12 audioknih na cesty, které vás namotivují k lepším výkonům

17. Březen 2018

Velkou část života stráví obchodník za volantem, kdy po cestě na schůzky vyřizuje telefonáty, poslouchá rádio a po celodenním vypětí má večer jen stěží chuť otevřít si knihu a číst. Přinášíme vám tipy, jak tyto dva směry spojit. Vybrali jsme pro vás do auta inspirativní audioknihy a byznysové rádce.

Steve Jobs

hledáme obchodníka

Zakladateli Apple úspěšný život nespadl do klína. Byl vychováván adoptivními rodiči, vysoké školy brzy zanechal, přesto však poté navštěvoval přednášky, které ho zajímaly. Spával na zemi po pokojích svých přátel a peníze na život získával vracením lahví od coly. Jeho fascinující příběh se stal jednou z nejprodávanějších autobiografických audioknih, autor knihy Walter Isaacson sbíral materiály dva roky, a přestože má kniha úctyhodných 680 stran, je namluvená v nezkrácené verzi.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

Komunikací k vítězství

Audiokniha plná praktických rad a obchodních metod, obohacená o tipy v komunikaci, která je pro přežití v obchodních situacích dnes nezbytným prvkem. Také dává důraz na důležitost rozvoje vašich dovedností jako posluchačů, což je dnes poněkud opomíjené téma. Knihu sepsal britský školitelský guru Richard Denny.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

O úspěchu

Ivo Toman je známý řadou svých knih i přednášek a dokazuje, že ani Tourettův syndrom nemůže člověka zastavit chtít a dělat velké věci. V této audioknize vám vysvětlí, proč někteří lidé úspěchu dosáhnou a jiní ne. Připouští, že úspěšní lidé mají mnohdy nespočet chyb, jsou dominantními manipulátory a těžko odolávají pokušení a závislostem. Přesto jsou nebo se cítí být spokojenější, než ti bezchybní.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Víte, s kým jednáte? A víte, jak s ním máte jednat?

Proč se dvě osoby chovají ve stejné situaci naprosto odlišně? A jak toho využít ve svůj prospěch? Jaké jsou základní čtyři typy lidí a jak pro ně vytvořit neodolatelnou nabídku? Pozitivní, lehce aplikovatelný, funkční postup, jak se naučit komunikovat s lidmi způsobem, který vám pomůže uzavřít každý obchod.

Odkaz ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Čtyři dohody

Základní kniha v seberozvojovém prostředí. Kdo se někdy snažil porozumět sám sobě,  tomu rozhodně nesmí chybět v knihovničce. Miguel Ruiz v tomto praktickém průvodci odhaluje, proč se okrádáme o radost, a jak do svého života vnést pocit štěstí, osobní svobody a lásku. Touto oddechovou audioknihou vás na cestách bude provázet Jaroslav Dušek, kterého doplňuje kytarová improvizace Pavla Steidla.

Odkaz ke stažení:

Audiotéka

 

Jak uzavírat obchody

Stejný autor, jiné rady. Doporučujeme vám poslechnout si ještě jednu knihu od Richarda Dennyho. Dozvíte se, jak si domluvit schůzku, jakým způsobem si připravit perfektní prezentaci, aby skončila uzavřením prodeje a jak porazit konkurenci. Praktické tipy, které využijete hned zítra!

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Jak jsem stopoval letadlo

Stanislav Gálik popisuje svůj příběh, kdy měl za sebou nejtěžší rok svého života. Rozvod, ztráta peněz, nic se nedařilo. Zvažoval mezi skokem pod vlak a útěkem od problémů někam daleko. Nakonec se rozhodl pro druhou variantu, sbalil si kufr a začal stopovat v košili a kravatě. V audioknize získáte odpovědi na nejednu neobvyklou otázku, například proč bydlí milionáři v San Franciscu v garsonce. O své knize říká, že je sviňsky korektní a pravdivě lživá. Ideální na cestu z náročného jednání.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Manager

Hodinu a půl trvající audiokniha vysvětlí, proč je důležitější soustředit se na výsledky než na práci, a jak vybudovat tým, jenž vás dostane na vrchol. Také ukáže, jak mít kolem sebe šťastné a motivované lidi.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Úspěch, to jsou cíle, zbytek jsou jen komentáře

Základním mottem tohoto motivačního audioprogramu je upozornění, že váš čas a váš život mají velkou cenu. A největší ztrátou času by bylo se celé roky snažit o něco, čeho můžete dosáhnout za pár měsíců. Dozvíte se, jak si své cíle nastavit a kterou strategii použít, abyste jich rychle dosáhli.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

 

Jak rychle zbohatnout

Andrej Prešovský osm let testoval v praxi nastudované poznatky o tom, jak přijít rychle k penězům a nyní ve své knize otevřeně odhaluje to, o čem ostatní raději mlčí. Tato audiokniha vám pomůže vyvarovat se začátečnických chyb, kterým se autor sám nevyhnul a mnohdy ho vyšly pěkně draho.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

Důvěra. Jediná věc, která dokáže změnit vše

Důvěra není pouze ctnost, problémy vznikající nedůvěrou snižují produktivitu a zvyšují náklady. Autor poskytuje návod, jak důvěru vzbudit, udržet a dále prohlubovat.

Odkazy ke stažení:

Heuréka

Zvládněte stres metodou Inner game

Také máte někde v hlavě zakódováno, že stres do vašeho života prostě patří a musí v něm být? V této audioknize autor aplikuje principy metody na problematiku stresu. Ukazuje, jak si navzdory faktorům vyvolávajícím stres uchovat duševní rovnováhu a jakým způsobem odolávat vnějším i vnitřním tlakům, které na nás působí.

Odkazy ke stažení:

Audiolibrix
Audiotéka

© 2024 imper.cz