Seniorní obchodník pro Mediaboard

Praha - 127x Přečteno

Lokalita

Praha

Úvazek

Full-time

Jsme Mediaboard!

… technologická firma, lovebrand s ambicí stát se lídrem nejen lokálně, ale i globálně. V ČR jsme nejpoužívanějším PR nástrojem a před pár měsíci jsme začali s expanzí do zahraničí. Ambice máme velké – chceme se brzy dostat do evropské TOP 5! Máme skvělý produkt a okolo něj super partu lidí, takže věříme, že se nám sny brzy splní. A budeme rádi, když nám s tím pomůžeš! 😊

Víc o nás a naší firemní kultuře se můžeš dozvědět ve videu 👇🏻

Tvůj job, pokud přijmeš výzvu:

Budeš se aktivně podílet na získávání nových klientů. Jsme sice jednička, ale na vavřínech rozhodně neusínáme. Nebudeš se tedy jen spoléhat na to, že tě klienti osloví. Aktivně si je najdeš, oslovíš je a ukážeš jim, co všechno spolu dokážeme. Není to ale o klasických cold callech, díky chytrým datům víš, kam volat, s kým chceš mluvit a co budeš říkat. Jako každého akvizičního obchodníka tě budou čekat i odmítnutí, to je ale součástí hry. Bez toho by pak tak sladce nechutnalo, když podepíšeš nového klienta. A věř mi, že jich naši obchodníci měsíčně získávají celou řadu! Máš víceleté zkušenosti s B2B SaaS? Výborně. Umíš se pohybovat v (trošku punkovém) prostředí startupu? Ještě lépe. Po zkušenosti z PR nebo médií? Perfektní! 

Co chceme od tebe:

 • Tvé zkušenosti a Know-how – umíš si poradit, akvizičního obchodníka už jsi dělal a víš, co to obnáší.
 • Tvoji hlavu  – jsi problem solver, umíš najít nejlepší možné řešení. Pro nás i pro svoje klienty.
 • Tvůj drive – tohle není job „od devíti do pěti“ v korporátu, potřebujeme tvoji vášeň a chuť věci dotahovat.

  #sales #PR #B2B #SaaS

Co ti nabízíme:

 • Peníze – ty jsou vždy až na prvním místě, že? 😉 A my to víme, a proto dobrý obchodníky umíme ohodnotit lépe než je na trhu zvykem.
 • Pomoc – nehodíme tě do vody s telefonem a pokřikem plav! Budeš vědět, co máš dělat.
 • Realitu – některé dny budou skvělé, jiné ne. Just saying.
 • Možnost ovlivnit něco velkého – až uspějeme, bude to i díky tobě. (… a jako že uspějeme!😉)
 • Bezva tým – nebudeme lhát, jsme různorodá parta. A je tu sranda, sales tým pořádá skoro každý měsíc fajn offsity a za chvilku spolu jedou třeba na hory : )
 • Volnost, flexibilitu, Mac, dovolenou, sick days, atd… víc si klidně řekneme in person.

Zajímá tě to? Super, žádné životopisy (… nebo klidně můžeš 😉). Napiš nám, proč si myslíš, že to zvládneš a na jaký svůj obchodní majstrštyk jsi nejvíc hrdý. A pojďme na kafe, uvidíme, co z toho vzejde.

See ya!

P.S. Angličtina bude třeba, jdeme dobýt svět.


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.