Finanční architekt

- 1025x Přečteno

Do světa financí jsme skočili hned po škole. Přes různé pozice jsme sbírali spoustu zkušeností, informací, ale pořád nám něco chybělo. Chtěli jsme business dělat po svém. Lépe, lidštěji, edukativněji. A tak vznikla firma Moneytree. Zatím jsme start-up, každopádně rychle rosteme a ambice máme veliké. Sami už na to nestačíme, proto potřebujeme tebe.

Ano, jedná se o finanční poradenství. My se za to ale nestydíme. U nás řemeslo děláme poctivě a pověst na trhu máme pozitivní. Nabízíme full-servisové služby. Teď pořádně nastraž uši, máme pro tebe super zprávu. V týmu je s námi analytička Dana, která zpracovává ty nejlepší nabídky pro klienta, stará se o administrativu a všechny různé výpočty. Jsi tedy odprostěn od všeho papírování…

Vše, co potřebuješ vědět, najdeš zde 🙂

 

Co tedy bude tvoje náplň práce?

Vyzkoušejte leady

Jednání s klienty, povídání si o tom, jaké potřeby mají, co je trápí, s čím potřebují pomoc. To předáš analytičce a ta k tobě přijde s nejlěpším řešením. To následně odprezentuješ klientovy. A je to. My říkáme, že u nás obchodníci neloví, ale farmaří. Postupně si budeš pěstovat svůj kmen klientů.

 

Co ti nabízíme?

  • Budeš se spolupodílet na tvorbě něčeho velkého.
  • O financích už něco opravdu víme, proto ti se vším pomůžeme, vysvětlíme, naučíme.
  • Čas na rodinu a přátele je pro nás nejdůležitější. Dodržujeme tedy 3denní víkendy!
  • Rozvojem kmene klientů si vytváříš pasivní příjem.
  • Firmu s dobrou pověstí.
  • Hooooodně srandy. Rádi se bavíme, chodíme po práci na pivo. Jsme zkrátka tým fajn lidí.

 

Koho hledáme?

Vyzkoušejte leady
  • V první řadě hledáme obchodníky, kteří ve financích mají nejméně dvouletou praxi. Pokud sis zažil úspěch, pád, ponaučení, tím lépe. To člověka nejvíce učí.
  • V druhé řadě věříme, že rozdílnost přináší výsledky. Hledáme tedy obchodníky různých oborů, které zajímají finance a rádi by se v nich profilovali. Rádi přivítáme také mladou krev, čerstvé obchodní nadšence, kteří mají velké ambice a cíle. My vás vše naučíme a dáme vám prostor růst.

 

Jak bude fungovat výběrové řízení?

Výběrové řízení má tři kola. Nejdříve zjistíme, kdo jsi, proč se ozýváš přávě nám, jaké máš zkušenosti, co je tvůj životní cíl, v čem se chceš zlepšovat. V druhém kole tě zveme na pivo, kde se tě budeme ptát nejrůznější otázky na tělo, abychom viděli, jestli si sedneme lidsky. No a na třetí schůzce už přijdeme s konkrétní nabídkou a věříme, že si plácneme. 🙂

 

Tak mrkni na náš web a napiš nám! 🙂

 

Přečti si rozhovor:

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.