pmG logistic int. s.r.o.

Celá ČR

1 nabídka

Naše společnost funguje v oboru spedice, logistiky a skladování již více než 20 let.

V roce 1995 byla naše firma založena pod názvem PM G-SPED s.r.o. a během let se vypracovala takřka z ničeho na firmu se silným zázemím a množstvím spokojených zákazníků. V roce 2015 jsme se rozhodli pro změnu názvu na pmG logistic int. s.r.o., který více vystihuje komplexnost našich služeb v celé oblasti logistiky, nejen spedice.

Jednatelkou a majitelkou společnosti je paní Jana Zedníčková, která disponuje víc než 20 lety zkušeností, díky kterým dokáže společně se zkušeným týmem dispečerů a řidičů splnit svým klientům takřka nemožné.

Jsme česká firma s tradicí. Naše profesionalita, spolehlivost, individuální přístup, nadšení pro naši práci a ochota plnit i ty nejobtížnější úkoly z oblasti přepravy, logistiky a skladování poskytuje našim zákazníkům jistotu, že si vybrali správného obchodního partnera.

Samozřejmostí je, že jsme pojištění pro případ odpovědnosti za škodu, stejně tak všichni naši zaměstnanci. Můžeme Vám dokonce nabídnout garantované přepravy s fixním termínem nakládky nebo vykládky. A to je jen pár důvodů, proč nám zákazníci zůstávají dlouhodobě věrní.