Kam v prosinci: Vánoční večírky a další skvělé akce pro obchodníky

30. Listopad 2016

Konec roku se nezadržitelně blíží a všichni makáme na plné obrátky, abychom splnili roční plány. V tomto období také bilancujeme a hodnotíme, co se nám za tento rok povedlo či nepovedlo. Do třetice je to období vánočních večírků a utužování vztahů s partnery. Díky všem těmto aktivitám to však bývá i nejvíc busy období roku. Přes to všechno si udělejte čas i na vzdělávání, prosinec je totiž nabitý inspirativními akcemi. Zejména kolem sv. Mikuláše se s nimi jakoby pytel roztrhl. Co tak letos místo sladkostí do bot nakoupit pro své kolegy a přátele vstupenku na jednu z následujících akcí? Spousta z nich je také zdarma. 

meetup8

button registrace obchodnika transparent

Workshop Jak si elegantně říct o peníze za práci?

Umíte si říct o peníze? Pro dobrého obchodníka by to neměl být sebemenší problém, vaší úlohou není nic jiného než vydělávat peníze. Pokud v této oblasti pořád bojujete, neumíte si vyptat vyšší plat, i když si ho zasloužíte, nebo nevíte, jak nastavit cenu produktu, rychle si rezervujte místo na tomto skvělém workshopu.

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE: Jak dosáhnout porozumění?

  • 4. 12. 2016
  • Ostrava

Obchodník by měl být mistr komunikace, o tom žádná. Komunikace není jen o výřečnosti, ale také o vzájemném porozumění, umění dávat ale také přijímat zpětnou vazbu i když je negativní. Pokud tyto komunikační chyby děláte a nijak s nimi nepracujete, může docházet ke konfliktům. Praktické tipy, jak se jim vyvarovat, získáte na tomto workshopu.

Reklamní srdcovky roku 2016

Konec roku přeje také různým řebříčkům a vyhodnocování nejlepších prodejů, nejúspěšnější měsíc, nejlepší obchodník. Lidé z reklamy se rozhodli vyhodnotit nejlepší reklamy roku 2016. Přijďte se podívat na prosincové Marketign Monday, kde marketingový odborníci vyhodnotí ty nejlepší, nejvtipnější, nejúdernější reklamy roku 2016. A dojde i na ty nepovedené.

AppParade 25

Už dávno neplatí, že nejlepší appky pochází ze Silicon Valley. I našinci dokážou vyprodukovat pořádní pecky a v prosinci máte možnost si prohlídnout to nejlepší z domácí tvorby. Hlavním parterem akce je STRV, což je samo o sobě zárukou kvality.

Největší finanční hříchy

Jak jste na tom s osobními financemi? Máte je pod kontrolou nebo plavete v rozbouřeném moři příjmů a výdajů. Víte, jakých největších finančních hříchů se dopouštíme? Přijďte si je vyslechnout na tuhle zajímavou akci a odneste si také praktické tipy, jak se těchto chyb vyvarovat a jak se stát finančně svobodným.

Z nuly až na vrchol

Nenechte si ujít už druhý ročník konference Ivo Tomana. Těšit se můžete na 6 skvělých řečníků, který v životě už něco dokázali a rádi se podělí o své praktické zkušenosti. Každý z nich má pro vás připravené téma, které vás posune dál.

Úterní ženy / Tuseday women vol. 13

Mladé, talentované a úspěšné ženy budou opět sdílet své příběhy v kruhu dalších žen. Přijďte se i vy inspirovat, poznat nové známe, vytvořit si zajímavé přátelství a třeba i business kontakty. Najde se i něco málo k snědku a k tomu vychlazená sklenka.

Google.cz: Zákazník v roce 2017 a jak ho oslovit

ČZU a klub Click it vás zve na další zajímavou přednášku v rámci Digitální garáže. Tentokrát bude hostem Martin Svoboda z Googlu, který otevře téma: „Jak se budou podle Googlu chovat zákazníci v roce 2017?” Dozvíte se, jaké jsou nejnovější trendy chování zákazníků na internetu, a také zjistíte co se s tím dá dělat, a jaké máme v online světě možnosti.

SMART CITY EXPO 2016

Zajímáte se o inovativní řešení? Rozhodně byste neměli chybět na Smart City Expo, kde potkáte ty, kteří inovativní řešení nabízí. Na programu je celá řada přednášek na různé témata, od energetické efektivity, odpadů až po financování a legislativu. Přihlásit se můžete také na praktické workshopy, nebo se přijďte podívat na ukázky technologických řešení, či případové stude již funkčních projektů.

Networking na volné noze

Jste na volné noze, tedy freelancer, anebo ještě jinak nezávislý profesionál? Tenhle networking je určen přesně pro vás. Jaký bude program večera? Žádný, respektive stejně free jako je samotná podstata vaše práce. Vezměte s sebou něco k pití a přijďte pozdravit staré známe i nové tváře. A setkat se můžete hned 3krát, a to v Praze, Brně a Ostravě.

Svobodná firma – Jak na to?

Kdo by nechtěl pracovat ve svobodné firmě. Jak může spolupráce v takovém společenství vypadat a jak takovou kulturu vybudovat? Vše se dozvíte na přednášce „Svobodná firma – Jak na to?” Součásti akce bude i panelová diskuse s hosty, který ve svých firmách takové prostředí budují.

Jiří Kejval – Jak jsem vybudoval miliardový byznys s nábytkem?

To, že sportovci jsou i skvělí obchodníci se ví dávno. Své o tom může vyprávět i Jiří Kejval, český sportovní funkcionář a podnikatel. Jiří Kejval je dnes předseda Českého olympijského výboru, který během své sportovní aktivní kariéry reprezentoval Česko ve veslování. A teď k veřejností mluví o tom, jak vybudovat a řídit miliardovou společnost.

Petr Jasinski – Ovládni svou řeč těla

  • 6. 12. 2016
  • Praha

Řeč těla je neradno podceňovat, mluví za nás daleko víc, než samotné slova. To už všichni víme, co však s tím dělat? Navrhujeme naučit se ovládat svou řeč jednou provždy. Seminář povede Petr Jasinski, kteří poradí, jak zkrotit své ruce, aby nedělali to, co nemají, jak zaujmout pevný postoj a jak můžeme naopak svou komunikaci podpořit.

Klubový večer WebTop100

Chtěli byste umět číst myšlenky svých klientů a vědět o čem skutečně před nákupem uvažují? Už to nemusí být ani tak hudba z Marsu, nové technologie a digitalizace tomuto snu hodně napomáhají. Klubový večer WebTop100 bude zaměřen na téma Využití business inteligence v digitálním marketingu. Dostanete se také k případovým studiím firem, které DATA už ve svých strategiích začínají úspěšně využívat.

Jak dosahovat svých cílů?

Pokud se vám nedaří dosahovat svých cílů, neházejte vinu na nepřízeň osudu, rozhodně neházejte flintu do žita a neztrácejte sebevědomí. Dojet do cíle je ve své podstatě docela umění a je potřeba pro to něco dělat – konkrétní a koordinované kroky. A jaké to jsou? Dozvíte se na semináři „Jak dosahovat svých cílů.”

Osobní efektivita s Todoist s Danielem Gamrotem

Tenhle kurz není novinkou, pro velký zájem a pozitivní ohlasy se ho organizátoři rozhodli zopakovat. Pokud tedy vy osobně bojujete s chaosem a vaše osobní efektivita pokulhává, nenechte si ho ujít. Rozebírat se bude užitečný nástroj Todoist a dozvíte se, jak třeba ze svého iPhone udělat digitálního pomocníka na nezaplacení.

Život na hraně 2016

Život na hraně je konference, kterou organizuje MarketingSalesMedia. Důraz se však tady neklada ani tak na sales či marketing. Organizátoři se vydávají za hranici branže a hledají inspiraci zvenčí. Letos organizují již 4. ročník, kde představí 15 spíkrů, kteří se snaží měnit zavedené stereotypy v tom co dělají.

Event Marketing Academy – Co funguje a čeho se vyvarovat

Pokud chcete opravdu ohromit své klienty, vždy zafunguje uspořádat peckový event. Jenže uspořádat event, o kterém zákazníci řeknou že byl boží není jen tak. Jak tedy na hvězdný event marketing? Přijďte se podívat na reálné příklady z praxe, a to nejen z Česka ale také zjistíte co funguje v zahraničí. Nesejde na tom, jestli obchodujete B2C nebo B2B, táto konference odpoví všem skupinám.

Leadership v praxi v podání šéfky českého Google!

Vést tým obchodníků není legrace. Vést je k dosahovaní cílů, motivovat a udržovat skvělou atmosféru v týmu, dá zabrat i skvělému leaderovi. Proto nezaškodí občas své znalosti zdokonalit a nabrat inspiraci od skvělých leadrů. V prosinci rozhodně doporučujeme workshop s ředitelkou českého Google Taťánou le Moigne, která promluví o vnitřní kultuře. Nebojte se, nebude to jen o povídání, naopak vše demonstruje na příkladech z praxe.

Prezentační dovednosti s Tomášem Sedláčkem

Konec roku se blíží, vy však pořád máte alespoň pár týdnů, k tomu abyste uskutečnili, to, co celý rok plánujete. Dali jste si závazek, že letos zapracujete na svých prezentačních dovednostech? Pořád máte čas to napravit a učit se můžete od skvělého řečníka a známého rétora, Tomáše Sedláčka. Záměr kurzu bude hlavně na to, jak vtáhnout publikum do problematiky, zanechat dobrý dojem a úspěšně předávat myšlenky klientům.

Silicon Valley Insights with Pavel Macek

Oblíbili jste si eventy pod taktovkou STRV stejně tak, jako my? Máme pro vás dobrou zprávu, v prosinci se koná další ze série Silicon Valley Insights, tentokrát s produktovým designerem Slacku, Pavlem Mackem. A jak bývá zvykem, po skvělém talku bude pokračovat after party o pár pater výš v STRV rooftop baru.

Předvánoční sraz Mít vše hotovo

Také byste chtěli aspoň jednou odcházet večer z práce a mít vše hotovo? Jen se zatím nějak nedaří. Začnete sledovat webovou platformu mitvsehotovo.cz, kde načerpáte spoustu rad a návodů. V prosinci se můžete navíc s redaktory a členy této platformy sejít osobně na jejich Předvánočním srazu.

Start-up with Cloud

Také jste už slyšeli slovo Cloud a pořád ho neumíte zařadit a pořádně uchopit? Je cloudové řešení potřeba i pro váš start-up? A které řešení však bude to nejvhodnější? Odpovědi na všechny otázky můžete najít na semináři Start-up with Cloud. Navíc budete mít možnost získat cloudové prostředí pro svůj projekt za zvýhodněnou cenu, což už stojí za to.

Konference #HolkyzMarketingu

Celodenní akce určená všem holkám, ženám a dámám z různých oblastí marketingu. A co se na akci bude dít? Proberou se případové studie a problémy, které jste reálně řešili, každý dostane prostor promluvit a podělit se o své zkušenosti. Dojde i na novinky, proberou se tipy a triky. A na závěr se tešte na after drink a skvělý pokec.

Babeltalk 20

Sociální media jsou v kurzu, proč to tedy neoslavit party. Babeltalk máte možnost vidět už po 20., a takové číslo se patří oslavit. Ve spolupráci s Influencer.cz se rozhodli v prosinci uspořádat “Babeltalk – vánoční party.” Opět přinesou perfektní prezentace ale také speciální edici “Zprdele slajdy” oblíbenou hru, kde se musíte prodat se slidy, které vidíte vůbec poprvé v životě.

Vánoční večírek s Czechitas

Prosinec je prostě časem vánočních party a pokud vás zajímá téma Trendy v IT, nenechte si ujít Vánoční večírek Czechitas. V čem bude speciální? Potkáte tam víc žen, než byste na IT večírku čekali. Ještě před večírkem se těšte na panelovou diskusi, kde budou na přetras aktuální otázky týkající se IT, budoucnosti pracovních pozic v této oblasti a začlenění žen do světa informačních technologií.

Freelife – Freework – Freeart

Nový tvůrčí prostor v Brně letos slaví první narozeniny. Za sebou mají 12 inspirativních přednášek s více než 50 výjimečnými osobnostmi. Na prosinec chystají ještě jednu speciální akci, kde se organizátoři rozhodli pozvat opět zajímavé hosty, které tentokrát spojuje vášeň k umění a podnikání zároveň. Je se na co těšit.

MindfulnessCON: První mindfulness conference v ČR

Nestíháte? To jste asi ještě nestihli propadnout trendu Mindfulness. Naštěstí už postupně přichází i do Česka a v polovině prosince tak můžete zažít největší koncentraci vyznavačů a praktiků Mindfulness na jednom místě. Představí nám světové trendy v oboru a také různé techniky a metodami, které sami využívají.

TIP: Během zpracování článku jsme zjistili, že kapacita konference je už naplněná. Nic však není ztracené. Pokud se u nich zaregistrujete, získáte přednostní informace o záznamech z akce.

Spokojenost, vyrovnanost a odolnost vůči negativním vlivům

  • 11. 12. 2016
  • Brno

Tiše závidíte všem optimistům, které nic nerozhodí a s chladnou hlavou dokážou zvládat i kritické situace, u kterých vás pomalu bere záchranka. Víte, že dělat chyby je lidské a dokonce i vlastní selhání je tolerovatelné? Pokud chcete svou mysl nastavit na optimističtější vlnu, přijďte na tento workshop, naučíte se pracovat se svými emocemi a tím i dlouhodobě zvyšovat svoji každodenní spokojenost.

Rodinné firmy na rozcestí

Rodinné firmy jsou v mnoha jiných zemích uctívány. Proč tomu tak není v České republice? Na poli VŠE se v polovině prosince koná velice zajímavá přednáška se zaměřením na tohle téma. Dozvíte se jaká pozornost se věnuje rodinným firmám na západě. A jak by mohla vypadat spolupráce rodinných firem s akademickou a veřejnou sférou.

Radim Jančura: Vznik a vývoj Student Agency

Z agentury, která měla za cíl zprostředkování au pair pobytů v zahraničí, se Student Agency vypracovalo na úspěšnou firmu. Jak se Radimovi Jančurovi povedlo dosáhnout vytuženého cíle, jak dokázal lákat čím dál tím víc zákazníků a přinášet pořád nové koncepty? Na tyto i další otázky vám sám odpoví na této přednášce.

Success stories

Inspirovat se příběhy úspěšných lidí je k nezaplacení, dosáhli svého cíle a mají se čím pochlubit. Také však museli do této fázi života dospět. A pokud se chcete nechat některými příběhy nakopnout, rezervujte si své místo na akci od Business Tuesday si příznačným názvem Success stories.

Jak získat čas?

Další zajímavý workshop zaměřen na aktuální téma dnešní doby – Čas a jeho nedostatek. Dosahovat skvělých výsledků v práci, mít čas na rodinu a přátele a věnovat se také svým koníčkům a zálibám. Není to rozhodně jednoduchá disciplína. Na workshopu „Jak získat čas?“ si osvojíte jednoduché a praktické tipy, jak se stát pánem svého času, jak si ho pro sebe získat víc a naučíte se také s časem efektivněji hospodařit.

Značky v post-faktuálním světě

Práce se značkou je v dnešní době nesmírně důležitá. Pokud si zákazníci zvyknou na svůj Love brand, nic je nepřesvědčí nakupovat u konkurence. Jak jsou na tom ale značky s autenticitou? Dělají to podle sebe nebo všechno v zájmu dostat zákazníka. Tuhle otázku a další aktuální problémy dneška rozeberou zajímavý hosté v ještě zajímavějším prostředí.

Komunikujme (konečně už, sakra) správně!

Myslíte si, že umíte komunikovat? Je rozdíl umět komunikovat a umět komunikovat správně. Je načase se to konečně sakra naučit. Alespoň to slibuje tahle konference, nabitá špičkovými spíkři z oboru. A v čem bude jiná? Během přestávek můžete navštívit také „Vánoční stánky“, takže kromě inspirace a nasbírání know-how můžete dokoupit dárečky, které vám ještě schází.

Tajemství digitálních nomádů

Závidíte všem digitálním nomádům, kteří makají odkudkoliv ze světa a zaplavují sociální sítě fotkami s laptopem od bazénu či moře? Chcete si to zkusit také? Nevíte však jak na to? Přijďte si vyslechnout tajemství digitálních nomádů na jejich přednášku a zjistíte, jak spojit cestování a práci na dálku v životní styl.

Předvánoční porce inspirace

Nakupování dárečků, pečení cukroví, vánoční večírky, ano svátky dokážou být i stresující. My navrhujeme hodit starosti za hlavu a ještě před Vánocemi načerpat pořádnou porci inspirace. Konference se stejným názvem se koná už po třetí. Letošní ročník bude tentokrát zaměřen na srovnání českých a mezinárodních start-upů. Samozřejmé nebude chybět vánoční raut a networking.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok! 🙂

To, co jste do 24.12. neprodali a nestihli, už nemá smysl nahánět. Vypněte na chvíli všechny myšlenky, zalezte k televizi, vezměte mísu s cukrovím a užívejte si zaslouženého volna. Mrknout můžete i na své vision boardy, bilancujte a plánujte své cíle na další roky. Užijte si také svou rodinu a přátele a pokud vám bude obchod opravdu chybět, hoďte očkem na náš web. I o svátcích pro vás budeme mít dávku sales inspirace.

© 2024 imper.cz