Pražské kavárny, které vás ohromí svým konceptem

12. Leden 2019

Nám se nejlépe pracuje a brainstormuje v kavárnách, kde nás inspiruje prostředí a vůně kávy. Také rádi obdivujeme dobré nápady a koncepty, které nejsou obvyklé. Jestli to máte taky tak, pak si udělejte výlet po těchto top pražských kavárnách třeba hned dnes.

alternativní kavárny v Praze

hledáme obchodníka

Chutná káva, netradiční a originální prostředí, něco dobrého k zakousnutí, rychlá wifi a milý personál, co víc potřebujete k tomu, abyste se pravidelně vraceli? My teda ještě větší stolky, ale to není až tak důležité.

Kavárna Oprášeno

Kavárna Oprášeno

https://www.facebook.com/opraseno/
Praha 8, Březinova 17

Máte občas nostalgickou náladu a stýská se vám po starých časech (které jste ani nezažili)? To vůbec nevadí, připomenout si je můžete v karlínské kavárně Oprášeno, kde si kávu vychutnáte z pohodlí pravého prvorepublikového nábytku. A pokud se vám bude nějaký kousek líbit, můžete si ho koupit a odnést domů. V Oprášenu není všudypřítomný stres, panuje tam klid a pohoda. A najdete zde také zařízenou prvorepublikovou kancelář, kterou si můžete pronajmout na speciální meeting. Uděláte tak dojem na své kolegy nebo klienty.

Kavárna Cesta domů

kavárna Cesta domů

Domluvte si konzultaci

https://www.facebook.com/kavarnaCD/
Soukenická 15, Praha 1

Dát si kávu, posedět a ještě udělat dobrý skutek se nám hodně zamlouvá. Cesta domů je (kromě dobročinné kavárny) nezisková organizace a mobilní hospic, který umožňuje pečování o nevyléčitelně nemocné a umírající v jejich domovech. Kdo něco takového zažil už ví, že je to neocenitelná pomoc. Výtěžek z konzumace v kavárně jde na provoz mobilního hospice, proto neseďte u jedné kávy, ale dejte si třeba i jednu z nejlepších snídaní v Praze.

Králík v rádiu

kavárna Králík v rádiu

https://www.facebook.com/kralikvradiu/

Křižíkova 65/a, Praha 8

Potřebujete pracovat, ale nemáte hlídání? Místo panikaření vezměte počítač, ratolest a vydejte se směrem Karlín. Tam na vás čeká ráj, 🙂 kavárna s dětským koutkem a chůvami. Vy se můžete věnovat práci a víte, že o vaše dítě je postaráno. Navíc zde i vaří kromě běžných i bezlepková a bezlaktózová jídla. Otevřeno je až do osmi večer, takže nemusíte nikam spěchat.

Kavárna Štěstí

kavárna Štěstí

https://www.facebook.com/kavarnastesti/

Možná jste už o ní slyšeli, je jich totiž po Praze několik. Ve spolupráci se Sazkou vznikl koncept kaváren, kde kromě kávy a občerstvení dostanete i los a další si můžete přikoupit. Pak už jen konzumujete a stíráte. Nižší výhry okamžitě proplácejí na místě, pro ty větší musíte na Sazku. Každá z kaváren má ještě své vlastní interní soutěže o zájezdy a další losy, takže s prázdnou odchází málokdo.

Bonusová kavárna

U zavěšenýho kafe

kavárna U Zavěšenýho kafe

https://www.facebook.com/divadlopokracuje/
Loretánská 13, Praha 1

Už se vám někdy stalo, že jste vyběhli na jedno espresso a během slastného upíjení vám došlo, že s sebou nemáte ani kartu ani peníze? V Loretánské ulici je kavárna (ale spíše restaurace), kde byste si dali jedno zavěšený. Co to znamená? Kávu vám někdo předplatil. Prostě přišel a místo jedné, zaplatil dvě. Tu druhou zavěsil pro příchozího, který na kávu nemá, nebo nemá peníze. Je to hezký zvyk. Také jsme ji zavěsili pro někoho dalšího.

Jste z Brna? Tak se podívejte také na nejlepší kavárny v Brně!

Zdroj fotografií: facebookové profily zmíněných kaváren

© 2021 Business Animals s.r.o.