Konference Symposium: Kam až sahají hranice byznysu?

21. 10. 2022

15:00 - 21:00

Clubco, Business park Vlněna Vlněna 5 602 00, Brno

Studentská nezisková organizace AIESEC pořádá 21. října už devátý ročník konference pro studenty i širokou veřejnost, kteří se chtějí dozvědět více o podnikání. Letošním tématem je #ZaHranicemiByznysu.

Akce proběhne v Brně v coworkingu Clubco 21. října. Mezi řečníky budou například manželé Vlachynští, kteří stojí například za založením Baru, který neexistuje, Slasti nebo 4pokojů, Pavlína Louženská nebo „Minutový“ Petr Krejčí.

Speakeři:

PAVLÍNA LOUŽENSKÁ

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě. Píše newsletter o nových technologiích na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast #Trendspotting o forecastingu.

PETR KREJČÍ

Petr „Minutový“ Krejčí stojí za projekty jako je Minutový řečník, který každý rok pomůže více jak 1000 lidem snížit stres z mluvení na veřejnosti, Minutový networking, kde propojuje ty nejzajímavější business osobnosti z ČR ale tentokrát nám něco poví o TikToku a o tom, proč je to super marketingový nástroj a podělí se s vámi o pár tipů.

DANIEL ŠMÍD

Mluví a píše o chování a oděvech, zvláště pánské oděvy jsou doslova jeho vášní. Hledá smysl nového gentlemanství a rozumného pořizování oděvů a o tom píše knihy, články i přednáší. Je uznávaným lektorem kultivovaného projevu, moderní etikety a firemní kultury. Firmám pomáhá zavést obchodní etiketu jako strategii k úspěchu – zlepšuje, jak zaměstnanci mluví se zákazníky, jak se chovají v kancelářích a jednají navzájem i nadřízenými.

PETRA LUPIEŃSKÁ

Petra je advokátkou, která pomáhá klientům pochopit důležitou roli právního experta od samého začátku byznysu tak. Poskytuje právní služby jak start-upům, tak zkušeným podnikatelům, je odbornicí na ochranu osobních údajů, IT právo a problematiku ochranných známek.

FILIP KOUBEK

Filip je spoluzakladatelem startupu Motionlab, který vyvijí unikátní platformu pro video personalizaci. V něm využívá své zkušenosti s řízením cenami ověnčeného kreativního motion design studia Motionhouse. Filip je člen výběru 30 pod 30 časopisu Forbes za rok 2021.

ZUZANA PAULOVICS

Zuzana pracuje ve skupině ČSOB od roku 2001. Většinu své kariéry se pohybovala ve středním managementu a zabývala se malými a středními podniky. Během finanční krize nasbírala cenné zkušenosti v maďarské K&H, kde řídila zjednodušení úvěrového procesu a podporu korporátního byznysu. V roce 2018 se pustila do nové výzvy v podobě rozjetí akceleračního programu pro startupy Start it @ČSOB. Její hlavní focus v této chvíli jsou způsoby ověření poptávky po inovativních řešeních.

Cena vstupenky na konferenci: 400 Kč.
– 50 % sleva pro studenty s kódem „STUDENT“

© 2024 imper.cz