Top 7 rozhovorů tohoto roku o inspirativních lidech

27. Prosinec 2018

Všude se bilancuje, možná i vy už jste přemýšleli, jaký byl pro vás rok 2018, no a u nás tomu nebude jinak. Celý rok jsme vám přinášeli články a rozhovory se zajímavými lidmi, a snažili se vám ukázat, že se obchod dá dělat moderně, chytře a zábavně. A ani v novém roce v tom nehodláme přestat.

Přemýšlíte, jaký bude příští rok? Plánujete nějaké změny? Chcete se více zaměřit na přítomnost, mindfulness nebo vzdělávání? Udělejte si chvilku jen pro sebe, dejte si dobrou kávu a přečtěte si některý z inspirativních rozhovorů, které jsme vám připravili. Třeba v nich najdete odpovědi na své otázky.

hledáme obchodníka

Dobrodruh Filip Mayer: Člověk by měl podnikat v tom, co ze srdce nejvíc miluje. Vytvořit funkční obchodní model a ten zabalit do komunity

Kavárna dobrodruha

Filip Mayer nás okouzlil nejen životním příběhem, ale také svou vášní pro cestování. Jeho blog sleduje téměř 22 tisíc uživatelů, kteří zde hledají rady a tipy. Filip navíc na začátku roku otevřel v Praze Kavárnu dobrodruha, kde se jeho facebooková komunita (a nejen ta) může setkávat offline. A rozhovor s ním si přečtěte ZDE.

Trendy: Jak využívá své komunity k prodeji pobytů pár ze Stěhujeme se na Bali?

Využití komunity k prodeji

Daniela a Radim Pacak se odstěhovali na Bali a pořádají tam dovolené snů. Ale na počátku bylo slovo. Psané. Blog měl veliký úspěch a brzy se okolo něj začala tvořit komunita podobně smýšlejících lidí. Ještě před tím ale byl workoholizmus  a pracovní nářez, který se málem podepsal na zdraví a vztahu mladého páru. Teď dělají to, co je baví a naplňuje. Celý článek najdete ZDE.

Trendy: Jak využívá své cestovatelské komunity k prodeji Travel Bible?

Vyzkoušejte leady

Matouš Vinš nám nejen přišel představit koncept „slow travel“, ale také povyprávěl o tom, jak využívá svou komunitu k prodeji Travel Bible – knihy, která svým unikátním obsahem a tunou praktických rad oslovila nejednoho cestovatele. K ní nedávno přibyla i další kniha – Travel Jobs, která popisuje více než 100 možností, jak si na cestách vydělat. Celý rozhovor najdete ZDE.

Jak správně telefonovat a chovat se na schůzkách, prozradí lektor etikety Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Přední odborník na etiketu a náš vážený ambassador nám v rozhovoru konečně udělal jasno v tom, jak nejvhodněji oslovovat zákazníky to telefonu a v e-mailu, kdy je slušné telefonovat, podle jakých pravidel se chovat v zahraničí, a navíc nám pomohl osvětlit některé mýty ve společenském chování. Celý rozhovor najdete ZDE.

Taste of Prague – Říkáme pravdu, nenecháváme se uplácet jídly zdarma!

Taste of Prague

Kdo miluje dobré jídlo a rád navštěvuje nové podniky, určitě zná Taste of Prague. Zuzanu Vaňkovou a Jana Valentu sledují na Facebooku tisíce lidí z Čech a ze světa. A právě pro ty zahraniční fanoušky pár připravuje pravidelná foodtours, kde ochutnají českou tradiční kuchyni a pivo. Setkání nad plnými talíři ale u jídla nekončí. Hostě se dozvědí hodně o historii a o našich tradicích. Více o zajímavém business plánu a úskalích podnikání si přečtete v rozhovoru ZDE.

Sociální sítě fungují super, ale největší prodeje dělá word of mouth, říká Honza Emler z DOLLERu

Doller

Jejich motivační diáře jdou na dračku. Honza Emler a Jirka Doležal změnili způsob, jak si lidé organizují čas a práci. Doller je diář, který už 3 roky vrací lidi od aplikací k papíru. Jaké to je, a s čím se nejvíce při jeho tvorbě a distribuci potýkají, si přečtete v článku ZDE.

Obsah je král a data jsou královna, říká Jonáš Čumrik alias Johny Machette

Jonáš Čumrik
Jonáš je youtuber, influencer a konzultant. Vše co dělá, dělá naplno a upřímně. Je jeden z mála influencerů, který si uvědomuje, že má ke svým mladým fanouškům zodpovědnost. Snaží se jim kromě zábavy předat i hodnotné informace. Jonáš je i konzultant marketingových strategií velkých firem. V článku najdete spousty zajímavých informací, které můžete použít pro prezentaci svých produktů či služeb. Článek si přečtete ZDE.
 

© 2024 imper.cz