzi vliv díl pořadu A DOST věnovaný ciderům? To všechno uvidíte v case study z dílny Datawepsu zaměřenou na monitoring sociálních sítí.

Michal názorně ukáže, jak se dají využít boti na Facebooku (Messenger). A přesvědčí vás, že chat boti nejsou jen chuťovka pro klienta, ale představují efektivní komunikační nástroj.

Startup Grind Prague hosts Martin Rozhoň, CEO & Founder Vivantis

Martin Rozhon

Zveme vás na akci Startup Grind Prague, která startuje opět v říjnu. Speciálním hostem bude Martin Rozhoň, generální ředitel a zakladatel e-shopu Vivantis. Jde o jeden z největších a neúspěšnějších e-shopů se sídlem v Pardubickém kraji. Patří sem například krasa.cz, hodinky.cz, sperky.cz, parfemy.cz a další. Pobočky mají také na Slovensku a v Rumunsku.

Denní program:
18:30 - Uvítání (uvítací nápoj a občerstvení)
19:00 - Rozhovor s Martinem Rozhoňem v češtině
20:00 - Vytváření sítí
 

© 2024 imper.cz