TOP lednové akce pro obchodníky, které vás nakopnou správným směrem

02. Leden 2017

Vstupujete do nového roku plní energie a se seznamem ambiciózních cílů, které chcete letos pokořit? Teď si připravte ještě dávku pevné vůle a pusťte se do realizace. Vězte, že na to nemusíte být sami. V lednu jsme objevili spoustu zajímavých přednášek a workshopů, kde se můžete učit od úspěšných, doplníte chybějící skills a ještě víc vás nakopnou plnit to, co jste si předsevzali.

24_ba-8th-meetup

Kam investovat v roce 2017?

Chystáte se v roce 2017 investovat? Ale kam? Nenechte si ujít již 12. ročník Investičního fóra. Panelové diskuze, přednášky a přední ekonomové a investiční odborníci nejen z Česka. Dozvíte se, jaké jsou trendy pro rok 2017, jak se budou vyvíjet jednotlivé trhy a co se bude dít ve světě alternativních investic.

Telefonujte chytře

Telefonování v salesu nabralo v poslední dobé zcela jiný rozměr. Studené kontakty, kterých je potřeba vytočit co nejvíc, naštěstí postupem času upadají do zapomenutí. Moderní obchodník telefonuje chytře a navolává leady, které můžete získávat i díky videím. Jak na to? Dozvíte se na této zajímavé konferenci.

Master Your Pitch Vol. 2

Jste spokojení se svou sales pitch, nebo je co vylepšovat? Ještě než se do zlepšování pustíte, inspirujte se jinými a vyslechněte si pár dobrých prezentací. Můžete tak udělat třeba na lednovém eventu – Master Your Pitch. Těšit se můžete na 8 prezentací a okamžitý feedback, ze kterého se můžete koneckonců poučit i vy sami.

Jak napsat business plán. Krok po kroku

Čeká vás zpracování business plánu? Nepohlížejte na tento úkol pouze jako na sepsání nějakého dokumentu. Berte jej jako nástroj k úspěšnému zavedení vaší myšlenky do praxe. Na tomto semináři se společně s lektorem zaměříte na různé tipy a triky, díky kterým sestrojíte špičkový business plán.

TIP BusinessAnimals.cz: Workshop bude veden v anglickém jazyce.  

Plánování času s Google Kalendářem a Pavlem Minářem

Co je na tom pracovat s Google kalendářem, děláte to ale opravdu efektivně? Pokud připouštíte, že v plánování a organizování svého času máte mezery, nic se neděje. Přijdete na tento zajímavý workshop s Pavlem Minářem, který vám ukáže jednoduché a praktické rady, jak s tímto nástrojem pracovat ve svůj prospěch.

hledáme obchodníka

E-commerce 2017 – trendy a na co se připravit

Jaké trendy v oblasti E-commerce nás čekají v roce 2017? Jak mohou e-shopy docílit toho, aby zákazník dokončil svůj nákup? Pro odpovědi na tyto i další otázky si přijďte na tento event. Čekají vás 2 prezentace, case studies a následná panelová diskuze.

Vyhoďte z hlavy nepotřebné harampádí

Na novoročních předsevzetích je nejhorší vytrvat déle než jen první dva týdny v lednu. Nejčastěji si v tom bráníme my sami a důvodem je spousta zbytečných aktivit, které nás obírají o čas, my se jich však nedokážeme zbavit. Vězte, že to lze a můžete tak udělat veřejně, společně s ostatními, které trápí stejné zbytečnosti.

button registrace obchodnika transparent

Pravidlo 10X od Granta Cardona – praktický workshop

Slyšeli jste už o knize Pravidlo 10X od Granta Cardona? Chcete se s těmito pravidly úspěchu obeznámit a naučit se, jak je zavést do každodenního života? Rezervujte si své místo na tomto praktickém workshopu. Pilotní workshopy v lednu jsou navíc za 50% ceny, a to už je opravdu dobrý deal.

Workshop Elegantní pravopis – vymazlete svoji češtinu!

Ano, bezchybný pravopis se týká i obchodníků, protože taková maličkost, jako je hrubka v prezentaci či obchodním e-mailu, vás může připravit o deal. Objevili jsme skvělý workshop, kde se nejenže dozvíte, jak na tom jste, ale také si osvojíte různé gramatické tipy pro rychlé a správné psaní.

OSOBNÍ VIZE: Jak žít smysluplněji a více naplno?

Vědět, kam kráčíte, je jedním ze základních věcí, které byste měli co nejdříve zjistit. Když totiž poznáte svou osobní vizi, váš život může být rázem jednodušší a šťastnější. Nebudete chtít pracovat na něčem, co vám nedává smysl, dokážete se jednoduše a rychle rozhodnout a konečně pochopíte, co znamená vnitřní motivace. Tak co, chcete si i vy sestavit svou osobní vizi? Máte prostor na tomto workshopu.

Workshop S elegancí beze slov – řeč těla

V obchodu je obzvlášť potřeba myslet nejen na to, co klientům prezentujeme, ale také na to, jak prezentujeme sami sebe. Víte, jak váš vzhled a pohyby působí na ostatní lidi? Chcete se naučit číst pohyby a gesta těch druhých? Doporučujeme absolvovat tento zajímavý workshop.

Storytelling – základní workshop

Dobrý příběh je nutností pro každého podnikatele, který to chce někam dotáhnout. Prodej vám také půjde lépe od ruky, pokud ke svému produktu či službě máte kromě suchých argumentů i nějaký ten příběh v záloze. Už jen zbývá naučit se dobré příběhy vyprávět, a to se můžete naučit na workshopu STORYTELLING.

FuckUp Night Volume XIV.

Oblíbené FuckUp Nights pokračují i v novém roce a v lednu se to bude točit všechno kolem vědy. Říká se, že bychom se pravidelně měli učit nové věci a rozšiřovat si obzory v oblastech, o kterých absolutně nic nevíme. Teď máte skvělou příležitost zjistit, proč a jaké chyby dělají naši vědátoři a jaké si z toho vzali ponaučení.

Kam se ztrácí má energie?

V novém roce se všichni těší na nové výzvy, jsou plní energie, nadšení a vizí. Vy však máte pocit, že vaše energie zůstala na bodě mrazu? Nevěšte hlavu, i s takovou situací se dá poprat. Pokud si na to netroufáte sami, přihlaste se na tento dvoudenní seminář, díky kterému se naučíte zvládat situace, které nepřináší štěstí a brzdí vaše úspěchy.

Můj první web ve WordPressu aneb WordPress pro zelenáče

Potřebujete nový web? V dnešní době ho levou zadní zvládne každý, to se aspoň říká. Jestli se na tvorbu vlastního webu v blízké době chystáte a nemáte zatím žádné zkušenosti, rozhodně doporučujeme tento workshop, kde se naučíte pracovat s WordPressem a také objevíte všechny jeho vychytávky.

Jak získat peníze pro svůj projekt?

Máte skvělou myšlenku, tým lidí, kteří by ji dokázali zhmotnit, už se vidíte, jak váš produkt pomáhá všem ostatním a vám vydělává slušné peníze a slávu. Aby se tento sen stal skutečností, je potřeba ještě jedna maličkost – získat prachy, abyste svůj projekt mohli realizovat. Jak na to, se dozvíte na této přednášce.

Mindfulness výcvik – 8 dvouhodinových lekcí

Dokážete ovládat své myšlenky a emoce za každých okolnosti a v každé situaci? Věnovat se jen tomu podstatnému a někdy myšlenky i vypnout? Není to nemožné, stačí ovládat umění Mindfulness. Zaměřte se na něj hned zkraje nového roku, absolvujte tento výcvik, který obsahuje 8 dvouhodinových setkání, kde si budete moci všechny Mindfulness techniky přecvičit.

Design firemní kultury: Jak zlepšit atmosféru v organizaci

Atmosféra ve firmě a příjemné pracovní prostředí se stává čím dál tím víc důležitějším kritériem při hledání nového jobu, a také pro udržení kvalitních zaměstnanců ve firmě. Jestli jste ještě nezačali formovat firemní kulturu u vás ve firmě, v roce 2017 na to bude ten pravý čas. Na školení Design firemní kultury můžete načerpat potřebnou inspiraci a také praktické rady, které můžete letos aplikovat do praxe.

Be Unique! Konference pro výjimečné ženy

Tahle konference je určena všem výjimečným ženám. Těšit se můžete na několik úspěšných a inspirativních žen, které se podělí o své životní zkušenosti a rady, jak být ještě šťastnější a úspěšnější. Součástí akce bude networkingová večeře, degustace luxusních vín a charitativní tombola.

Sebedisciplína: Jak se naučit posilovat svoji vůli?

  • 22. 1. 2017, Praha
  • 12. 2. 2017, Brno
  • www.konec-prokrastinace.cz/workshopy/registrace/2017-01-22-praha-sebedisciplina/

Sebedisciplína, hlavní stavební kámen našeho úspěchu. A také jeho největší zabiják. Nebojte, se slabou vůlí bojujeme všichni a snažíme se ji zkrotit. A kdy jindy je lepší to jednou provždy udělat, než-li v lednu. Na tomto workshopu si osvojíte praktické tipy a nástroje, které vám pomůžou vůli vytrénovat do vámi žádané podoby.

Skečnouting

Přemýšlíte, jak vyšperkovat svou prezentaci, zápisy z porad či klasický brainstorming? Kromě zdlouhavých textů a post-it lístečků zkuste do své prezentace příště přidat i jednoduché obrázky a grafické symboly. Tahle technika se nazývá skečnouting, určitě jste o ní už slyšeli a teď je načase naučit se, jak s ní pracovat a využívat ji v praxi.

button registrace obchodnika transparent

Největší finanční hříchy

Jaké největší finanční hříchy lidé páchají? Děláte je i vy? Chcete se jich jednou provždy zbavit? Chcete radit ohledně financí ostatním a sami nejste finančně svobodní? Pokud na tyhle otázky souhlasně přikyvujete, je načase na změnu. Inspirujte se od zkušených odborníků.

Komunikujeme efektivně – Otevřený kurz MotivP

Jsme obchodníci, není proto pochyb o tom, že v komunikaci vynikáte, dokážete se bavit s kýmkoliv a o čemkoliv. Komunikujete však dostatečně efektivně? Jestli o svých schopnostech pochybujete nebo máte potřebu je vylepšit, vyzkoušejte tento workshop. Na reálných situacích si procvičíte různé komunikační techniky a varianty jejich použití. Zaměřeno bude i na nejčastější chyby, které při komunikaci děláme a také se dozvíte pár tipů, jak se jim vyvarovat.

Fenomén značky – Na změnu připraveni

Na tomto workshopu se rozhodně nudit nebudete. Budete si hrát, osvojovat si umění improvizace, díky čemuž se naučíte bourat zaběhnuté stereotypy a myslet jinak, kreativněji. A k čemu tohle všechno? Improvizace je nejlepším lékem na strach ze změny, takže pokud tohle umění ovládnete, už nikdy si nemusíte klást otázku, zda jste na nějakou změnu připravení, protože to za všech okolností zvládnete.

Jak zvýšit prodej?

Otázka, kterou si zaručeně klade každý začínající obchodník. Co tak jednou provždy najít ty správné odpovědi a aplikovat je do svého života? Seminář je veden v duchu myšlenky „Prodej není boj“, až se s ní ztotožníte, pochopíte, že prodávat se dá i bez násilného přesvědčování. Uvidíte, že vás to bude i mnohem víc bavit a výsledky budou také dlouhodobější.

Kulturní odlišnosti v businessu – Arabský svět a Indie

Dělat mezinárodní business není vždy jen cool, jak se na první pohled zdá. Kulturní šok a neznalost cizích národů vás snadno dostane do maléru. Než začnete s jakoukoliv cizí zemí dělat business, doporučujeme obeznámit se s místními zvyky. Tento kurz poodhalí, jak to chodí v Arabském světě a Indii.

Veletrh zahraničních vysokých škol – Dream Big 2017

Chystáš se na vysokou školu, ale Česká republika se ti zdá být malá? Porozhlédni se po těch zahraničních, proč ne. A pokud nevíš kam, jestli to zvládneš a chceš prostě vědět, na co všechno je dobré se připravit, udělej si čas na veletrh zahraničních VŠ.

MeetUp BusinessAnimals #10 – SAVE THE DATE

  • 30. 1. 2017
  • Praha

V novém roce se můžete těšit i na další skvělé Business Animals MeetUpy. Začínáme hned v lednu, již tradičně poslední pondělí, plní nové energie a plánů, na které se můžete těšit i vy. Už teď si zapište tento datum do diáře a sledujte náš FB, kde budeme postupně zveřejňovat další detaily akce. MeetUp je pouze pro členy komunity Business Animals, pokud k nám tedy ještě nepatříte, rychle se registrujte na tomto odkazu.

Přednáška „X klíčových přehledů v Google Analytics“

V roce 2016 jsme se naučili, že online je MUST HAVE. Online však není pouze o psaní blogu, natáčení vlogu a aktivitě na sociálních sítích. Patří k tomu i méně populární statistiky a analytika. Pokud chcete být opravdu aktivní a dělat věci dobře, naučte se také pracovat s Google Analytics a dalšími podobnými nástroji. Co tak začít v lednu touto přednáškou?

© 2024 imper.cz