Máte zájem o spolupráci s Business Animals?

Business Animals je edukační webový magazín zaměřený na obchodní a marketingovou B2B komunitu. Měsíčně náš portál navštíví 30 000 čtenářů, na Facebooku náš obsah sleduje 20 000 lidí a náš Newsletter odebírá 10 000 z nich. Spolupracují s námi obchodníci a marketingoví odborníci s dlouholetým know-how. Naším cílem je poskytovat relevantní informace, tipy a trendy související s B2B segmentem. Jaké služby a produkty vám můžeme nabídnout?

PR, publikace článku, advertorialy

Máte zájem publikovat u nás PR článek o vaší firmě, který zasáhne cílovou skupinu B2B? Představujete nový produkt, službu, expandujete do světa a chcete o tom dát vědět? Můžete tak učinit na našem webovém magazínu, na našich sociálních sítích či v prostřednictvím našeho newsletteru.

HR marketing, employer branding a inzerce obchodních pozic

Má Vaše firma skvělou firemní kulturu? Máte moderní sales proces? Jsou ve Vaší firmě TOP lídři? Zkrátka máte co ukázat? Pokud ano, postaráme se o to, aby se Vaše sdělení dostalo k těm správným lidem správnou formou (PR článek, rozhovor, video, fotografie, live stream, live event atd.)

Přehled služeb, produktů a ceník:

1) Úvodní konzultace a zalistování firmy na webu Business Animals v sekci Firmy: zdarma.

2) Inzerce obchodnické pracovní pozice – zalistování v naší inzertní databázi nabízených pracovních pozic bez další propagace: 1 000 Kč.

3) Inzerce obchodnické pracovní pozice + propagace – zalistování firmy na portálu a nabízené pozice v naší inzertní databázi, 1x FB post (stránka s 20.000 sledujícími), 1x LinkedIn post (1000 sledujících), 1x uvedení pozice v BA Newsletteru (10.000 odběratelů): 4 500 Kč.

4) PR článek / Advertorial na Business Animals magazínu – top pozice po dobu 3 dnů + 1x FB post (stránka s 20.000 sledujícími). Cena 5 000 Kč.

5) PR článek na Business Animals magazínu + inzerce obchodní pracovní pozice + propagace – zalistování firmy na portálu, vložení obchodní pozice do naší inzertní databáze, 1x FB post (stránka s 20.000 sledujícími), 1x LinkedIn post (1000 sledujících), 1x uvedení pozice v BA Newsletteru (10.000 odběratelů), ukázka realizovaných článku: HILTI / Coca Cola / Atlas Software. Cena 10 – 30 000 Kč (dle náročnosti a rozsahu práce).

6) Firemní propagační video – cílem je přiblížit firemní kulturu, představit prostředí a hlavní náplň pracovní pozice – viz. ABRA Software. Cena 60 – 80 000 Kč (dle náročnosti, počtu lokací, scénáře).

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Ediční plán Business Animals magazínu pro rok 2022

Leden: Telefonování.

Únor:  Efektivita / Time management.

Březen: Provize, odměňování.

Duben: Jak na čtivé e-maily.

Květen: Networking.

Červen: Neetické praktiky a nešvary v obchodu.

Červenec: Jak využít okurkovou sezonu v obchodě na maximum? Vzdělávání, úklid na stole i v hlavě, odpočinek, fyzické a mentální zdraví.

Srpen: Kdo je připraven nebude překvapen, jak se připravit na Q4 a nastartovat se do pracovního módu.

Září – Listopad: Soft skills v obchodní praxi. Odvážnému štěstí přeje – inspirativní příběhy a strategie obchodníků.

Prosinec: Close the year in good mood.

Máte-li o jakoukoliv námi nabízenou službu zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu: editor@businessanimals.cz.