Podcasty

Výběr podcastů, webinářů a záznamů eventů ze světa B2B obchodu a marketingu.

#1 Bítubíčko – Podcast s Claudií Paldusovou: Jak na akvizici po telefonu a o čem je dnes B2B obchod?

Claudie Paldusová se věnuje obchodní telefonické akvizici již od roku 2012 a dnes vede společnost Telefonická Komunikace a tým 25 profesionálních obchodnic a obchodníků! V prvním díle Bítubíčka se s námi podělila o svůj zajímavý příběh, tipy pro domlouvání obchodních setkání a mnoho dalšího!

#2 Bítubíčko – Podcast se Štěpánem Karochem: Jak se dělá B2B obchod v Shoptetu?

Štěpán Karoch je od roku 2016 obchodním ředitelem Shoptetu, platformy, na které běží desetitisíce českých a slovenských e-shopů a která zejména v posledním roce zažila velký boom. V druhém díle Bítubíčka nám Štěpán prozradil, jak funguje jeho obchodní tým, co jim pomáhá při získávání nových zákazníků a mnoho dalšího!

#3 Bítubíčko s Petrem Vojtou z ABRY: B2B business je jako manželství

Petr Vojta je obchodním ředitelem společnosti ABRA, která pomáhá firmám v organizaci a řízení podnikových zdrojů. Ve třetím díle Bítubíčka se s námi podělil o svou zkušenost s B2B obchodem a o to, jak funguje obchodní tým společnosti ABRA.

#4 Bítubíčko s Pavlem Němcem: Robe – český lovebrand z Valašského Meziříčí

Pavel Němec je marketingový manažer úspěšné české firmy ROBE Lighting, která je světová jednička ve výrobě světel pro zábavní průmysl! Ve čtvrtém díle se dozvíte například to, jak se z Robe stal lovebrand a jaký příběh stojí za touto rodinnou firmou z Valašského Meziříčí.

#5 Bítubíčko: René Sion – Jaký je příběh kávy Dallmayr?

Dospělý Čech vypije v průměru až 400 šálků kávy ročně a dává si čím dál tím víc pozor na to, co vlastně v hrnečku má. René Sion před 20 lety představil kávu Dallmayr na českém trhu. Poslechněte si, jaké byly začátky, jak se měnily návyky pití kávy v Čechách a jak jsme na tom dnes. Další díl našeho podcastu Bítubíčko s ředitelem Dallmayru, Reném Sionem.