T-Mobile Osobně nabízí příležitost pro kariérní rozvoj v přímém prodeji

- 1763x Přečteno

Říká se, že pokud obchodník uspěje v D2D, všechny další formy obchodu pro něj už budou hračka. Tohle není disciplína pro slečinky! Posunutá pracovní doba do večerních hodin, v terénu za každého počasí, odmítnutí tváří v tvář… Tak co, troufneš si?

✴︎ T-Mobile Osobně má ale i druhou tvář:

Nabízí jedinečné spojení startupového projektu s podporou stabilní velké firmy.

  • Naučíme tě prodávat. Náš rozvojový program je certifikovaný Deutsche Telekom. Pokud v této formě obchodu uspěješ, už ti to nikdo nevezme. A je jedno, jestli budeš prodávat špendlíkové hlavičky nebo raketové motory, tuto prodejní dovednost můžeš použít v jakémkoliv byznysu.
  • Už se dál nemusíš krčit u počítače v kanceláři. Budeš venku, na vzduchu, s klienty komunikovat tváří v tvář.
  • Ti nejlepší si u nás vydělávají nad 150 000 Kč měsíčně a k tomu opravdu není potřeba speciálních supermanských schopností.
  • T-Mobile je velmi silná značka. V životopise ani životních zkušenostech se určitě neztratí.
  • Tím, že T-Mobile Osobně stále budujeme, je tu mnoho kariérních příležitostí. Od juniorních přes seniorní prodejce, šéfy auta, vedoucí regionálního týmu až po regionální suprevizory. Kariérně můžeš růst samozřejmě i v rámci T-Mobilu mimo D2D.

✴︎ A jak to u nás funguje v každodenním procesu?

Scházíme se kolem 10:30 na pobočce, procházíme včerejší den, rozebíráme konkrétní zákaznické situace, trénujeme prodejní dovednosti. Následuje oběd a kolem 13:00 se společně přesouváme do terénu. K dispozici máme firemní auta, tablety i firemní oblečení. Zhruba do 19:00 probíhá aktivní prodej. Sedáme zpět do auta a jedeme domů.  

hledáme obchodníka

✴︎ Kde nás najdeš?

Fungujeme v 10 regionálních týmech, do konce roku máme ambici otevřít další 2.

Na kolegy ze svého kraje se můžeš podívat zde: T-MOBILE OSOBNĚ

Pokud se chceš na vlastní oči přesvědčit, jak to u nás chodí, vezmeme tě s sebou na ukázkový den. Nenech si ujít tuto stránku, kde nás uvidíš ve videu.

Víc ti o oddělení prozradí zakladatel T-Mobile Osobně, Peter Pinter 

Vyzkoušejte leady

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.