RevOpsCon

29. 05. 2024

08:00 - 13:00

WorkLounge Event Space, 5. patro Pernerova 51 Praha 8 - Karlín

Co je RevOps?

Revenue Operations, neboli RevOps, je inovativní přístup, který sjednocuje týmy marketingu, obchodu a zákaznické péče/servisu ve vaší organizaci ke společnému cíli: zvyšování příjmů. Děje se tak pomocí propojení dat, technologií a procesů.

#efektivitafirmy #propojeniprocesu #revops

Proč je pro vás tato konference důležitá?

  1. Protože pokud jako majitel/CEO firmy vnímáte, že marketing, obchod a servis u vás ve firmě fungují relativně odděleně, vznikají určitá nedorozumění a nemáte úplně pocit, že by všichni táhli za jeden provaz.
  2. Vyřešení této situace může mít dramatický vliv na lepší predikci tržeb, jejich růst a s tím spojenou i ziskovost vaší firmy.
  3. Dle amerického Forbes se jedná o jedno z nejdůležitějších témat posledních 2 let.
  4. U nás v ČR se tomuto tématu věnujeme intenzivně poslední rok a chceme předat základní informace a principy proto, abyste tuto metodiku mohli zavést i ve svých firmách.

Tato konference je určena pro maximálně 30 majitelů a CEOs B2B firem s ročním obratem 50-200 mio.

Nejde nám o to, dostat na konferenci co nejvíce lidí. Chceme, aby dorazili lidé, kteří opravdu chtějí své firmy posouvat dopředu a hledají způsoby, jak věci zlepšit. A proč obrat 50-200 mio? Protože tyto firmy už jsou natolik velké, že se vyplatí metodiku implementovat, ale natolik malé, že je prostor věci relativně rychle zavádět a měnit.

Poslední důležitá informace – chápeme, že váš čas je vzácný. Proto jsme konferenci poskládali do půl dne, všechny principy se budou ukazovat na reálných příkladech /use-cases firem a cílem je vám dát během této doby nadhled, jak by u vás ve firmě mohla být jednotlivá oddělení propojená, procesy zautomatizované a vaši zákazníci spokojení.

Na konferenci bude odpovídat na otázky pan Miroslav Jirčík, majitel a CEO společnosti 3D Fitness, který si RevOps transformací prošel během posledních 5 měsíců a nasdílí praktické pohledy ze své pozice majitele/CEO rostoucí B2B firmy.

Těšíme se na ty z vás, kteří chtějí být součástí procesu, jehož cílem je řízení ziskovosti vašeho podnikání.

Daniel Musil,

RevOps konzultant & spolumajitel AITOM Digital s.r.o.

Vstup: 5000 Kč

© 2024 imper.cz