Kam v dubnu: Výběr nejlepších přednášek a konferencí pro obchodníky

04. Duben 2016

Využijte duben k rozvoji. A to v oblasti financí, komunikace, osobního rozvoje nebo managementu. Vybrali jsme pro vás konference, přednášky i workshopy v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech, na kterých posunete svůj obchodnický um zase o krůček dál. A pokud na vás padá jarní únava, co je lepší, než se nechat namotivovat od těch nejlepších?

12410563_904654109631622_9019995859848863208_n

Vyzkoušejte leady

Jak udělat ze studentského startupu business

Začali jste startupový projekt, ale nedaří se vám hnout kupředu? Chcete konečně dělat „velký business“, ale nemůžete se odpíchnout? Přednáška Stanislava Gálika vás zahrne užitečnými tipy a doporučeními o tom, jak probudit vaše podnikání k životu tak, aby vás začalo živit. Dozvíte se, co je potřeba ohlídat, do čeho se hned pustit a co naopak nechat na jindy. Předejděte chybám a vydělávejte, kolik potřebujete!

David Kašper – Business v Asii? Kdo umí, uspěje

Nemáte na dnešní večer plány? Expanze je nevyhnutelným rysem každého úspěšného podnikání. Evropa je sice fajn, ale co se takhle zkusit podnikat v Asii? Běžte si poslechnout spoluzakladatele úspěšné brokerské společnosti Axiory Davida Kašpera, kterému se zde podařilo uspět. Charismatický mluvčí zaměřený na business development pro asijský trh je odborníkem na podnikání a jednání v exotické Asii. Ale neváhejte! Kapacita je omezená.

Jak říkat ne

Jste posedlí plněním cizích přání? Máte pocit, že si vás bez toho kolegové nebudou vážit? Takové přemýšlení do repertoáru skvělého obchodníka rozhodně nepatří. Odbornice na typologii osobnosti a komunikaci Hana Ondrušková vás naučí, jak říkat ne. Dozvíte se, proč je tak těžké odmítnout i to, co by mělo jít odmítnout snadno, kam vás může nerozumná zdvořilost zavést a která přesvědčení o odmítání vám komplikují život. Naučte se říkat ne a ubraňte se tak manipulaci.

Jak ulovit investora?

Při hledání investora je třeba vzít v potaz více faktorů. Jak se připravit, co si při vyjednávání můžete dovolit a co už byste neměli, co se skrývá mezi řádky obsáhlých smluv a v neposlední řadě to, jak hledat takového investora, se kterým vám to bude klapat. Na to všechno vám v Impact Hub Praha odpoví Margareta Křížová, kterou můžete znát mimo jiné i jako investorku z pořadu Den D.

Jak správně investovat?

Klub investorů pořádá již 7. ročník konference, kde se vystřídají zvučná jména. V harmonogramu programu je workshop s Branislavem Sotákem, který pohovoří o kauze Volkswagen a jejím dopadu na akcie, od Petra Báči uslyšíte předpověď vývoje situace na trzích s ropou, miliardář Pavol Krúpa vám poví o dobrém čichu na akcie a Michael Poplar Rostock vás naučí investovat.

Domluvte si konzultaci

Retail in Detail

 • 6. 4. 2016
 • Praha
 • www.mistoprodeje.cz/

Přestože v oblasti rychloobrátkového zboží proinvestují obchodníci až 100 mld. ročně do cenových akcí, jen málo z toho pomáhá budovat loajalitu ke značce. Proč tomu tak je? Dostaňte se z promoční pasti a zamyslete se, jak z toho ven na přednášce Retail in Detail/Efficient Promotions.

Investiční konference Brno

 • 7. 4. 2016
 • Brno

V Brně Klub investorů uspořádal konferenci, na které se dočkáte přednášek Jana Šumbery a Ondřeje Záruby. První jmenovaný vám vysvětlí, proč je důležité vybrat si trendy sektor a jaké odvětví stojí za pozornost v následující dekádě. Druhý si pro vás připravil workshop na téma analýzy ropné společnosti Saudi Aramco.

Fuckup night 

 • 7. 4. 2016
 • Praha

Nejenom úspěchy provázejí podnikání. Je dobré pobavit se i o neúspěších. Celosvětové hnutí s původem v Mexiku má za cíl oslavovat neúspěch jako zcela přirozenou a přínosnou součást podnikání. Každý host během cca 10 minut promluví o největších fuckupech, které jej potkali, co by udělal jinak a co si z toho odnesl. Někdy nic neposune dál, než vydat se špatnou cestou.

Jak efektivněji prodávat? 

 • 7. 4. 2016
 • Brno

Posuňte se dál v oslovování zákazníků a odneste si praktické tipy a triky, které vám pomohou zvýšit efektivitu vašeho obchodování. Marketingový manažer JIC Jiří Neužil vám doporučí, jak systematicky řídit námitky vašich zákazníků, psát úspěšnou obchodní nabídku, dělat prodejní telefonáty a e-maily a vylepšit dialogy na obchodních schůzkách.

Investiční nástroje a míra rizika investic

 • 7. 4. 2016
 • Ostrava

Nechte se zahrnout informacemi o jednotlivých investičních nástrojích, jejich výhodách a nevýhodách, poslechněte si něco o míře rizika a jak ho minimalizovat, vychytejte vhodnou dobu pro vaše investice a mějte neustálý pocit finanční jistoty. Po absolvování kurzu dostanete certifikát, který dokazuje, že oplýváte znalostmi o nakládání s penězi.

O startupech a lidech 

 • 7. 4. 2016
 • Praha
 • www.tuesday.cz/akce/o-startupech-a-lidech/

Vyhněte se výběru špatných lidí pro váš business. Raketový růst vašeho obchodu je závislý na tom, kým se obklopíte. Při růstu startupu narůstá i počet lidí, které kolem sebe potřebujete. Kde je najít, jak je rozvíjet a motivovat a jak stanovit mantinely? Běžte si poslechnout, proč byste se na zaměstnance neměli dívat jen jako na dělníky a položky v rozpočtu. Odměnou vám bude šlapající startup!

Tomáš Březina – Jak se dopracovat výsledků?

 • 12. 4. 2016
 • Praha

Začít podnikat v podstatě není problém. Ale udržet konstantní nárůst zisků později začíná být oříšek. Tomáš Březina, podnikatel roku a majitel společnosti BEST vás seznámí s tím, co udělat, aby vaše podnikání neustále prosperovalo.

Workshop: Nákup společnosti v private ekvity

Klub investorů pro velký úspěch pořádá workshop na téma nákup společnosti v private equity. Zajímá vás, jak v podniku probíhá akviziční proces nebo oceňování podniku v tomto procesu? Provede vás tím Oldřich Šoba, provozní ředitel, člen investičního výboru a dozorčí rady Jet Investment Management.

Setkání mistrů

Doba jde kupředu a chce-li obchodník uspět na domácím i světovém trhu, musí se orientovat v aktuálních trendech, budovat nové kontakty a sdílet zkušenosti s kolegy v oboru. Dozvíte se, jak dlouhodobě zvyšovat příjmy díky bleskovému rozvoji technologií, které kladou nároky i na výrobní firmy. Přijďte se potkat s mistry v oboru do krásného hotelu Hejtmanský dvůr ve Slaném.

James Woolf: Real estate, zájmové a nátlakové skupiny

Přednáška na VŠE v angličtině. James Woolf přijel do Prahy v roce 1990, poté co se kvalifikoval jako autorizovaný účetní v PwC v Londýně. Společnost Flow East založil v roce 1990, která se specializuje na real estate investice, působí zde dodnes. Vybudoval z ní jednu z největších soukromých britských investičních společností v Česku, která zaměstnává přes 250 lidí. Současně je známý díky záměru zbourat dům na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice a postavit místo něj moderní kancelářské centrum Květinový dům.

Jak inovuje Zonky?

Podívejte se zblízka na projekt půjček Zonky. Dozvíte se, jak je možné, že se projektu tak daří, jak postupují a co chystají. Druhou část tvoří Autotým.cz, což je služba okolo nákupu ojetin. Nakonec se představí proces Creative Docku obecně. Nechte se inspirovat úspěchem ostatních!

Glorious

 • 13. – 14. 4. 2016
 • Brno

Konference věnovaná všem, kteří chtějí rozjet business už při studiu. Ale nejen jim. Od zvučných jmen jako je Taťána Le Moigne, generální ředitelka Google ČR, Ondřej Krátký, spoluzakladatel úspěšného startupu Liftago, Pavel Řehák, generální ředitel České pojišťovny a dalších se dozvíte tajemství jejich úspěchu a rady jak stoupat krůček po krůčku. 15 řečníků s bohatými životními zkušenostmi vás zahrne ověřenými know-how procesy, které se ve škole nenaučíte. Je to také ideální příležitost pro načerpání nových inspirací pro podnikání, pochopení praxe, která v některých případech nefunguje a vy si nedokážete vysvětlit proč. Získejte potřebnou motivaci, která je tak důležitá pro nakopnutí, pokud vaše podnikání začíná stagnovat.

V ceně lístku je vstup na přednášky, bohatý catering i vstup na večerní networking, kde se potkáte s řečníky z minulého i letošního ročníku, a skvělý program, jež vás zabaví mezi hlavními přednáškami. Těšit se můžete i na dárky od partnerů. Pořiďte si telefonní appku Glorious, která vás intuitivně provede celou konferencí.

Jak uspět na pohovoru?

 • 14. 4. 2016
 • Ostrava

Už je to jasné. Prostě chcete být obchodníkem. Čtete BusinessAnimals.cz každý den, znáte zpaměti všechna motivační videa z youtube a cítíte se zralí na to udělat svůj první obchod. Jenže je před vámi ještě jeden krůček. Dostat se na místo, kde vám všechna tato přání a znalosti pomohou realizovat. Řekněte o sobě na pohovoru to, co vám zajistí perfektní místo a nakopněte svou obchodnickou kariéru!

Václav Dejčmar – Návod k použití světa

 • 18. 4. 2016
 • Praha

Taky si někdy říkáte, že by se vám hodil manuál k použití světa? Jste tak zavaleni prací, že máte pocit, že ztrácíte kontakt s okolím? Václav Dejčmar vám poví, jak vztah mezi vámi a světem obrátit ve svůj prospěch a nechat to promítnout do všech oblastí. A pro vás je tou hlavní oblastí podnikání. Nechte si poradit od spolumajitele RCJ a investora disruptivních projektů a myšlenek.

Business podle Jana Krause

 • 18. 4. 2016
 • Praha
 • www.elai.cz/events/workshop-byznys-podle-jana-krause/

Uspět ve světě tvrdého showbyznysu je podobně těžké jako uspět ve světě podnikání. Každý obchodník je do jisté míry i herec, avšak ne na pódiu a s cizí rolí, nýbrž v roli sebe samého přesvědčuje o svém talentu investory a podnikatele. Jan Kraus, s charismatem mu vlastním, vám uštědří užitečné rady v komunikaci se zákazníky, o tom, jak získat pozornost, jak naslouchat a následně vhodně reagovat.

Platební karty vs. hotovost

Podnikáte v bankovnictví? Taky se někdy nestačíte divit, jak jdou technologie dopředu a ovlivňují tak svět placení? Na přednášce Platební karty vs. hotovost získáte informace o pokroku v bezkontaktním placení, jak se na využití nových technologií dívají odborníci a jak je to s bezpečností.

Vize investičního poradenství

 • 20. 4. 2016
 • Praha

Analytická společnost Comsense Capital má za cíl pozvednout úroveň analytického servisu a odborného vzdělání investičních profesionálů. Kam se investiční poradenství ubírá v ČR a co od něj očekávají zprostředkovatelé a klienti? O tom a dalším vám poví Ondřej Záruba, Jan Rettich a Jan Kokta. Navíc jako členové BusinessAnimals.cz máte vstup zdarma!

Generace millenials – práce s mladou generací obchodníků

Pokud jste šéfové a manažeři zodpovědní za lidské zdroje, nevyhnete se přijímání mladých lidí. Ti jsou pro podnikání zajímavým přínosem. Ale pokud jim neporozumíte a nepřimějete je, aby oni porozuměli vám, může docházet ke zbytečným konfliktům. Běžte si poslechnout, jak mladí lidé přistupují k zaměstnavatelům, jaké jsou nejnovější trendy v jejich zaměstnávání a jak vidí sami sebe a svět okolo, a usnadněte si tak práci.

Finanční svoboda

 • 20. 4. 2016
 • Ostrava

Už dlouho vám leží na srdci některé otázky týkající se investic, ale odpovědi k vám nepřicházejí? Vydejte se za nimi do Ostravy. Dozvíte se, kam můžete investovat peníze, abyste se nemuseli starat o jejich znásobení, a jak neudělat chybu, která vás bude mrzet. Lektoři do vás pomocí workshopu napumpují 30 let zkušeností formou hry.

Brian Tracy

 • 23. – 24. 4. 2016
 • Praha

Věnujte dva dny svého života poznání taktik a takového životního postoje, který vám umožní uzavřít obchod každý den. Ať už se váš business ocitl na mrtvém bodě či si chcete jen rozšířit pole působnosti, poslechněte si mentora a úspěšného podnikatele Briana Tracyho, který zavítal až do Prahy.

Nechte se přesvědčit o tom, že i zdánlivě negativní události vedou k růstu, získejte sílu riskovat a odhodlejte se ke krokům, kterých jste se do teď báli. Charismatický řečník Brian Tracy bude mít až kouzelný vliv na vaši sebedůvěru. Představí se i další odborníci z různých odvětví. Neváhejte a vydejte se na podnikatelskou akci roku 2016!

Prezentujte jako Ámos

Tento seminář prezentačních dovedností si vzal jako svůj vzor Jana Ámose Komenského, který se uměl prosadit, uměl zaujmout, vyjednávat a argumentovat svým odpůrcům, a zároveň dokázal vzbudit emoce a být přesvědčivý. Chcete se to také naučit? Vydejte se za novými poznatky do Brna či Ostravy.

Meetup Business Animals!

Business animals Meet up

 • 25. 4. 2016
 • Praha, Sweet Rock Café, Korunní 96, Praha 10
 • Přihaste se na event na Facebooku!

V 18:30 uskutečňujeme další z akcí BusinessAnimals.cz! Tentokrát se budeme bavit o hodnotách v businessu s Martinou Heinrichovou a moderovaná diskuse s Veronikou Hrůzkovou z Montyrich bude na téma ženy a sales. Čekají vás soutěže a zuřivý networking!

Hana Ondrušková – Ovládněte své emoce

 • 25. 4. 2016
 • Praha

Obchodní management není jediným aspektem fungování businessu. Je to i management vašich emocí. Naučte se s nimi pracovat, správně reagovat na rozličné situace a své šťastné či negativní emoce využít ve svůj prospěch. Jak na to, vám poradí Hana Ondrušková, lektorka v oblasti soft skills.

Jiří Šťovíček – Jak vybudovat světový start-up?

 • 26. 4. 2016
 • Praha
 • facebook.com/events/1709418152640936/
 • Máte start-up projekt a nemůžete se hnout z místa? Nebo jen uvažujete o tom, že nějaký rozjedete? V dnešní době těžko vybudujete kvalitní značku pouze v tuzemsku. Většinou je nutné spolupracovat i se zahraničím. Jenže tam to funguje jinak než u nás. Jak se nepřestat rozvíjet a na co si dát pozor? Jaké soft-skills budovat a jak? O tom všem a dalším Jiří Šťovíček.

Cirkus kolem Miton Boys

Běžte si poslechnout, co je tajemstvím vzrůstajícího úspěchu projektů jako DámeJídlo, Slevomat nebo Heureka. Mitoní cirkus staví na potřebách zákazníků, a proto nemusí mazat investorům med kolem pusy. Kladete si otázku, proč váš business není stejně úspěšný? 6členný tým Miton Boys vám poradí, jak na to.

Sales – tipy a triky jak úspěšně prodávat

Mít produkt, který zalepí díru na trhu nebo má výborný nápad, je základ. Přestože si říkáte, že „tohle zboží se prodá samo“, není to tak úplně pravda. Běžte si poslechnout řečníky, kteří vám řeknou, jak produktem oslovit partnery i zákazníky. Ale dozvíte se i jak vytvořit obchodní strategii nebo vést tým. Nechte si poradit od zkušených odborníků v Prague Startup Centre.

Jak vystupovat na veřejnosti?

Cítíte, že při mluvení na poradách nejste pevní v kramflecích? Máte občas pocit, že vás veřejné projevy ve vašem podnikání spíš brzdí, než posunují? Nebo si jen chcete osvojit moderní trendy ve vystupování na veřejnosti? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, neváhejte a zúčastněte se přednášky agentury Můjznámý.cz.

Osobní trénink s Pavlem Moricem

 • 30. 4. 2016
 • Praha

Pro podnikatele je životně důležitá sebereflexe, odvaha, pohotová reakce na změnu, pozornost, opravdovost a v neposlední řadě kreativita. Jakmile se uzavřete do nefunkčních vzorců chování, vaše podnikání se bude řítit do propasti neúspěchu. Osobní trénink s Pavlem Moricem vám pomůže všechny tyto stránky znovu oživit a najít nevyčerpatelné zdroje sebepodpory. Ale pospěšte si. Kapacita přednášky je omezena pouze na 20 účastníků!

© 2024 imper.cz