Communication Summit 2022

04. 05. 2022

09:00 - 16:30

DOX+ Poupětova 3 Praha 7 – Holešovice

O summitu

Manažeři komunikace a PR mají ve firmách stále více na starosti také CSR a udržitelnost. Nejen pro ně je 4. května 2022 určen Communication Summit s podtitulem „Hlavně ať to dává smysl“.

Communication Summit pořádá Blue Events od roku 2018 s cílem zbořit sila a dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. Akce vzniká za podpory Asociace komunikačních agentur a řady komerčních partnerů. Summit se velmi rychle stal vrcholovým setkáním oboru a ideální platformou pro výměnu názorů mezi zástupci klientů a agentur.

První dva ročníky se konaly za osobní účasti publika a přilákaly celkem 800 účastníků. Další dva byly vysílané v hybridní podobě, přilákaly celkem 600 diváků a vysloužily si označení jako „nejlepší virtuální konference“.

Vyzkoušejte leady

V roce 2022 se vracíme k „prezenční“ formě a zveme vás na konferenci osobně zpět do sálu prostoru DOX+. Mezi řečníky Communication Summitu se představili v minulosti Les Binet, Richard Shotton, Sorin Patilinet a další hvězdy marketingu a komunikace.

Proč se zúčastnit?

Tradice: Nejsme zelenáči. Konference pořádáme už tři dekády. Baví nás to a umíme to. Naše akce patří k těm nejvýznamnějším v ČR.

Setkání: Tady potkáte ty správné lidi. Osobní setkání nikdy nemělo tak velkou hodnotu jako v dnešní době.

Poslání: Věříme, že kvalitní komunikace vede k lepším finančním výsledkům a může mít širší společenský dopad.

Podívejte se, co je letos na programu.

Vyzkoušejte leady

© 2024 imper.cz