Networking pro pokročilé: Otevři si vlastní business klub a buď v centru dění!

- 1543x Přečteno

Už jste si někdy říkali, že vám kolem sebe chybí komunita stejně smýšlejících lidí? Kteří také podnikají, zažívají podobné problémy a výzvy? Chtěli byste se na budování takové komunity aktivně podílet? Tady je vyšlapaná cesta, jak toho můžete docílit!

Podnikatelské kluby BforB 

 • Pro koho jsou určeny? Pro malé a střední podnikatele.
 • Kolik jich už je? 60 klubů ve 23 městech ČR.
 • Jak často se členové setkávají? Každých 14 dní na společné snídani nebo večeři.
 • Budu moct změřit přínos, který mi tento klub přináší? Ano. Mají systém referenčního marketingu, který velice dobře monitoruje, jaký přínos jednotlivým členům přináší.
 • O BforB chci vědět víc

Co vám přinesou?

 • Exkluzivitu – Každý člen je z jiného oboru (to je podmínka). Proto vám nikdo nepoleze do zelí.
 • Rozmanitost informací – Cokoliv řešíte, můžete se zeptat o radu členů týmu. Rozhodně tam bude někdo, kdo dané téma bude znát.
 • Parťáky v byznysu – Členové si vzájemně pomáhají, podporují se, posouvají. Záleží jim na sobě.
 • Nové přátele. Trávíme spolu čas i mimo společné snídaně. Víkendové výlety, večerní akce či společné dovolené nejsou výjimkou.
 • Kontakty, kontakty a zase ty kontakty
 • Efektivitu – v jeden čas na jednom místě potkáte ty nejvlivnější lidi z nejrůznějších oborů.

Jak se můžete zapojit?

Na výběr máte ze 3 forem spolupráce:

1. Franšízant

Hledáte podnikatelský záměr? Chcete vybudovat a obklopit se aktivní podnikatelskou komunitou ve svém městě? Chcete provozovat 3 nebo 5 podnikatelských klubů jako svůj podnikatelský záměr? Pak je frašízová licence právě pro vás. A víte co je na tom nejlepší? Nikdo jiný už potom licenci nemůže získat. Takže vaše kluby ve městě budou vaší elitou. Můžete si vybírat vlastní manažery, organizovat vlastní akce, přednášky, besedy, cokoliv vás napadne. Zkrátka svému městu můžete vrátit, co pro vás už udělalo.

2. Komunitní manažer

Klub nevlastníte, ale rozvíjíte a obstaráváte. Pečujete o členy, organizujete setkání, plánujete klubové aktivity, ujišťujete se, že klub funguje tak, jak má a všichni členové jsou spokojení. Na začátku dostanete proškolení jak založit a vést klub od A do Z a za svou dobrou práci budete dostávat finanční ohodnocení. Po celou dobu se budete moci opřít o zkušeného člověka z týmu BforB, který vám bude radit, pomáhat a ukazovat správnou cestu.

Domluvte si konzultaci

3. Člen

Nechcete klub vlastnit, ani se o něj starat, ale získávat všechny další výhody? Pak se připojte do klubu, který je vám nejblíž. Nejdůležitější je se nejdřív přijít podívat, všichni vás rádi přivítají jako hosta.

Chcete se o možnostech spolupráce dozvědět víc a vidět nás “naživo”?

 

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na tu nejpovolanější, Kamilu, která vám vše zodpoví. Kamila Zárychtová, Tel: + 420 608 066 363, Email: kamila@bforb.cz

 

Přečtěte si o nás:

Vyzkoušejte leady

 

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.