24 hodin s obchodníkem Gabrielem Szalayem

06. Březen 2015

Gabriel působí jako account manager ve společnosti Fox Media. Původem je z jižního Slovenska, v loňském roce však přesídlil za lepšími pracovními příležitostmi z Bratislavy do Prahy. V současnosti se stará o globální klienty, jako je třeba Holmes Place.

gabriel

K tomu řídí projekty, vyhledává nové obchodní příležitosti, spolunastavuje strategii firmy a prezentuje na networkingových akcích. Jak sám říká, je blázen do aut a nových technologií a ve volném čase se s přítelkyní věnují golfu a squashi. Podívejme se na jeho den:

6:29 Každodenní otázka: Zamáčknout ten snooze button a vychutnat si ještě pár minut, nebo se plný elánu pustit do nového dne?

Obrazek 1

7.15 Před začátkem pracovního dne je důležité nabrat energii. A přečíst noviny. Později už na nic takového nebude čas…

Obrázek 2

10:05 Tady máme klasický obrázek dne; brainstorming pro programátory, zadání úloh a reporty z předchozího dne.

Obrazek 3

11:00 První meeting dne aneb pravidelné Skype hovory s našimi mezinárodními klienty ohledně současných a nových projektů.

Obrazek4

11:30 Kolega je v plném nasazení a usilovně pracuje na získávání dalších obchodních příležitostí. Ať rosteme. 

15:00 Před schůzkou je potřeba se podrobně nabriefovat. Máte to taky tak?

Obrazek 6

15:40 Aby byl den zajímavější a trochu nevyzpytatelný, auto se cestou za klientem rozhodlo, že mu chybí všechny možné tekutiny…

Obrázek 7

 

18:00 Krize zažehnána, takže si navečer na odreagování a vyčištění hlavy dopřávám trochu pohybu. 

Obrazek 8

22:35 Mentální očista před spaním; všechny myšlenky, které se mi honí hlavou, zapisuji do mindmapy. Ráno se tak mám od čeho odrazit a zároveň se mi lépe spí. Odzkoušeno 😉 

Obrazek 9

© 2024 imper.cz