BUSINESS DEVELOPER

Praha - 906x Přečteno

Lokalita

Praha

Úvazek

Full-time, HPP

Naším snem je pracovat pro inovativní firmy v ČR i zahraničí. Tento sen si plníme už víc  než 15 let a před sebou vidíme pořád nové výzvy. Hledáme kolegu, který posílí náš sales tým a pomůže nám tyto výzvy naplnit. 

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT? 

V MoroSystems děláme obchod, který je založen na agilních principech. Tak je tomu v  celé naší organizaci. Experimentujeme s bezmanažerskou strukturou, a proto dáváme na  první místo principy jako vysoká osobní odpovědnost, cílevědomost a týmovost. To nám  umožňuje lépe spolupracovat a uplatnit jedinečný potenciál každého z nás. 

Hledáme parťáka, který do našeho cross-funkčního byznysového týmu přinese  zkušenosti s akvizičním obchodem, budováním značky a prodejem služeb v rámci  B2B. Budeš součástí týmů okolo account based marketingu a presales. Ve své roli budeš spoluodpovědný za naplnění byznysových cílů společnosti. 

Tvým úkolem bude zejména rozvoj vztahů a vazeb v naší cílové skupině zákazníků (BFSI  – banking, financial services, insurance) a identifikace nových obchodních příležitostí.  Budeš se podílet i na jejich obchodování. 

Tvoje portfolio budou tvořit služby v oblasti zakázkového vývoje software a konzultační  služby. Tato kombinace Ti umožní nabídnout potenciálním zákazníkům taková řešení,  která jim budou přinášet reálnou hodnotu. V zádech budeš mít podporu silného a  stabilního týmu. 

KOHO HLEDÁME? 

Očekáváme, že aktivně používáš LinkedIN, cítíš se jako ryba ve vodě mezi lidmi,  orientuješ se na online i offline eventech, rád cestuješ a trávíš čas u zákazníků. K tomu preferujeme zkušenosti s klienty v naší cílové skupině (BFSI) a vyžadujeme alespoň základní znalost trhu vývoje software/prodeje software. Nečekej do puntíku vyladěné  procesy a postupy. Budeš se podílet na jejich tvorbě a neustálém zdokonalování. 

Aby se Ti u nás líbilo, měl bys být otevřený novým věcem, mít chuť experimentovat a hledat nestandardní řešení a cesty. 

Nehledáme mistra světa, který všemu rozumí. Hledáme osobnost, která má týmového ducha a je otevřená novým myšlenkám. Osobnost, která hraje fér, má schopnost sebereflexe a srovnané hodnoty. Hledáme někoho, s kým nás bude bavit chodit do práce  a budeme si vzájemně rozumět.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE 

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal  zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO)  třeba u kafe v kuchyňce. 
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti,  novinky z projektů či konferencí sdílíme napříč firmou, přednášíme na MeetUpech,  natáčíme podcasty a nebojíme se ani psát články. 
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v  badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku,  jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam  nekončí. 
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo  čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne? 
 • Pracovat z home office – za normálních okolností chodíme do práce rádi, ale  pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém. 

JAKÉ JE TO V PRAŽSKÉ KANCELÁŘI? 

 • Pracovat v Karlíně má spoustu výhod. Kancelář pár kroků od zastávky metra,  meníčka z Asie, Indie, vege nebo česká klasika. Vše na dosah. 
 • Kancelář jsme přetvořili z krásného mezonetového bytu s parádním výhledem.  Máme tu tři terasy, gril, čerstvé ovoce, skvělou kávu a klid na práci. 
 • Pražská kancelář je ze všech čtyř nejmenší. To znamená opravdu „rodinnou“  atmosféru. 
 • Těšit se můžeš na talentované, kreativní a vtipné kolegy. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.