5 věcí, které úspěšní obchodníci stíhají každé ráno

20. Listopad 2021

Vyskočit z postele, během 5 minut se nachystat a letět do práce? Rozhodně ne! Úspěšní obchodníci si na sebe udělají po ránu čas. Chcete patřit mezi ně? Pak se inspirujte následujícími pravidly, která nesmí mezi ranními rituály žádného úspěšného prodejce chybět.

1. Rozpruďte krev v žilách

Říká se, že ranní ptáče dál doskáče. Není ani tak důležité to brzké vstávání, jako spíš skákání. Chcete-li být celý den svěží a plní sil, pak si hned po ránu pořádně rozpumpujte krev v žilách. Nemusíte si hned zaběhnout maraton nebo ujet desítky kilometrů na kole. Stačí jóga, rychlá chůze nebo třeba pár sérií sklapovaček.

2. Dobře se nadlábněte

Až si dáte po ranním tělocviku spršku a zklidníte trochu tep, dopřejte hezké probuzení i vašemu žaludku. Ranní káva ve spěchu do práce doplněná cigárkem rozhodně není to, co tělo potřebuje. Takže si udělejte čas a připravte si zdravou a vydatnou snídani. Bez kručení v břiše se vám bude mnohem lépe pracovat.

Vyzkoušejte leady

3. Zkontrolujte diář

Při snídani si můžete v klidu prohlédnout diář a naplánovat si, co vás ten den čeká. S klidnou hlavou a spokojeným žaludkem se vám bude den rozplánovávat mnohem lépe, než v letu v kanceláři.

4. Vyrazte s pozitivní myslí

Dejte sbohem negativním náladám a vydejte se do práce s úsměvem na rtech. Že se to vždy nedaří? Najděte si nějakou pozitivní afirmaci, oblíbenou písničku, hezký citát, prostě něco, co vás příjemně naladí do nového dne. Vždyť s úsměvem jde přeci všechno líp…

5. Nesýčkujte a makejte

Čeká vás náročný nebo nepříjemný úkol? Pak se s ním rozhodně nedeptejte celý den a vyřešte ho hned po ránu. Čím dříve odstraníte překážku, tím energičtěji a snadněji budete po zbytek dne pracovat.

© 2024 imper.cz