Sales Management 2024 – Od akvizice po servis

12. 06. 2024

08:00 - 17:00

Konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle

Hlavní téma: Od Akvizice po servis

V dnešním dynamickém obchodním prostředí je zásadní, aby se obchodníci neustále zdokonalovali a přizpůsobovali novým trendům.

Strategie akvizice zákazníků jsou východiskem pro stanovení metod identifikace a oslovení potenciálních klientů, s důrazem na personalizaci a efektivní využití digitálního marketingu.

Správná správa prodejního procesu je klíčem k úspěchu, včetně efektivního lead managementu a technik kvalifikace zákazníků. V éře digitální transformace hrají CRM a technologické nástroje podstatnou roli ve zvyšování efektivity obchodních týmů a v maximalizaci produktivity práce.

Techniky prodeje a vyjednávání poskytují obchodníkům praktické dovednosti pro zlepšení jejich výsledků. V této oblasti se zaměříme na nadcházející trendy a inovace, včetně AI, které budou formovat budoucnost obchodních strategií.

Zákaznická zkušenost a loajalita jsou neoddělitelnou podmínkou dlouhodobého úspěchu.  Součástí budování pozitivních vztahů s klienty je efektivní řízení zákaznického servisu za podpory datových analýz, které umožňují hlubší pochopení trhu a zákaznických potřeb a usnadňují rozhodovací procesy.

Více o konferenci

© 2024 imper.cz