Obchodník / obchodnice do brněnské marketingové agentury

Celá ČR - 1147x Přečteno

Lokalita

Celá ČR

Úvazek

HPP, ŽL

Obchod Optimia rozdýchal a stále s ním hýbe kolega Martin. Od jeho nástupu do teď je počet lidí v Optimiu šestinásobně vyšší. Hledáme proto dalšího šikovného obchodníka nebo obchodnici, která bude pro obchod dýchat stejně jako Martin, a zahoří láskou k marketingu. Lokalita – celá Česká republika.

Jaký člověk bys měl být?

Společenský. Díky své povaze máš kolem sebe zajímavou síť kontaktů.

V obchodě se pohybuješ 5 let a víc.

Smělý. Zvednout telefon, domluvit si schůzku a vyrazit za klientem je běžnou součástí tvé pracovní doby.

Jsi dravec! Nebudeme si nic nalhávat, v tomto oboru mají úspěch ti, co mají ostřejší lokty.

Máš povědomí o marketingu. Nemusíš vědět vše 100%, od toho tu máš tým specialistů a odborníků. Na klienta se umíš podívat jeho businessem a to je podstatné.

Náplň práce:

Vyhledávání zajímavých obchodních příležitostí v souladu s firemní vizí. Malé klienty nechceme, ti si nás umí najít sami.

Vedení obchodního jednání – pro doplnění expertízy je ti kdokoliv z týmu k dispozici.

Stát se průvodcem / partnerem / oporou klientovi a jeho podnikání až do podpisu smlouvy. A i pak je váš vztah důležitý, ostatně z něj máš provize.

Odměna:

Je podle zásluhy. Víme, že některé obchody trvají delší dobu, než vyjdou, s prázdnou domů chodit nebudeš, ale jsi si vědom toho, že provize a úspěch v obchodě jsou pro tebe hlavní zdroj financí. Velký zdroj 🙂

Co dál je pro tebe důležité? Napadají tě další otázky? Napiš mi, nebo zavolej. Rovnou tak můžeš předvést svůj komunikační um. Zkus mi rovnou něco prodat. Třeba zelené křeslo.

Za každý dotaz budu ráda.

Jana Parmová

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.