Nábor obchodníků

Nábor obchodníků se změnil! Business Animals je největší komunita obchodníků, která čítá více než 120.000 lidí a kde jinde hledat skvělé obchodníky, než právě zde?

HR marketing a emloyer branding

Má Vaše firma skvělou firemní kulturu? Máte moderní sales proces? Jsou ve Vaší firmě TOP lídři? Zkrátka máte co ukázat? Pokud ano, postaráme se o to, aby se Vaše sdělení dostalo k těm správným lidem správnou formou (video, článek, live stream, fotografie, live event atd.)

PR marketing v komunitě obchodníků

Máte produkt, který by mohl komunitu obchodníků zajímat? Postaráme se o to za Vás! Od návrhu marketingové strategie až po koncový prodej.

Školení obchodního týmu

Kde jinde hledat top lídry, kouče, lektory, mentory a odborníky v salesu, než v největší komunitě obchodníků v Česku.

Nastavení sales procesu

Zasekl se Váš sales? Nevíte si rady jak dále? Používáte klasický obchodní model z doby dinosauří: najdi kontakt – zavolej – schůzkuj – closni. Doba se změnila a s ní i sales proces. My máme ten nejlepší možný na trhu a nastavíme ho přímo pro Vás.

Konzultace náboru obchodníků

Chodí Vám zajímavý počet CV, ale nikdo k Vám nenastupuje? Nebo sem tam nastoupí schopný obchodník, ale brzo odejde? Nebo snad nechodí ani zajímavé CV? Nábor obchodníků je specifický obor. My máme tu nejlepší know-how  v ČR jak na to. Nechte si od nás navrhnou strategii náborového i onboardingového procesu.

Worskhopy na salesové témata

Potřebujete nakopnout Váš obchodní tým? Jsme tady pro Vás a umíme to opravdu světově!

Nástroje moderního obchodníka

Stačí obchodníkovi v roce 2019 pouze mobil?  Odpověď je jednoznačně ne. Jaké nástroje by měli Vaši obchodníci i vy používat? navrhneme strategii přímo pro Vás od výběru důležitých nástrojů až po školení co vše tyto nástroje umí a jak Vám pomůžou v lepších obratech.

CRM nastavení a konzultace

Cože? Vy ještě nemáte CRM? Nebo možná máte, ale používáte ho jen na „pohlavkování“ obchodníků při nedosažení aktivit? CRM umí spoustu jiných věcí. My jich ovládáme většinu a naučíme je i Vás a Vaše obchodníky.

Pokud máte o jakoukoliv službu zájem, tak využijte email editor@businessanimals.cz.