MODERNÍ OBCHOD ZALOŽENÝ NA DATECH A UMĚLÉ INTELIGENCI

24. 05. 2023

16:00 - 19:00

Worklounge Panská 2, Praha 1 - Příkopy

Studené cally už jsou pasé, na tom se asi shodneme. V dnešní době digitální komunikace máme mnoho nástrojů pro sbírání dat o zákaznících. Můžeme si je prolustrovat ještě před tím, než je oslovíme. A k obojímu můžeme využít i umělou inteligenci.

Využíváme sociální sítě, e-mailing, obchodní data, online data. Nástroje, které nás připraví na naše první setkání se zákazníkem. 

Dlouho se věřilo, že všechny tyhle digitální vychytávky jsou fajn, ale bez lidského kontaktu se nakonec neobejdete. Ukážeme vám, že dneska to jde i jinak. S umělou inteligencí, která vám zákazníka přivede takříkajíc pod nos. A vy ho jen „doklepnete“.

Jak to ale udělat? Kde a jaké nástroje při tom používat, abychom se ve všech těch datech vyznali, z procesů nezbláznili, využití umělé inteligence nepřehnali, ale abychom vše využili ve svůj prospěch a mohli dělat svoji práci – prodávat?!

Přijďte to zjistit a posunout váš prodej o level výš. Vykašlete se už na obvolávání potenciálních zákazníků naslepo a využijte všechny možnosti k budování obchodních vztahů.

Martin Hošek z IMPERví, jak na to. Přijďte se ho osobně na jeho know-how zeptat, diskutovat a sbírat inspiraci, abyste mohli posunout svůj byznys o level výš. 

Cena:

2 000 CZK s DPH
pro členy LinkedIn skupiny B2B byznys sféra 

3 000 Kč bez DPH
pro ostatní hosty, nečleny

© 2024 imper.cz